שאלון!

שאלון!../images/Emo9.gif

תענו,חסר לכם
שם מלא:הדר א.
כינוי של חברים:סטייק גיל:14 מקום מגורים:קרית חיים סטרייט/גיי/ביי:לאדעת אתה צמחוני?כן אתה טבעוני?לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך?חום אוהב אותו?לא אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים?לא השיער שלך חלק/מתולתל/גלי?מתולתל\ג'יפתי אוהב את זה?אפשר לומר מה צבע העיניים שלך?חום אוהב אותו?אין לי בעיה איתן מה צבע העור שלך?חום!? בן כמה אבא?49
כמה אחים?2 אוהב את המשפחה?
פירסינג:בינתיים לא קעקועים:כנ"ל צבע אהוב:אדום,שחור,כחול צבע שנוא:כתום!!
סתם...
צהוב..או ירוק זית. אוהב את עצמך?לא חושב שאתה בנאדם יפה?לא מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות?נראלי שכלום חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה?לא עברת פעם על החוק?כן איך?גנבתי,קניתי אלכוהול
כנ"ל סיגריות. גנבת פעם?^.^ אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה?1-2 בשבוע. אתה לוקח ריטלין?לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?לא אתה דתי/מסורתי/חילוני?חילוני מתנחל?נו בטח. כמה קומות בבית?1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?1 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו?סתם חדר שלא של אפחד כמה מחשבים יש בבית?1 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:*_^ שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת?ח' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר?לאנגלית!!!!!!!! למה דווקא אותו/ה?כי אני שונאת אותה,וגם ככה ישלי נכשל אצלה.אז למה לא?
איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)?באמצע מחכה לשנה הבאה?לא מה מיקצועות ההרחבה שלך?לאדעת..כנראה שסוציופסיכו.זה מה שאני רוצה
כמה יח"ל מתמטיקה?בטח 3-4 כמה יח"ל אנגלית?כנ"ל עשית בגרויות השנה? במה? באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה?אותו אחד יש תיכנונים לחופש?לא זוגיות.. יש חבר/ה?לא היית מאוהב?לא בכמה אנשים? היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?לא כמה בני זוג היו לכם? כמה מתוכם היו רציניים? מתי היה האחרון? מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? למה ניפרדתם? בגדו בך פעם? היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? הם ידעו אחד על השני? אם לא, איך נודע להם? סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני?שיער
|עיניים| האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?חחחח ישמצב האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?ת'אמת? כה האם התנשקת עם בן מינך?לא האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי?דייייי האם אמא נכנסה פעם באמצע? הפעם האחרונה ש..: אכלת:לפני כמה דקות שתית:כנ"ל השתכרת:שתקו זונות
הקאת:לא זוכרת. שמעת דיסק:עכשיו איזה דיסק?לילות לבנים צרוב?לא!!!!!!!!! מה שמעת לפני הדיסק הזה?ככה מפנקים היית בהופעה:ניצנים אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:אתמול היית בתל אביב:חנוכה
הגיע הזמן לחזור לא? הייתי בחיפה:היום. התקשרת למישהו:לפני כמה דקות התקשרו אלייך:*מדברת עכשיו*

