שבתשתיות

מצב
הנושא נעול.

amithi1

New member
תודה על העדכון

טוב, אז קבל עדכון טרי.
"נתיבי ישראל" מעבירה את ביצוע ההפרדה המפלסית לקבלן השני בתור לאחר ברזני שסולק מהפרויקט. מאחר שמדובר במכרז מסוג DB, עדיין איני יודע לומר מתי נוכל לראות את תחילת העבודות.
תודה על העדכון
מאחל לך ולתושבי האזור לראות את הפרוייקט מושלם במהרה בימינו.

פנחס25

New member
מיהו הקבלן השני בתור לאחר י.ד. בראזני ?

טוב, אז קבל עדכון טרי.
"נתיבי ישראל" מעבירה את ביצוע ההפרדה המפלסית לקבלן השני בתור לאחר ברזני שסולק מהפרויקט. מאחר שמדובר במכרז מסוג DB, עדיין איני יודע לומר מתי נוכל לראות את תחילת העבודות.
מיהו הקבלן השני בתור לאחר י.ד. בראזני ?

בועז ל

New member
תמונה נוספת מצומת שמשון.

תודה בועז, ושאלת אוף
מה מצב העבודות להרחבת כביש 38 והפיכתו לראוי למאה ה21?
תמונה נוספת מצומת שמשון.

בועז ל

New member
מנהרות הראל

שבתשתיות
שבת שלום, ששת קוראיי הנאמנים.
עקב פגעי מזג האוויר
אני נאלץ לדחות את הסיור האווירי מעל קו אשקלון-ב"ש, אך אל דאגה: הסיור בוא יבוא במועד אחר.
מקו הרכבת לכרמיאל אני מתבשר על תחילתן של עבודות המבנה העליון והנחת מסילות רק בעוד שלושה חודשים. ככל הנראה, החשש שהעליתי ביחס לסטארט-אפ של המכרז הבינלאומי של "נתיבי ישראל", מתגלה כממשי, אם כי תמיד אשמח לגלות שטעיתי. בקטע המזרחי של מסילת העמק מדווחת לי התקדמות יפה בהקמתה של תחנת עפולה, אך גם כאן התקבלה המלצה להמתין מעט עד לקבלת מראות "עם בשר" מההפרדות המפלסיות. עוד מדווח על הנחת רבד ופיזור אדנים לאורך קטעים מסוימים בתוואי. באשר, לקטעים המרכזי והמערבי של מסילת העמק, הרי שאלה עדיין בגדר נעלם למדי עבורנו. המפכ"ל והחבר היקר, דניאל בוכמן, העלה לא מכבר תמונות בכורה של תחנת הרכבת החדשה בכפר יהושע, אך גם כאן מדובר ברסיסי מבט שנצטרך עוד להרחיב. בהחלט לא מן הנמנע, שסיור בקטעים האמורים יצא לפועל בקרוב.
מנהרות הראל
3 תמונות של הפורטל המזרחי.

stratomaximus

New member
תודה! אכן מרשים, רק שלא הבנתי מה מטרתו של המסוף...

קבל מצגת של הסביבה ומבט על מסוף התח"צ העתידי במחלף הראל.
כאן. ואכן, במקום מוקם קניון רמי לוי.
תודה! אכן מרשים, רק שלא הבנתי מה מטרתו של המסוף...
אם זה בשביל כל האוטובוסים שעולים היום במחלף בדרך מ ואל ירושלים, מורידים נוסעים ויורדים חזרה, זה לא קצת יאריך את זמן הנסיעה?
&nbsp
או שהמסוף הוא איזורי ושם אמורים להחליף בין האוטובוסים הבינעירוניים לפנימיים לתוך מבשרת, לעין כרם וכו'?

בועז ל

New member
מנהרות הראל- הפורטל המערבי

שבתשתיות
עקב פגעי מזג האוויר
אני נאלץ לדחות את הסיור האווירי מעל קו אשקלון-ב"ש, אך אל דאגה: הסיור בוא יבוא במועד אחר.
מקו הרכבת לכרמיאל אני מתבשר על תחילתן של עבודות המבנה העליון והנחת מסילות רק בעוד שלושה חודשים. ככל הנראה, החשש שהעליתי ביחס לסטארט-אפ של המכרז הבינלאומי של "נתיבי ישראל", מתגלה כממשי, אם כי תמיד אשמח לגלות שטעיתי. בקטע המזרחי של מסילת העמק מדווחת לי התקדמות יפה בהקמתה של תחנת עפולה, אך גם כאן התקבלה המלצה להמתין מעט עד לקבלת מראות "עם בשר" מההפרדות המפלסיות. עוד מדווח על הנחת רבד ופיזור אדנים לאורך קטעים מסוימים בתוואי. באשר, לקטעים המרכזי והמערבי של מסילת העמק, הרי שאלה עדיין בגדר נעלם למדי עבורנו. המפכ"ל והחבר היקר, דניאל בוכמן, העלה לא מכבר תמונות בכורה של תחנת הרכבת החדשה בכפר יהושע, אך גם כאן מדובר ברסיסי מבט שנצטרך עוד להרחיב. בהחלט לא מן הנמנע, שסיור בקטעים האמורים יצא לפועל בקרוב.
מנהרות הראל- הפורטל המערבי

