שאלות

ילד66

New member
שאלות

1- כל 53 גרם מולקולה פעילה, משחררת 36 גרם כלור. כמה גרם מולקולות נדרשות כדי לשחרר 7 מיליגרם (מ"ג) כלור ? (1 גרם = 1.000 מ"ג ) פרט חישוביך. 2-מהי נוסחא אמפירית?אתם יכולים להביא דוגמא? 3-מה היערכות האלקטרונים של יון ברזל פלוס שלוש? 4-רשום תגובת שריפה של היסוד מגנזיום.השתמש בתחמוצת מגנזיום חמצני. 5-מה הנימוק ? Cl2 מסיסותו במים זניחה בעוד KCl מסיסותו במים טובה מאד. 6- חנקן N2 וחמצן O2 הם מרכיבי האוויר העיקריים, המופקים ממנו ע"י ניזולו. למי מהם טמפ' הרתיחה גבוהה יותר? נמק קביעתך. תודה רבה לכם!!!

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifתשובות

1. מוצאים את היחס בין מה שנתון ואז משתמשים באותו היחס על המשקל החדש שביקשו ממך. 2. נוסחא אמפירית היא הייצוג הפשוט ביותר של תרכובת מסוימת במקום לחזור עליה מספר פעמים. למשל C2H5OH במקום CH3CH2OH, או במקרים של תרכובות יוניות Mg(OH)2. 3. אני מניח שאתה ברמת בי"ס אז בלי להתייחס לצורת מבנה של כל מסלול הייצוג הוא: 2,8,13 (אתה לא יכול לדעת לבד, אני נעזרתי בטבלה מחזורית מיוחדת). אני לא סגור על התשובה הזאת אז תקנו אותי אם אני טועה. 4. התשובה כתובה לך בשאלה, שריפה של מגנזיום פירושה תגובה עם חמצן והתוצר הוא כפי שרשום לך- מגנזיום חמצני. 5. חומר אחד מולקולרי וחומר אחר יוני, הקשרים הבין מולקולריים הפועלים באחד מהם אינם מאפשרים לו להתמוסס ואילו השני בעל תכונות שמאפשרות זאת. 6. תחשוב אילו קשרים מולקולריים פועלים בין המולקולות ומה הגורם המשפיע במקרה זה?

deathcaster

New member
בודאי שלא הבנת

כי אלו לא היו תשובות, אלה היו הכוונות קח ספר !! תתחיל ללמוד, אתה רוצה שיאכילו אותך בכפית ויתנו לך פתרון מלא לכל שאלה שלך, ככה לא לומדים כימיה. אם תשאל פחות ותלמד בכוחות עצמך יותר, אולי תבין משהו

zlp

New member
מה שלא ברור לי

זה למה אתה שואל אנשים שאלות בפרטי. מה שעוד יותר לא ברור לי זה למה אם מישהו ניסה להיות נחמד אליך וענה לך תשובה מפורטת בפרטי אתה מעלה את אותה שאלה בדיוק נמרץ לפורום. מה שלגמרי מוזר לי הוא שאתה מנסה לפתור שאלות שאין לך מושג איך פותרים אבל שאת התשובה להן ניתן למצוא בכל ספר סטנדרטי של כימיה כללית. מה שהחום והחופש עושים לנערים של ימינו...

../images/Emo45.gif

בגלל זה אולי פעם ב- אני עונה לו כשהתשובה קצרה וידועה לי. במקרים אחרים אני פשוט לא מתכוון להשקיע במי שכנראה לא משקיע את המעט שאנחנו מבקשים (שינסה לפחות לבדוק בגוגל!!) ממנו. אנחנו לא פורום שיעורי בית, ובתור כאלה, כשיהיה/תהיה מנהל/ת, כמה הודעות מערכת חייבות להיות מעוגנות לפורום בדבר מדיניות הסיוע שלנו,לדעתי.

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gif../images/Emo45.gif

גם אני רק עניתי לו על שאלה אחת ומיד קיבלתי במסר חוברת שלמה של תרגילים לפתירה.

Halena

New member
../images/Emo45.gif

גם אני מצטרף לשורת הנפגעים מהנודניק הזה. עניתי על שאלה כלשהי בפורום, אפילו לא שלו, ותוך דקות קבלתי מסר אישי. עזרתי לו בפעם הראשונה והכוונתי אותו, אבל הוא המשיך להתקרצץ ולנדנד גם אחרי שהסברתי לו שישאל בפורום ובאופן של עזרה והכוונה, לא פתרון עיוור מלא. מי ינהל אותנו החוצה מהבלגאן הזה?

deathcaster

New member
הפתרון הוא פשוט

במסרים אתה פשוט יכול לחסום אותו בפורום אתה ממש לא חייב להגיב לו.

קצת הגזמתם

אני מבין שיש לכם בקורת על הבחור אבל אני לא חושב שמתיחתה באופן פומבי בפורום , בטח לא באופן המתנשא והמרכל הזה ראויה . התגובה אליך ואל כל המגיבים אליך

deathcaster

New member
אין כאן שום הגזמה

הביקורת כבר נמסרה בפרטי וגם בטון לא מתנשא בפומבי בעבר, הברנש לא מבין

deathcaster

New member
אתה טועה

אנחנו אוהבים לעזור לאחרים שמוכנים לעזור לעצמם, אתה עצלן, ועצלנים לא מצליחים בכלום, בטח שלא בכימיה

zlp

New member
כמו ש deathcaster כתב

כתבו לבחור באופן עדין כבר כמה פעמים. אתה חושב שהביקורת שלי ניתנה באופן "מרכל"? האם אתה רואה אפשרות נוספת להעביר את הביקורת לשאר חברי הפורום? קיבלתי הודעה בפרטי, ישבתי ועניתי תשובות מפורטות (תכל'ס אין לי מושג למה. כנראה הסחת דעת מהמבחנים :) ). אם כעבור יומיים אני רואה את אותה הודעה בדיוק בפורום, מה זה אומר על השואל? ואיך אתה חושב אוכל להעביר את המסר בין חברי הפורום באופן "לא מרכל ולא מתנשא"? הבחור פשוט מבזבז את זמנם של גולשי הפורום, וכימיה הוא לא ילמד מכך. אני חושב שלהמנע מלהגיד את הדברים בצורה נחרצת אחרי שנאמרו בצורה עדינה בעבר היא צדקנות.

למעלה