אופס

זה היה אמור להיות למטה והתגובה זה התשובות...לא נורא
שם מלא: כינוי של חברים: גיל: מקום מגורים: סטרייט/גיי/ביי: אתה צמחוני? אתה טבעוני? מה הצבע הטבעי של השיער שלך? אוהב אותו? אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? אוהב את זה? מה צבע העיניים שלך? אוהב אותו? מה צבע העור שלך? בן כמה אבא? כמה אחים? אוהב את המשפחה? פירסינג: קעקועים: צבע אהוב: צבע שנוא: אוהב את עצמך? חושב שאתה בנאדם יפה? מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? עברת פעם על החוק? איך? גנבת פעם? אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? אתה לוקח ריטלין? אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? אתה דתי/מסורתי/חילוני? מתנחל? כמה קומות בבית? באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? כמה מחשבים יש בבית? ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? למה דווקא אותו/ה? איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? מחכה לשנה הבאה? מה מיקצועות ההרחבה שלך? כמה יח"ל מתמטיקה? כמה יח"ל אנגלית? עשית בגרויות השנה? במה? באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? יש תיכנונים לחופש? זוגיות.. יש חבר/ה? היית מאוהב? בכמה אנשים? היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? כמה בני זוג היו לכם? כמה מתוכם היו רציניים? מתי היה האחרון? מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? למה ניפרדתם? בגדו בך פעם? היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? הם ידעו אחד על השני? אם לא, איך נודע להם? סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? האם התנשקת עם בן מינך? האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? האם אמא נכנסה פעם באמצע? הפעם האחרונה ש..: אכלת: שתית: השתכרת: הקאת: שמעת דיסק: איזה דיסק? צרוב? מה שמעת לפני הדיסק הזה? היית בהופעה: אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: היית בתל אביב: הייתי בחיפה: התקשרת למישהו: התקשרו אלייך:

../images/Emo54.gifכישרון מבוזבז ../images/Emo12.gif

שם מלא:
רן כינוי של חברים:
רנצ'וק, רני, סוטה
רחובות סטרייט/גיי/ביי:
ביי אתה צמחוני?
לא אתה טבעוני?
לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך?
שחור אוהב אותו?
כן אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים?
סתם מרחו עליי צבע כזה
השיער שלך חלק/מתולתל/גלי?
מתולתל מסתבר
אוהב את זה?
לא
מה צבע העיניים שלך?
חומות או שחורות לא יודע אוהב אותו?
כן מה צבע העור שלך?
שחום
בן כמה אבא?
42 או 43 כמה אחים?
2 אוהב את המשפחה?
לא פירסינג:
לשון קעקועים:
לבינתיים אין צבע אהוב:
שחור
צבע שנוא:
וורוד
אוהב את עצמך?
לא
חושב שאתה בנאדם יפה?
לא
מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות?
כלום חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה?
לא עברת פעם על החוק?
כן איך?
לעבור באדום, לגנוב וכאלה
גנבת פעם?
כן אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה?
כן, קופסא ביום בערך אתה לוקח ריטלין?
לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?
לא אתה דתי/מסורתי/חילוני?
חילוני
מתנחל?
נהה כמה קומות בבית?
3, 2 פעילות באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?
שנייה באיזה חדר אתה נמצא עכשיו?
שלי כמה מחשבים יש בבית?
2 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:
ישבתי במסעדה קמתי ונפלתי מהכיסא וכולם הסתכלו
שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת?
י'ב אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר?
את נועה
למה דווקא אותו/ה?
כי היא מושית איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)?
חרא מחכה לשנה הבאה?
אין
מה מיקצועות ההרחבה שלך?
מחשבים
כמה יח"ל מתמטיקה?
3
כמה יח"ל אנגלית?
4
עשית בגרויות השנה? במה?
ספורט , מחשבים, היסטוריה, אזרחות, ספרות יאאלה חשת
באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה?
צה"ל
יש תיכנונים לחופש?
סקס, סקס והעוד המון סקס
זוגיות.. יש חבר/ה?
כבר לא
היית מאוהב?
כן בכמה אנשים?
2 אני חושב היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?
כן כמה בני זוג היו לכם?
1 כמה מתוכם היו רציניים?
1 מתי היה האחרון?
חחחחחחחחחח חשבתי השאלה הייתה מתי יצאת מהארון אהמ האחרון אתמול
מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם?
שבועיים וחצי למה ניפרדתם?
כי לא מתאים בגדו בך פעם?
לא יודע היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן?
לא הם ידעו אחד על השני?
לא אם לא, איך נודע להם?
לא סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני?
שרירים
האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?
כן
האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?
לא ממש האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?
לא האם התנשקת עם בן מינך?
כן האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?
כן האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי?
לא האם אמא נכנסה פעם באמצע?
לא הפעם האחרונה ש..: אכלת:
אתמול שתית:
בוקר השתכרת:
לא זוכר הקאת:
שבוע שמעת דיסק:
עכשיו איזה דיסק?
אפרת גוש צרוב?
לא מה שמעת לפני הדיסק הזה?
מטרופולין היית בהופעה:
יום שלישי אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:
אתמול היית בתל אביב:
לא זוכר הייתי בחיפה:
לא זוכר התקשרת למישהו:
שעה התקשרו אלייך:
מקודם

