שבועות

נדן

New member
שבועות../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif

זכור לי שדובר על טקס לשבועות במאגר הקבצים לא מצאתי! זקוקה לרעיונות לטקס שבועות

לימור26

New member
לאיזו כתה?

אני מצרפת לך טקס שאני שמרתי מקובץ שהועלה לפורום ושמרתי במחשב זה לכתות הנמוכות, אם אני לא טועה והקרדיטים לשולח/ת שאינני זוכרת את שמו או שמה וסליחה מראש,,,

נדן

New member
תודה רבה !../images/Emo51.gif

תודה רבה עזר מאד גם לך וגם לכותבת/ת במקור

טקס שבועות../images/Emo91.gif

שלום חברה. בטוחה שיש לך חומר רב לשבועות (חומר תוכני)לכן רציתי להציע לך רעיון שעבד יפה באילת.היות ואי אפשר להציג את הצד החקלאי של החג אני מציעה שכל תלמידי ביה"ס יביאו בשבועות בכורי עבודתם לאורך כל השנה. לדוגמא :בכתה א´ למדו השנה לקרא ולכתוב -לכן שכבת א´ תכין סלסלה עם יצירות וקטעי קריאה שהם יודעים לקרא. כתה ב´ החלה ללמוד השנה קריאה לכן הם יכינו קטע מסיפורי התורה וכו´ בצורה כזו כל תלמידי ביה"ס שותפים ונוצרת אחדות(לה אנו זקוקים מאוד בשעה זו) וגאוות יחידה שכל כיתה -שכבה ,מביאה מפרי עמלה.דבר שמדבר הרבה יותר מהטקסים המסורתיים שאינני שוללת ויש להם מקום מכובד.אפשר לשלב בין תפארת הארץ,מתן תורה.וביכורי התורה של כל שיכבה. על מנת שהטקס יזרום אפשר לדאוג למוסיקת רקע יפה כמו: "ים השיבולים של הגבעטרון" או לא קלה דרכינו של הבורגנים. בהצלחה חמדה

שיר לא קלה דרכינו

נדן אם יש ל אי מייל רשמי לי אותו ואשלח לך את השיר לא קלה דרכינו של הבורגנים. בפורום זה לא עולה אבל במייל זה יעבור בי חמדה

למעלה