שאלון!

yoseflotz

New member
../images/Emo41.gifתיקון../images/Emo41.gif../images/Emo112.gif

כינוי: אלון, רק עם דגש על ה~א~

NimaZ

New member
גמני עניתי עליו כבר../images/Emo13.gif:../images/Emo108.gif

שם מלא: נעמה X כינוי של חברים: מממ נמה בעיקר.. גיל: 14 מקום מגורים: יהוד סטרייט/גיי/ביי: ס אתה צמחוני? נופ אתה טבעוני? נופ מה הצבע הטבעי של השיער שלך? שחור אוהב אותו? את הצבע? כן. את השיער? לא כ"כ אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? מממ אפשר להגיד שלא השיער שלך חלק/מתולתל/גלי?פעם הוא היה גלי.. אבל הוא מתלתל מרגע לרגע:| אוהב את זה? לא כ"כ.. למרות שזה יותר קל [לעיתים] מה צבע העיניים שלך?חום אוהב אותו? ממ אין לי בעיות.. למרות שעדיך משהו יותר מיוחד מה צבע העור שלך? כהה יחסית כמה אחים? 1 אוהב את המשפחה? תחלוי מי במשפחה פירסינג: לא קעקועים: לא צבע אהוב: לבן צבע שנוא: צהוב אוהב את עצמך? ממ לעיתים עברת פעם על החוק? בטח! איך? הקרנתי טלויזיה בצ'אט טיוי גנבת פעם? לא אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? לא אתה לוקח ריטלין?לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? לא אתה דתי/מסורתי/חילוני? ח מתנחל?לא כמה קומות בבית? 2 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? 2 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? בשירותים! [?!?!?] כמה מחשבים יש בבית? 2 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: לא יודעת נו שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? ח אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? הייתי מתאבדת, מה זה פה?! למה אני חייבת להיות לימור לבנת? למה דווקא אותו/ה? מממ.. את נטליה. כי היא לא יודעת לכתוב נכון איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? קלה! מחכה לשנה הבאה? יאפ מה מיקצועות ההרחבה שלך? מממ.. כיתה ט'- עדיין אל מרחיבין כלום [בבצפר שלי לפחות] כמה יח"ל מתמטיקה? [עלק אקטואלי] כמה יח"ל אנגלית?^ עשית בגרויות השנה? במה?^ באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? אותו בצפר יש תיכנונים לחופש? כן הפעם האחרונה ש..: אכלת: היום.. לפני שעתיים ככה שתית: כנ"ל השתכרת: הקאת: מלא זמן שמעת דיסק: לא יודעת.. משו כמו שבועיים?! איזה דיסק? אינפקציה [למה ציפיתם?] צרוב? לא מה שמעת לפני הדיסק הזה? רוצה את הלו"ז שלי למתי אני שומעת איזה דיסקים?! היית בהופעה: גרררררררררר |כפרהמוזיקה| אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: ממ לא יודעת היית בתל אביב: מממ ממ מממממממ מממ מממממ ביום .. ב-18! הייתי בחיפה: שנה שעברה ליומולדת של אח שלי התקשרת למישהו: לא יודעת:| התקשרו אלייך: אתמול נדמה לי:|

s h e e p i t

New member
למה אני בעצם עונה? ../images/Emo3.gif

שם מלא: רותם ריימונד כינוי של חברים: כותם, בוטן גיל: 17 מקום מגורים: נורדיה [ליד נתניה] סטרייט/גיי/ביי: סטרייט אתה צמחוני? לא אתה טבעוני? לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך? חום קקי
אוהב אותו? יש לי ברירה? אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? כן
- אדום, סגול חציל, שחור סיני. השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? לא מוגדר - נוטה לגלי אוהב את זה? סביר מה צבע העיניים שלך? חום אוהב אותו? לא מה צבע העור שלך? ורוד חזיר בן כמה אבא? 45 נראה לי =\ כמה אחים? 1 אוהב את המשפחה? לא פירסינג: הליקס קעקועים: אין צבע אהוב: בורדו צבע שנוא: ורוד/צהוב אוהב את עצמך? ברור! אני מושלמת כזאת. טוב, לא. חושב שאתה בנאדם יפה? לא מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? לא יודעת חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? לא עברת פעם על החוק? כן איך? גנבת פעם? לא אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? לא אתה לוקח ריטלין? לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? לא אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילוני מתנחל? כן
כמה קומות בבית? 4 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? 3 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? שלי
כמה מחשבים יש בבית? 3 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: לא משנה =( שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? י"א אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? תנך למה דווקא אותו? כי היסטוריה סיימתי איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? סבירה מחכה לשנה הבאה? לא ממש מה מיקצועות ההרחבה שלך? אומנות,עיצוב כמה יח"ל מתמטיקה? 4 כמה יח"ל אנגלית? 4 עשית בגרויות השנה? במה? כן- מתמטיקהX2, אנגלית, היסטוריה, עיצוב באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? אותו אחד יש תיכנונים לחופש? בטח! זוגיות.. יש חבר/ה? לא היית מאוהב? כן בכמה אנשים? שש =( היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? לא כמה בני זוג היו לכם? 2 כמה מתוכם היו רציניים? 0 מתי היה האחרון? שש =\ מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? שש למה ניפרדתם? ש בגדו בך פעם? לא יודעת היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא הם ידעו אחד על השני? אם לא, איך נודע להם? הפעם האחרונה ש..: אכלת: לפני שעתיים שתית: גם השתכרת: מממ לא זוכרת הקאת: לא זוכרת היית בהופעה: ניצנים - משינה אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: ש היית בתל אביב: היום
הייתי בחיפה: שנים =\ התקשרת למישהו: בסביבות 4 התקשרו אלייך: גם