חרשת על מטרופולין, אה../images/Emo35.gif

אני עברתי את התקופה הזאת
גם את התקופה של אפרת גוש..חחח יש לך אחלה טעם.. איכות
ואתה משעשע.

heaven is here

New member
הודגש באמצעות

המדגישומטיק שם מלא:שירה כינוי של חברים:שירית גיל:18 מקום מגורים:ראשון סטרייט/גיי/ביי:בי אתה צמחוני?לא אתה טבעוני?לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך?חום אוהב אותו?דה אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? כמה צבעים השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? קצרD: אוהב את זה?כן! מה צבע העיניים שלך? ירוק-חום אוהב אותו?כן מה צבע העור שלך? חום[?] בן כמה אבא?50 כמה אחים?1 אוהב את המשפחה?דה פירסינג: טראגוס קעקועים: אין צבע אהוב:סגול צבע שנוא:אין אוהב את עצמך? קצת.. חושב שאתה בנאדם יפה? קצת.. מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? שיער חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה?כן עברת פעם על החוק?כן איך? גנבת פעם?כן אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? פעם ב.. אתה לוקח ריטלין?לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?כן אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילונית מתנחל?לא כמה קומות בבית?1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?אותה קומה באיזה חדר אתה נמצא עכשיו?סלון כמה מחשבים יש בבית?3 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:איכ לא שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? א' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? ברכה למה דווקא אותו/ה? רעה איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? בסדר מחכה לשנה הבאה?לא מה מיקצועות ההרחבה שלך? כימיה כמה יח"ל מתמטיקה?4 כמה יח"ל אנגלית?5 עשית בגרויות השנה? במה?לא באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? אותו בצפר יש תיכנונים לחופש?לסופי שבוע התכוונתם זוגיות.. יש חבר/ה?לא היית מאוהב?לא בכמה אנשים?לא היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?לא כמה בני זוג היו לכם?לא כמה מתוכם היו רציניים?לא מתי היה האחרון?לא מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם?לא למה ניפרדתם?לא בגדו בך פעם?לא היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן?לא הם ידעו אחד על השני?לא אם לא, איך נודע להם?לא סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני?לא האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?
האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?לא האם התנשקת עם בן מינך?כן האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי?לא האם אמא נכנסה פעם באמצע?לא הפעם האחרונה ש..: אכלת:היום שתית:היום השתכרת: שבועיים[?] הקאת:לא זוכרת שמעת דיסק:אתמול איזה דיסק? אפרת גוש צרוב?לא מה שמעת לפני הדיסק הזה? עברי לידר היית בהופעה:ניצנים אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: פייי היית בתל אביב: היום הייתי בחיפה:מזמן התקשרת למישהו:שבת התקשרו אלייך: שבת

Vrock

New member
יאי! שאלון!

