שדרוג תחנת קרית גת.

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
לא הבנתי

עמית , אתה צודק תמיד בכל עניין
ועניין ובשבילך, אפילו בעניין התשתיות ש"תמיד מסתיימות בזמן" ונותר כסף בקופה לפעולות צדקה, אבל בענייני הימורים ידידי אתה באוברדראפט רציני. אני ושבי שוקלים להפוך אותך ללקוח מוגבל בקזינו
לא הבנתי
למה להפוך אותי ללקוח מוגבל בקזינו אם אני מפסיד בהימורים? זה לא אמור להיות הפוך?
מי ש
אחרון

בועז ל

New member
כיוון שעד עכשיו התחשבנו במצבך

לא הבנתי
למה להפוך אותי ללקוח מוגבל בקזינו אם אני מפסיד בהימורים? זה לא אמור להיות הפוך?
מי ש
אחרון
כיוון שעד עכשיו התחשבנו במצבך
הקשה והלווינו לך מכספי הקזינו....

ManInBlack86

New member
תודה על התמונות!

שדרוג תחנת קרית גת.
אז זהו זה. החופשה או-טו-טו נגמרת וצריך לעבור בכמה מקומות. והפעם בחרתי בכיוון דרום. וכשמדרימים מבית שמש דרך כבישים 38 ו 35 מגיעים לקרית גת. הדרום להווי ידוע אינו איזור הסובל מעודף תקציבים ממשלתיים ותחנת הרכבת בקרית גת ממחישה זאת היטב.
תודה על התמונות!
ששכנעו אותי פעם נוספת שתחנת דימונה היא מחדל, במיקום גרוע, ובעיצוב גרוע (במיוחד בכל הנוגע לפיתוח הסביבתי). כנראה שרכבת ישראל, כמונו, חושבת שמדובר בקו שנידון לכישלון והיא מעוניינת רק "לגזור קופון". הדרך היחידה שתשכנע את רכבת ישראל ששווה להשקיע בקו היא כמות נוסעים גדולה (כמו שהיה בתקופה שהרכבת לב"ש חזרה לפעול בסוף שנות ה-90), שתעלה על כל התחזיות... אך אני בספק אם זה יקרה.

nisimos

New member
התחנה תמיד לאנשהו בעתיד?

שדרוג תחנת קרית גת.
אז זהו זה. החופשה או-טו-טו נגמרת וצריך לעבור בכמה מקומות. והפעם בחרתי בכיוון דרום. וכשמדרימים מבית שמש דרך כבישים 38 ו 35 מגיעים לקרית גת. הדרום להווי ידוע אינו איזור הסובל מעודף תקציבים ממשלתיים ותחנת הרכבת בקרית גת ממחישה זאת היטב.
התחנה תמיד לאנשהו בעתיד?
אולי לערד? בסיסם של צה"ל בדרם? אילת? כמובן שאני מתכוון לבערך עוד 10 שנים

davidfainshtein

Member
מנהל
בועז, ../images/Emo51.gif על הדיווח!

שדרוג תחנת קרית גת.
בועז,
על הדיווח!
אין עליך!

מצב
הנושא נעול.
למעלה