שבוע טוב לכולם

Neta Hod

New member
אין אדם שהשאלות והבלבול פוסחים מעליו

זה כל כך טבעי, יש כאלו שהשאלות יגיעו עם מקום העבודה, לאחרים בהקשר של הילדים, כל אדם הוא עולם. אצלי השאלות התחילו להגיע דווקא אחרי הלידה, פתאום אני מבלה הרבה שעות עם עצמי ועם התינוקת, יש יותר זמן פנוי לראש, למחשבות... דברים עולים, דברים צצים, ושוב זה מגיע לכל אחד בשלב אחר בחייו. בזמנו גם הייתי בקורס לשוב אל עצמי, שעשה לי קצת סדר בדברים ובעיקר עזר לי לתת תשובות מתוך עצמי לכל השאלות שעלו.

natanmor

New member
שבוע טוב לכולם

עוד לא כתבתי פה אך אני עוקב מרחוק כבר תקופה..
אני מוצט עצמי עכשיו במן צומת דרכים בקריירה, שואל את עצמי אם אני בכיוון אליו דמיינתי עצמי הולך.
האם אני בכלל גאה ושמח ממה שעברתי? או שאני מחליק במסלול שנסלל בשבילי?

קרה לכם שהייתה תקופה שהרגשתם מאד מבולבלים מהסיטואציה שאליה הגעתם?

tzachy

New member
קורה

יכולה להעלות השאלה הפילוסופית האם בכלל יש לנו רצון חופשי או שבעצם הכל הוא predetermined?
לצורך פרקטי אני מניח שזו רק שאלה פילוסופית...
לשאלתך התשובה היא חיובית.

Neta Hod

New member
אני דווקא לא חושבת שזה קשור להתהליך של התבגרות

רוב האנשים מסביבי, עובדתית ,לא מרוצים ממקום העבודה שלהם. תחשבו כמה זה מתסכל לקום כל בוקר באותה השעה, להגיע לאותו המקום, עם אותם האנשים, להעביר שם כמעט חצי מיומך,ואחרי לחזור הביתה ולהרגיש שסימנת וי, שעבדת אבל בלי שום מניע שמגיע מהבטן, מהנשמה.
כמה מסתכל זה יכול להיות!. אז נכון, רוב האנשים לא מונעים ממה שבאמת עושה להם טוב, רוב האנשים מרגישים שאין שום ערך מוסף לעבודתם, שאין בעבודתם בכדי לתרום משהו מלבד לאותו מעסיק, שגם ככה אתה לא מסתדר איתו. זה נוראי בעיני, ובהחלט מצריך שינוי אמיתי.

natanmor

New member
נוסעת בזמן אני בהחלט מסכים שיש לרוחניות צד בזה

החיפוש אחר תשובות לעצמי הוא באמת משהו שמעסיק אותי הרבה בשנה האחרונה.
עם זאת, אני לא אדם דתי ולפעמים מרגיש שהשאלות גוברות על התשובות.
חופר מדי או שמבינים על מה אני מדבר?

למעלה