שם מלא:תומר כינוי של חברים:אני מניח שאין. מקום מגורים:נהריה. סטרייט/גיי/ביי: סטרייט. אבל אם אני אהיה ביי אני אלך על זה. אתה צמחוני? לא, סויה זה מפחיד! אתה טבעוני? לא, אני חושב שזה טיפשי. מה הצבע הטבעי של השיער שלך? חום כהה. אוהב אותו? אנחנו ביחד מתוך הרגל. אבל אני לא מוצא בו רע. אי פעם צבעת אותו? לא. אבל צבעו לי אותו בפורים בניגוד לרצוני. אם כן לאיזה צבעים? סא-גול. השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? מתולתל. אוהב את זה?נופ. מה צבע העיניים שלך?כחול. אוהב אותו? אנחנו ביחסים טובים. מה צבע העור שלך? כמו מה שקראנו לו בגן "צבע גוף" רק קצת יותר אפור. בן כמה אבא? 45. כמה אחים?0. אוהב את המשפחה? לא מתעסקים עם המשפחה! פירסינג:לא. קעקועים: רחמנא ליצלן! צבע אהוב: כחול, אפור. צבע שנוא: ורוד מג'נטה, ירוק אורן, חום. אוהב את עצמך? פחות או יותר. חושב שאתה בנאדם יפה? אני אדם טוב. מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? שום דבר במיוחד. חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? מניח שלא. עברת פעם על החוק? גניבה, ונדליזם קל, נסיעה ללא חגורת בטיחות, מעבר ברמזור אדום. גנבת פעם? כן. חטיף. אתה נוהג לעשן? לא. אתה לוקח ריטלין? לא. כדאי? אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? פולידין. אתה דתי/מסורתי/חילוני? מסורתי, איי גאס. כמה קומות בבית? 1. בניין. באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? שלי. כמה מחשבים יש בבית?2. ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: כל החיים שלי, פחות או יותר. איזה כתה סיימת?י. אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? מורה לתנ"ך בכיתה ד'. למה דווקא אותה? כי היא חתיכת כלבה. וכל שאר המורות שלי מלמדות בביתספר פרטי. איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? כט"מ. מחכה לשנה הבאה? לא ממש, לא. מה מיקצועות ההרחבה שלך? פיז', מחשבים, ואני מניח שערבית. כמה יח"ל מתמטיקה? 5. כמה יח"ל אנגלית?7 עשית בגרויות השנה? היסטוריה, מחשבים, תרבות ישראל, לשון. באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? באותו אחד. יש תיכנונים לחופש? לא ממש. יש חבר/ה? לא. היית מאוהב? כן. בכמה אנשים?2 או 3. היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? לא. מה הכי מושך אותך בבן המין השני? סקס-אפיל. כיפיות. האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? אני מניח שזה יכול להיות מהנה. האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? אני זוכר משהו כזה במעומעם. הייתי בן 10 וקיבלתי אזיקים ליומולדת. האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? לא. האם התנשקת עם בן מינך? אממ. האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לע! מע עני, עומו? האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? לא.או שכן. אכלת:שעה. שתית: 3 שעות. השתכרת:אפפעם. הקאת:שנים. שמעת דיסק:שעות ספורות. מטאל רוסי. צרוב? אני מקווה שלא. אני לא חושב שיש הוצאה רשמית של זה בארץ. מה שמעת לפני הדיסק הזה? פאנק רוסי. היית בהופעה: מעולם לא. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: מזמן. אתמול. היית בתל אביב:שבועיים. אני כה נבוך. הייתי בחיפה: אתמול. אני שם כמעט כל יום. התקשרת למישהו:שעה. התקשרו אלייך: בבוקר.

