שאלת הכרות

יייייייייווווווהווווווווו ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

לפני כחצי שעה עמדתי להתקשר אליך להבין איך זה שעוד לא באת לפה לומר שלום

הגעתי בזמן כנראה - אני חדשה

נשואה 7 שנים לחילוני. בעלת תשובה + שני בנים מקסימים. אוהבת לסרוג, לקרוא ולצייר. נראה נחמד פה, אז אני נשארת

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

מתחיל להיות מעניין פה
תרגישי בנח, יש כרגע בפורום עוד זוג אחד "מעורב" {דתי/חילוני} לפחות חוץ ממכם, יש פה כבר שלושה חבר'ה חרדים וכמה חבר'ה דתיים-לאומיים... איזה יופי

"מעורבים" ונעים מאוד

בס"ד בן 37,נשוי+תינוק בן 10 חודשים(נשים "אוכלות" אותו במבטים ברחוב
),שכיר העוסק בתחום טיפולי-סיעודי והסטטוס שכיר. אני רקע אשכנזי,אשתי הודית.

שבוע טוב ונעים מאוד,../images/Emo6.gif

אני ספרדיה מעורבת ואילו בעלי אשכנזי מעורב. אני בתהליך "רשמי" כבר כשלוש וחצי שנים ובעלי שבא מרקע חילוני ואפילו גדל על ברכי השנאה והבורות לדתיים מתקשה אך מתרצה ברוך השם. את התהליך אני עושה לאט מאוד, בעיקר ככל שזה נוגע לפרטים שיש להם חזות חיצונית. הילדים מתחנכים במוסדות תורניים ואני מאמינה שבעלי יראה שכר לוויתוריו. אשמח לשמוע על התמודדויות בזוגיות כזו כדי שאוכל להשכיל להמשיך בדרך הנכונה ואם ירצה השם, גם לגרום לו להיפתח ולא לפחד. במידה ובקשתי אישית מידי אפשר גם במסרים. תודה.

שלום לכולם!

אני נשוי שנתיים וחצי, לומד תורה בישיבת הר עציון והוראה במכללת הרצוג, עוסק בתנ"ך, מקרא וספר הספרים. יש עוד, אבל מה, לגלות עכשיו הכל...? אני חושב שאשתי קצת יותר פז"מניקית בתפוז ממך, מנהלת פורום נכבדה
אבל מי סופר...

ובעצם את מכירה את אשתי...

הלא היא ST (בלי הרווח)... היא מוסרת ד"ש... ואולי היא גם תיכנס לפה בהזדמנות...

ST

New member
אני מנסה לא להתמכר לעוד פורום. ../images/Emo13.gif

אבל נקפוץ לביקור מדי פעם. בהצלחה עם הפורום! ושלא יהיו הרבה טרולים ורק שרשוריפלצת טובים.

עכשיו אני

שלום לכולם ו
עם הפורום החדש והיפה הזה. אני ממתינה למתנה (הרחבה על הניק בהמשך) נשואה 7 שנים לבעל מקסים עדיין ללא ילדים. בת 32 והחצי עוד חודש בעזרת ה' בן 34. אוהבת את החצי שלי, לקרוא, לשמוע מוזיקה, אינטרנט, לישון, לראות טלוויזיה, לדבר בטלפון ובפלאפון, לישון, ילדים ולבשל. אני מתנדבת ב"עזר מציון" בכפר-סבא והחצי ספרן וגרים בהוד-השרון. הסבר על הניק: ה"מתנה" היא ילדים שאנחנו מחכים ורוצים מרגע שהתחתנו ובעזרת ה' עם טיפול מתאים הם יגיעו.

ועוד משהו:

אל תגידו לי להיכנס ולגלוש בפורום פוריות כאן ובפורום פוריות בכיפה כי את זה אני עושה ומאד וותיקה שם.

נקודה מנחמת.

אשתי ואני ראינו, בדיעבד, שהילדים שלנו נולדו בדיוק בזמן הכי מתאים לנו. תבטחי בה' שיגיע בעיתו ובזמנו. ואנחנו, בני האדם, עושים את ההשתדלות הנדרשת (ולא להשתגע...). שנשמע בשורות טובות ושתיפקדו בב"א.

diklag3

New member
לא נגיד לך... אבל

כן ניתן לך ב"ה גם זה יגיע מכירה מיקרים אישיים שאחרי מספר שנים נפקדו ובתאומים בקרוב אצלך.

שרה1212

New member
היי, לכולם ומזל"ט על הפורום החדש!

אז גם אני אציג את עצמי (אני רואה שממש בזמן) בת 22 עוד חודש בת 23 נשואה 3 שנים+ ילד מדהים בן כמעט שנה סיימתי תואר ראשון במשפטים, מובטלת חודשיים ומחפשת עבודה.

למעלה