שבועת הפרח
!

Shusho

New member
שבועת הפרח ../images/Emo20.gif!

בשבוע האחרון חזינו כולנו במראה מאוד מלבב בפורום – התנפלויות אחת על השניה. להזכירכן, מעולם לא היינו כאלו וריבים הם לא המרכז אצלנו בפורום דוליז. למעשה, לא היו ריבים עד האחרונים. על מנת למנוע את המתח ולמנוע עוד סכסוכים קטנים ואחרים בפורום, ישבנו Koobit (נועה) ואני וחשבנו איך נפתור את העניין והגענו למסקנה שהסכם משותף יפתור הכל. כולנו נהנות לכתוב בפורום, נכון? כולנו מצפות לתגובות בשדח"ם, שיענו לנו בשעו"ה, שיתייחסו להודעות ב
או לנצח בתחרות. כולנו מצפות שיענו לנו ויהיו נחמדים אלינו כי זה מה שמגיע לנו (וכן, זה מה שמגיע לכל אחת!). כדי שהדבר באמת יקרה, בואו נסכים כולנו יחד על משהו.
כל אחת רוצה שיתייחסו אליה בכבוד. כל אחת = גולשת קבועה בפורום והן מישהי חדשה ו/או זמנית.
כל אחת ראויה ליחס שווה בין אחרות. יחס שווה = ללא אפליות. להזכירכן, כשנרשמתן לתפוז קראתן את תקנון תפוז (http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp). בתקנון מוזכר סעיף אחד וחשוב- " לא לעשות שימוש בשפה בוטה או גסה, שעשויה להעליב או לפגוע בגולשות אחרות בפורום". הודעות שלא עומדות בסעיף זה עתידות להמחק, וכן, גם אם זו ההודעה כי מושקעת שהתכוונתן שאשים בטאגליינס. "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך", מכירות? אז יש המשך קצרצר לזה – "והאהבה שתשלח לעולם תחזור אליך". לכן, אם נהיה כולן נחמדות אחת לשניה יהיה לנו פה טוב ושמח וhappy ending כזה מפגר של סדרות טפשיות בערוץ 6. "שבועת הפרח
" היא שבועת הפורום שלנו
.
כי זה חמוד, ונחמד, וקצת מזכיר לי שאנחנו פרחות קטנות לפעמים
. אז איך עושים את זה? די פשוט.
אני מתחייבת להתייחס בכבוד לכל אחת מגולשות הפורום. - גם אם היא עצבנה אותי. - גם אם היא עברה על החוקים. - גם אם לא מתחשק לי להיות נחמדה באותו יום.
אני מתחייבת להשאיר את העצבים והכעס שלי בבית.
אני מתחייבת להסביר לכל מי שלא יודעת את החוקים מה היא צריכה לעשות בסבלנות ולהבין שאנשים עושים טעויות מדי פעם. גם אם הטעות הזו תחזור חמש פעמים. זהו, זה די פשוט. סבלנות וסובלנות הם המפתח פה
. כדי לחתום על העצומה יש: 1. לקרוא את ההודעה הזו שוב כדי לראות שהבנו כל דבר. 2. להגיב לכאן ולכתוב בנושא ההודעה את שמכן הפרטי, הכינוי שלכן, התאריך והשעה. 3. וכמובן להסכים עם העצומה קודם.
ההסכם נוסח בלשון נקבה אך מתאים גם לסהר, כן?
We came in peace, כפרות.

קרנושש12

New member
../images/Emo18.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo19.gif

אני מסכימה שם: קרן כינוי: קרנושש_12 תאריך: 9.10.2004 שעה 19:46

Shusho

New member
חותמת ../images/Emo45.gif

אני מיכל, Shusho חותמת בתאריך ה-9/10/04 בשעה 19:46 על עצומת ה
!

האגוש

New member
הגר-האגוש 9.10 שעה 19:50

אני מסכימה עם העצומה, ואני מתחייבת להתייחס בכבוד לכל אחת , אני מתנצלת אם פגעתי במישהי מכאן , ואני פותחת דף חדש!

../images/Emo45.gif../images/Emo108.gif../images/Emo57.gif

שם: רוני כינוי: 0o StRaN9e CaT o0 שעה: 19:50 תאריך: 9 לאוקטובר 2004

Stinki Winki

New member
../images/Emo85.gifחותמת!../images/Emo45.gif

והזה בזכות הקובייה שלי!
שם: נעה כינוי: stinki winki תאריך: 9/10/04 שעה: 19:51

מסכימה../images/Emo70.gif

שם: מור, אפשר גם פליצה פליקה... כינוי: Mמפלץ נקניקים ורודM תאריך: 9/10/04 שעה: 19:53 ולדעתי צריך לטגליין את זה כדי שכל חדשה תחתום גם... וכדי שכל מי ששוכחת פרט תבוא ותקרא!

../images/Emo20.gif../images/Emo60.gif../images/Emo15.gif

לוטם, prince of mirkwood, 9/10, משו כמו חמישה לשמונה

MartChmelos

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני יאנה, MartChmellos חותמת בתאריך 9/10/2004 בשעה 19:57 בעצומה.

OrangeCat

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo19.gif

שם פרטי: אם אפשר את שמי הפרטי לא אפרסם בפורום. כינוי: OrangeCat שעה: 19:56 ובטח שאני מסכימה..

Spayki

New member
../images/Emo85.gif|טום|../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

שם: רותם כינוי: Spayki תאריך: 9.10.2004 שעה: 19:55 אני מבטיחה בזאת להתייחס לכל הבנות (וסהר) בפורום בכבוד!(כאילו לא עשיתי את זה עד עכשיו..) וכל הכבוד על היוזמה!

CoW MiLk

New member
מסכימה!../images/Emo45.gif

שם: עדי כינוי: CoW MiLk תאריך: 9.10.2004 שעה: 19:58

חמצמצה

New member
../images/Emo39.gifחוצמהשם הפרטי הכל פה בצד ->

והשם הפרטי שלי: יעל
ממ..אני מתחייבת/ מסכימה! חיחיחי..

leosh

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo29.gif

שם:לאה כינוי:leosh תאריך:9.10.04 שעה:20:02,אבל עד שזה ישלח זה כנראה ישתנה ואני מסכימה בהחלט.לא להגיד לאחת ששמה דולי בהודעה חדשה: לאאאאא שמים כאן דוליז הם רק לשדחם!!!! אלא: דוליז מפרסמים בשדח"ם כדי לשמור על הסדר.הנה קישור לחוקינו.

../images/Emo127.gifהסכמתי

אבל אפשר לשאול למה התייעצת דווקא עם נעה ולא עם אנשים אחרים
ואני לא רוצה לפתח מריבה מצדי את יכולה לענות גם במסר או משהו

למעלה