../images/Emo11.gif כותבת בפורום כדי שרן יהיה מרוצה

שם מלא:
גל כינוי של חברים:
אין משהו מיוחד גיל:
עוד 10 ימים 16 מקום מגורים:
אביגדור סטרייט/גיי/ביי:
סטרייטית כמקל
אתה צמחוני?
אתה טבעוני?
מה הצבע הטבעי של השיער שלך?
חום אוהב אותו?
נראאה לי אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים?
לא צבעתי השיער שלך חלק/מתולתל/גלי?
מתולתל אוהב את זה?
נראה לי מה צבע העיניים שלך?
חום אוהב אותו?
כן הוא רגיל.. מה צבע העור שלך?
הממממ לא בהיר מאוד ולא כהה מאוד בן כמה אבא?
46 נראה לי כמה אחים?
אחות(19) ואח (7) אוהב את המשפחה?
פירסינג:
אין קעקועים:
אין צבע אהוב:
בורדו צבע שנוא:
אדום אוהב את עצמך?
קצת חושב שאתה בנאדם יפה?
מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות?
המממ שיניים?
חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה?
עברת פעם על החוק?
איך?
נכנסתי לניצנים עם פרוטקציות? גנבת פעם?
אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה?
לא מעשנת אתה לוקח ריטלין?
אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?
אתה דתי/מסורתי/חילוני?
מסורתית מתנחל?
לא כמה קומות בבית?
1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?
1 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו?
שלי כמה מחשבים יש בבית?
2+לפטופ ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:
לא זכור לי כרגע שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת?
י' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר?
חיה גרין הבת זונה ימח שמה למה דווקא אותו/ה?
כי היא קעה שעושים בגרות בתנך ביב' ולא ביא' איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)?
טובה פלוס מחכה לשנה הבאה?
מה מיקצועות ההרחבה שלך?
כימיה וערבית (מי אמר מחבלת?
) כמה יח"ל מתמטיקה?
4 כמה יח"ל אנגלית?
5 עשית בגרויות השנה? במה?
היסטוריה&לשון באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה?
בבצפר הנוכחי יש תיכנונים לחופש?
זוגיות.. יש חבר/ה?
היית מאוהב?
בכמה אנשים?
1 היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?
כמה בני זוג היו לכם?
0 כמה מתוכם היו רציניים?
0 מתי היה האחרון?
לא היה מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם?
כנ"ל למה ניפרדתם?
כנ"ל בגדו בך פעם?
היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן?
הם ידעו אחד על השני?
אם לא, איך נודע להם?
לא נודע סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני?
ידיים האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?
האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?|מדוה|
האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?
האם התנשקת עם בן מינך?
האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?
האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי?
האם אמא נכנסה פעם באמצע?
הפעם האחרונה ש..: אכלת:
ארוחת בוקר ב16:00 שתית:
עכשיו השתכרת:
אף פעם לא
הקאת:
וואי שנים... שמעת דיסק:
המממ לאדעת איזה דיסק?
סביר להניח שאפרת גוש או סמאשינג פאמפקינס צרוב?
הורדתי למחשב.. מה שמעת לפני הדיסק הזה?
שירים היית בהופעה:
כל הימים של ניצנים חוץ מהיום אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:
לא זוכרת היית בתל אביב:
שבוע שעבר הייתי בחיפה:
לפני הרבה זמן התקשרת למישהו:
אתמול אולי התקשרו אלייך:
היום