בועז ל

New member
מחלף נווה אילן.

שבתשתיות
עקב פגעי מזג האוויר
מחלף נווה אילן.
הדבר הטוב הבא מכביש 1. הפתיחה בעוד כחודשיים. (3 תמונות)

תודה בועז, עברתי שם השבוע

מחלף נווה אילן.
הדבר הטוב הבא מכביש 1. הפתיחה בעוד כחודשיים. (3 תמונות)
בדרכי אל יום עיון משעמם במעלה החמישה (הנוף דווקא היה יפה למרות האובך בקו האופק).
אין ספק שמחלף עין חמד ללא מחלף נווה אילן (שיבוא במהרה בימינו אמן) הוא המקום המעצבן והמטופש ביותר בדרך לי-ם.
רוצה לנסוע למעלה החמישה? סע דרך אבו גוש.
רוצה לנסוע לדיסנילנד? סע דרך אבו גוש.
רוצה לנסוע למאדים? סע דרך אבו גוש.
את המטומטם שתכנן את המחלף הייתי מטביע בחבית מלאה בחומוס אבו גוש...

בועז ל

New member
מסכים. מחלף עין חמד הוא תולדת טלאים של ביטול

בדרכי אל יום עיון משעמם במעלה החמישה (הנוף דווקא היה יפה למרות האובך בקו האופק).
אין ספק שמחלף עין חמד ללא מחלף נווה אילן (שיבוא במהרה בימינו אמן) הוא המקום המעצבן והמטופש ביותר בדרך לי-ם.
מסכים. מחלף עין חמד הוא תולדת טלאים של ביטול
הפניייה מ-1 מזרח לנווה אילן. ככה זה נראה כשחוסכים כסף על מחלף באחד הכבישים החשובים ביותר של המדינה.

amit1270

New member
לא מוכרחים דרך אבו גוש

לא מוכרחים דרך אבו גוש
לנווה אילן/טלז סטון עדיף לעשות "פרסה" במחלף חמד (לצאת חזרה לכיוון תל אביב) ולא להיכנס לכפר.

דרך אגב, אני לא יודע מה בדיוק מתוכנן למחלף חמד בתקופת העבודות בו, אבל נראה לי שמתישהו יהרסו את הגשר ואז מחלף נווה אילן ישמש בתפקיד מחלף חמד, הפעם לבאים מירושלים לכיוון אבו גוש ועין חמד.

יופי, אני מקווה מאד שאתה צודק

לא מוכרחים דרך אבו גוש
לנווה אילן/טלז סטון עדיף לעשות "פרסה" במחלף חמד (לצאת חזרה לכיוון תל אביב) ולא להיכנס לכפר.

דרך אגב, אני לא יודע מה בדיוק מתוכנן למחלף חמד בתקופת העבודות בו, אבל נראה לי שמתישהו יהרסו את הגשר ואז מחלף נווה אילן ישמש בתפקיד מחלף חמד, הפעם לבאים מירושלים לכיוון אבו גוש ועין חמד.
אגב, גם ה"פרסה" במחלף חמד היא קוץ בתחת כשלעצמה.
מחלף דפוק מיסודו.

amit1270

New member
בהחלט אחד הדפוקים שיש

אגב, גם ה"פרסה" במחלף חמד היא קוץ בתחת כשלעצמה.
מחלף דפוק מיסודו.
בהחלט אחד הדפוקים שיש
הסיבה שלא משקיעים בשיפורים נחוצים היא שממילא הולכים להרוס אותו ולבנות חדש.

פנחס25

New member
עד כמה שידוע לי. בוטל התוכנית להוריד את הגשר של חמד

לא מוכרחים דרך אבו גוש

עד כמה שידוע לי. בוטל התוכנית להוריד את הגשר של חמד

מצב
הנושא נעול.
למעלה