שבוע טוב מלא מחשבות...

לויs

New member
שבוע טוב מלא מחשבות...

כרגע סיימתי שיחה עם ילדי בפון הילד לא גר איתי ואנו מתקשרים מרחוק... דברנו בערך חצי שעה בפון ובכל הזמן הזה מילאתי את רצונותיו בלאן שהוא רוצה שאני אגלוש (לאתרים מצחיקים) וצחקתי גם אם בפנים עמוק אני "עצור" געגועים אליו ניכר בדיבורו כי הוא כמהה לראות אותי.. ואני אותו, (רק בן 9) אני לא יודע אם כאן זה המקום לכתוב פשוט הייתי חייב לשתף את מה שאני עובר יום יום מיזה 9 שנים מה עוד ששבוע הבה הוא הולך לעבור מבחן "פסיכו-דידקטי" למי שלא יודע זהו מבחן המגלה אם יש לילד בעייה רגשית או אחרת הגורמת לירידה בלימודים קשה!!! קשה לי עם זה שלא נדבר על ההוצאות הכספיות אבל אם זה הדבר שנחוץ בשביל להיות אבא אני פא למענך חמוד!... שבוע טוב לכולם.
 

schlomitsmile

Member
מנהל
../images/Emo201.gif../images/Emo24.gif געגועים לילד הם מן הסתם מהדברים קורעי-הלב ביותר בחיים... טוב שאתם יכולים להיות בקשר, גם כשאינכם ממש יחד ../images/Emo13.gif לגבי האיבחון הפסיכו-דידקטי: אל דאגה ../images/Emo13.gif כל מטרתו של איבחון שכזה, הוא לאפשר מתן מענים נכונים לילד. כך שבהנחה שהמאבחן יודע את העבודה, בעקבות האיבחון החיים יהיו נעימים יותר לילד, וגם הישגיו הלימודיים ישתפרו. לגבי ההוצאות הכספיות הכרוכות- נכון... זה לא קל.
 

gils33

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifקשה

אחד הדברים הקשים הינם מרחק וגעגועים לילד הרחוק. מבחן פסיכו דדיקטי הוא מבחן שיאבחן וייתן כלים נפלאים לבן שלך לפתור את הבעיה ולהתמודד איתה. כסף - זה הסרט הכי גדול. כולנו בקלחת הזו - שבוע נפלא לך ולכולם
 

Master Stav

New member
../images/Emo24.gif ענק איש ....ברוך הבא

זה בדיוק המקום לכתוב מה שתרצה אתה אבא וככזה אני אישית אשמח לראותך פה כואב מה שאתה כותב , מקווה שתמצא את הדרך להיותקרוב אליו ככל שתוכל .
 
למעלה