עשיתי פעם... מי שקרא שיעשה../images/Emo45.gif..../images/Emo9.gif

שם מלא: טובה :|
כינוי של חברים: טובי גיל: 16.4 מקום מגורים: ירושלים סטרייט/גיי/ביי: ביי :) ממ סתם סטרייט אתה צמחוני? לא אתה טבעוני? לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך? שטני אוהב אותו? לא יודעת לא חשבתי על זה אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? כן, חימצנתי :) קצת פסים בלונדיניים.. אבל עוד מעט אני צובעת את כל השיער לאדום!! מקווה.. השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? גלי אוהב את זה? מממממ כן מה צבע העיניים שלך? ירוק - אפור, עם טיפה כתום באמצע אוהב אותו? כן מה צבע העור שלך? לבן סיד
בן כמה אבא? 43 בערך? כמה אחים? 2 אוהב את המשפחה? מממממש לא פירסינג: נזם :] בובי
קעקועים: לא צבע אהוב: שחור ואדום
צבע שנוא: צהוב אוהב את עצמך? לא חושב שאתה בנאדם יפה? לא מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? עיניים ושפתיים חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? יכול להיות עברת פעם על החוק? כן [חציתי באור אדום
] איך? אחלה:) גנבת פעם? כן [פעם כשהייתי קטנה נכנסתי לחנות של קשקושים וגנבתי כמה סיכות..חח] אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? לא אתה לוקח ריטלין? לא אבל בקרוב מתחילה לקחת חח אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? כן, תרופה לחרדה/דיכאון אתה דתי/מסורתי/חילוני? לא ידוע חחחח ממממ הורים דתיים, אני לא מתנחל? לא כמה קומות בבית? 1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? :| באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? של אחים שלי כמה מחשבים יש בבית? 1 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: לא זוכרת איזה כתה סיימת? י' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? את כל המורות למתמטיקה למה דווקא אותו/ה? כי כולן טיפשות איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? גרועה מחכה לשנה הבאה? לא מה מיקצועות ההרחבה שלך? מגמות? מחשבים [11] כמה יח"ל מתמטיקה? 5 כמה יח"ל אנגלית? 5 עשית בגרויות השנה? במה? 2 יח"ל מחשבים, 1 לשון, 1 תנ"ך, ועוד 1 במחשבים[פרוייקט] באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? מממ לא משנה מה השם אבל כנראה עוברת יש תיכנונים לחופש? לא ממש, מש בא ברוך הבא
יש חבר/ה? לא היית מאוהב? כן בכמה אנשים? ממממ 3 היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? כן כמה בני זוג היו לכם? לא זוכרת.... בערך 4/5 כמה מתוכם היו רציניים? 2 מתי היה האחרון? לפני חצי שנה מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? שלושה חודשים למה ניפרדתם? הוא זרק אותי בגדו בך פעם? כן היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא ולא יקרה מצב כזה הם ידעו אחד על השני? :| אם לא, איך נודע להם? :| מה הכי מושך אותך בבן המין השני? שפתיים האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? סאדו מאזו לא, אבל נשיכות ושריטות קלות כן האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? כן האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? כן האם התנשקת עם בן מינך? כן האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? כן האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? כן האם אמא נכנסה פעם באמצע? לא :S הפעם האחרונה ש..: אכלת: לפני שעתיים בערך... שתית: קולה, לפני שעתיים בערך השתכרת: לא זוכרת הקאת: לא זוכרת שמעת דיסק: אתמול? איזה דיסק? שייגעצ צרוב? כה
מה שמעת לפני הדיסק הזה? לא זוכרת היית בהופעה: ניצנים
מחר אני שוב שם
אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: מזמן.. היית בתל אביב: בלפני כמה שבועות היית בחיפה: בפסח התקשרת למישהו: לפני כמה שעות התקשרו אלייך: כנ"ל

gold ayelet

New member
תקראו הכל אני ילדה מעניינת!../images/Emo3.gif

קודם כל תדעו שאני כותבת הכל בword ואז מעתיקה כי העברית במחשב שלי נדפקה ואף אחד לא עוזר לי! (כן זה היה רמז בוטה!) שם: איילת כינוי: יש הרבה- אייל, קופיקו,פופאי,איילה מממ אולי שכחתי חלק.. גיל- 17 וחצי מגורים –אנל'א מאמין שאני גר בפ"ת! סטרייט אוכלת תרנגולים!
צבע שיער- חום לא צבעתי. שיער חלק כן... אוהבת. עיניים –ירוק חום.. אבל הם קטנות לא רואים! בשמש העיניים שלי נהיות צהובות מזה מגניב!
אוהבת את צבע העיניים עוד?- דיי לבן... אבא-57 –אבל הוא נראה צעיר... אחים –עוד 3 את המשפחה - לפעמים אוהבת לפעמים לא. לא פירסינג ולא קעקועים וגם לא יהיו!!! צבע אהוב- כחול,שחור כתום ! (גוש קטיף!!) צבא שנוא- ורוד!!!!! בלעעע אוהב את עצמך- כן.. אם הייתי בן הייתי חתיך... חכו לתמונה. אני אוהבת את השיער שלי אחרים חושבים שאני חמודה.. נראה לי שעברתי על החוק אם אתם מתכוונים לחגורת בטיחות.. לא גנבתי! –אהה שיט אני כן גנבתי... כשהיתי בכיתה ב' הלכנו לסופר וההורים שלי לא רצו לקנות לי סוכריות אז גנבתי ותמיד היו לי רגשות אשמה! ואז בכיתה י' בשיעור אנגלית דיברו משהו על גניבות וכזה וסיפרתי את זה.. ומאז יש לי פחות רגשות אשמה תראו אפילו שכחתי שגנבתי! לא מעשנת! אני צריכה לקחת ריטלין יש לי פה ממש ליד! אבל זה פוגע בכושר הנהיגה! חח יש גם משהו יותר מגעיל צמחי מישהו רוצה?! היפראקטיבים שולטים!
שום תרופה באופן קבוע –אני בכלל לא יודעת לבלוע ככה שזה קשה! אני דתייה גאה! אני לא מתנחלת אבל אני רוצה להיות!
קומה אחת בבית נמצאת בחדר שלי מחשבים -1 פאדיחה? ממ בגלל שיש לי בעיות קשב וריכוז אז לפעמים אני לא מרוכזת ואני גם חסרת תאקט אז הנה כמה פדיחות שקשורות לזה! 1) אני מתנדבת במכבי אש (בגלל זה אני רוצה את השיר) קיצור... היה טיול לאילת ודיברו איזה דברים צריך להביא...עכשיו אני לא הקשבתי להכל.. ואז שמעתי שאורמים להביא ציוד –עכשיו אני חושבת מה ציוד –כאילו כפפות קסדה ומעיל מה קשור לטיול? אז ישר צעקתי איזה ציוד?? ומסתבר שהוא אמר:" בנות להביא את הציוד שלכן" ואז הוא אומר לי שמעי אני לא מבין בזה וזה... קיצור פאדיחה. 2) זה כמה סיפורים דומים: פעם אחת ירדתי לדשא של הבניין ושכנה אחת היתה שם עם חבר שלה (לא חבר חבר..) קיצור זה היה בתקופה שלא היו לי משקפיים/עדשות ולא ראיתי טוב . ולחבר הזה היה משהו ירוק באוזן ואני כזה "למה יש לך עלים באוזן?" –זה היה מכשיר שמיעה! או שפעם אחת בבי"הס.. ילדה אחת החזיקה חתולה והיה לה משהו מוזר על היד ואני אומרת מזההה –וזאת היתה יד ממ לא אמיתית.... גם פדיחה.. ואחרונה! בניצנים !!! ממש לפני שבוע... מי שהיה בהופעה של היהודים אולי ראה מישהי עם קביים כאלו או מכשיר הליכה לא יודעת מה זה היה... קיצור בהופעה של שייגעצ הלכתי אחורה.. וחשבתי שראיתי איזה עמוד ברזל כזה קטן והחזקתי בזה... וזה היה הקביים שלה! ויש לי עוד כמה דברים שבטח היו מפדחים אנשים אחרים אבל אותי לא ואני אמנע מלהזכיר אותם כאן.. סיימתי כיתה יא מפטר את המחנכת שהיא גם מורה למתמטיקה וגם יועצת למה דווקא אותה כי היא קרצייייההההה השנה היתה חראאא היו לי מלא בעיות עם הביה"ס והעיפו מלא חברות שלי כן בעיקרון אני אוהבת בי"הס –צחוקים.. מחכה לשנה הבאה! מקצועות הרחבה? מי קורא לזה ככה –ג"ג והיסטוריה! מתמטיקה 3! אני רוצה לעשות 4!!!!! ד"א נדפקתי במגן המורה הידועה לשמצה הגישה אותי על 70 וקיבלתי 100 וסתם חזרתי מניצנים ושילמתי למועד ב'! אנגלית -4 בגריות –מתמטיקה פעמיים , תושב"ע ,היסטוריה =מגמה והיסטוריה רגיל ,ספרות ,ג"ג זהו נראה לי באמת אכפת לכם?! באותו ביה"ס –ישורון! תיכנונים –לעבוד בשביל לנסוע לפולין! זוגיות וסטיות –לא עונה@ אכלתי –אתמול שתיתי- היום בירה..
השתכרתי –אף פעם לא זוכרת מתי הקאתי.. דיסק –לא זכור ואם שמעתי אז צרוב. הופעה –ניצנים ת"א לפני חודש בערך חיפה נראה לי 3 שנים. התקשרתי ממ נראה לי אתמול התקשרו אלי –היום בבוקר..

שמעי...

בקשר לבעיה שיש לך, תעשי סריקות ספאיוורים, ואני מנחשת שאת משתמשת באקספלורר... אז אם הסריקות לא עוזרות תעברי לדפדפן אחר
זה יסתדר... אקספלורר זה חרא

gold ayelet

New member
וואי תודה!

אבל לא הבנתי כלום ממה שאמרת... איך עושים את הבדיקה הזאתי ואיך מחליפים דפדפן!?

אוהבת שאלונים!

שם מלא:מלי כינוי של חברים:מליש, מלה, מלילוש, מילמול, מללה, מליל, אנומה מליש, מלי מלי מלי מלי מלי (חח), טינקרבל, טינקוש, טינקי ועד כל מיני. גיל:כמעט 17 מקום מגורים:עפולה סטרייט/גיי/ביי:סטרייט אתה צמחוני?לא אתה טבעוני?לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך?אדום אוהב אותו?כה אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים?כה לאדום (חחחח אין אדום טיבעי) השיער שלך חלק/מתולתל/גלי?חלק אוהב את זה?כה מה צבע העיניים שלך?ירוק-חום-דבש-צהוב (משהו מוזר) אוהב אותו?כה מה צבע העור שלך?בהיר בן כמה אבא?41 כמה אחים?1 אוהב את המשפחה?לפעמים פירסינג:אין קעקועים:אין צבע אהוב:אדום שחור וסגול צבע שנוא:ורוד כתום וצהב אוהב את עצמך?לפעמים חושב שאתה בנאדם יפה?לפעמים מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות?תאף חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה?יש ויש עברת פעם על החוק?לא ניראה לי איך?ע"ע שאלה קודמת גנבת פעם?לא אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה?לא אתה לוקח ריטלין?לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?לא אתה דתי/מסורתי/חילוני?חילונית מתנחל?לא כמה קומות בבית?1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?ע"ע שאלה קודמת באיזה חדר אתה נמצא עכשיו?סלון כמה מחשבים יש בבית?1 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:לא זוכרת שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת?יא אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר?את עצמי למה דווקא אותו/ה?כי היא טיפשע איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)?טובה - מחכה לשנה הבאה?לא מה מיקצועות ההרחבה שלך?ביוכימיה (ביולוגיה וכימיה) כמה יח"ל מתמטיקה?5 כמה יח"ל אנגלית?5 (אבל אני טיפשע) עשית בגרויות השנה? במה?כה במתמטיקה אנגלית ספרות הסטוריה באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה?אותו בצפר יש תיכנונים לחופש?עובדת =/ זוגיות.. יש חבר/ה?כה היית מאוהב?כה בכמה אנשים?2 היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?לא כמה בני זוג היו לכם?לא סופרת כמה מתוכם היו רציניים?1 מתי היה האחרון?עכשיו מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם?חצי שנה למה ניפרדתם?אין לי כוח לפרט בגדו בך פעם?כה היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן?לא הם ידעו אחד על השני?ע"ע שאלה קודמת אם לא, איך נודע להם?ע"ע לפני שתי שאלות סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני?עניים האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?חח...אמ...אולי האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?לא האם התנשקת עם בן מינך?כה האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי?להתנשק נחשב? האם אמא נכנסה פעם באמצע?לא הפעם האחרונה ש..: אכלת:אתמול בצהריים שתית:לפני דקה השתכרת:מזמממממממן הקאת:כנ"ל שמעת דיסק:כרגע איזה דיסק?כייף אינפקציה צרוב?לא מה שמעת לפני הדיסק הזה?כלום היית בהופעה:מזמן!! יום הסטודנס בחיפה אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:אתמול היית בתל אביב:מזמממן הייתי בחיפה:ביום הסטודנס התקשרת למישהו:אתמול אני חושבת התקשרו אלייך:בערך ב12 היה נחמד :)

yoseflotz

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

למעלה