Maytallll

New member
עניתי על זה כבר ולא פעם אחת

שם מלא: מיטל כינוי של חברים:צונאמי גיל:נמאס לי להגיד 15 וחצי. עוד מעט 16
מקום מגורים: בארש בע סטרייט/גיי/ביי:סטרייט אתה צמחוני? לא אתה טבעוני?לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך?שטני אוהב אותו?בע אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים?לאדום כמובן
השיער שלך חלק/מתולתל/גלי?נפוח אוהב את זה? לא בע מה צבע העיניים שלך?חום אוהב אותו?מתרגלים מה צבע העור שלך?לבן סיד בן כמה אבא?43,יכול להיות כמה אחים?3 לצערי אוהב את המשפחה?לא הכי פירסינג:חע רק בשביל זה אני עושה את השאלון, כן בלשון
קעקועים:הלוואי צבע אהוב:שחור עם אדום צבע שנוא:אפור עם ורוד אוהב את עצמך? לא הכי חושב שאתה בנאדם יפה? לא הכי, לפעמים. מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות?את החלק הזה שבין האף לפה. סתם את הלשון. חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה?יש כמה טיפשים כאלה עברת פעם על החוק?לא פעם איך? הרבה אם אני יפרט זה לא יגמר גנבת פעם?גם. ולא פעם... אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה?לא נוהגת, אבל מידי פעם. אתה לוקח ריטלין?קבוע אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?ריטלין אתה דתי/מסורתי/חילוני?אני בכלל נוצריה מתנחל?הלוואי כמה קומות בבית?2 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?2 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו?זה לא חדר כמה מחשבים יש בבית?אחד יחיד ומיוחד ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:חע לא לפה שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת?ט אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר?כולם למה דווקא אותו/ה?כולם זונות איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)?מבחינה לימודית גרועה(העיפו אותי) מבחינת שטויות היא הייתה מצוינת מחכה לשנה הבאה?בקוצר רוח מה מיקצועות ההרחבה שלך?עדיין לא בחרתי כמה יח"ל מתמטיקה?נמ עדיין לא יודעת כמה יח"ל אנגלית?נמ עדיין לא יודעת עשית בגרויות השנה? במה?לא אני קטינה באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה?אשל הנשיא
יש תיכנונים לחופש?שטויות זוגיות.. יש חבר/ה?לא
היית מאוהב?ברור בכמה אנשים?הרבה היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?גם הוא וגם אני כמה בני זוג היו לכם?ממ לא זוכרת כמה מתוכם היו רציניים?לא היו רציניים מתי היה האחרון? בניצנים היה סטוץ מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם?חודש :| למה ניפרדתם?כי זהו בגדו בך פעם?לא יודעת היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן?בכיתה ו' הם ידעו אחד על השני?בסופו של דבר אם לא, איך נודע להם?אני גיליתי להם סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני?פה האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?לא האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?חע לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?לא האם התנשקת עם בן מינך?כמובן, אבל לא צרפתית. האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי?לא האם אמא נכנסה פעם באמצע?באמצע מה? לא הפעם האחרונה ש..: אכלת:10 דקות שתית:10 דקות השתכרת:10 דקות הקאת:לפני שנה שמעת דיסק:עכשיו איזה דיסק?יחסים פתוחים צרוב?חס מה שמעת לפני הדיסק הזה?עוד דיסק היית בהופעה:אתמול אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: היום היית בתל אביב:וואי הרבה זמן הייתי בחיפה:אז מה גם אני התקשרת למישהו:לפני 20 דקות ככה התקשרו אלייך:וואי לפני דקה

מסטולית

New member
טוב נו.

שם מלא: גילי ריד כינוי של חברים: גיל גילצ' גילו גילילה וכו' גיל: 18 מקום מגורים: רמת ישי סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית|גאוה| אתה צמחוני? לא אתה טבעוני? לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך? חום בהיר אוהב אותו? כן אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? לא השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? חלק אוהב את זה? לפעמים מה צבע העיניים שלך? סתם חום אוהב אותו? חיה עם זה מה צבע העור שלך? עור בן כמה אבא?48 נראה לי כמה אחים? 2 אוהב את המשפחה? נה פירסינג: בקרוב בגבה אם ירצה השם קעקועים: ציור גוף מניצנים נחשב? צבע אהוב: שחור צבע שנוא: ירוק אוהב את עצמך? לא חושב שאתה בנאדם יפה? חחחחחחחחח לא מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? אף חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? לא עברת פעם על החוק? כן איך? גניבות פריצות ועוד כמה דברים שלא נפרט פה גנבת פעם? כן אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? פה ושם אתה לוקח ריטלין? לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? לא אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילונית מתנחל? כן כמה קומות בבית? 2 וחצי באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? שנייה באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? של אח שלי כמה מחשבים יש בבית? 1 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: לא זכור לי שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? י"ב אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? אף אחת למה דווקא אותו/ה? כי זה לא מעניין אותי איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? סבבה מחכה לשנה הבאה? לא מה מיקצועות ההרחבה שלך? תקשורת כמה יח"ל מתמטיקה? 3 כמה יח"ל אנגלית? 4 עשית בגרויות השנה? במה? נו אין לי כוח לחרא הזה באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? אני לא יש תיכנונים לחופש? בערך זוגיות.. יש חבר/ה? לא היית מאוהב? כן בכמה אנשים? הרבה... 5-6 לפחות היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? כן כמה בני זוג היו לכם? 3 כמה מתוכם היו רציניים? 2 מתי היה האחרון? קצת יותר מחצי שנה מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? 4 וחצי חודשים למה ניפרדתם? כי הוא אידיוט בגדו בך פעם? כן היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא הם ידעו אחד על השני? אם לא, איך נודע להם? סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? אדישות האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? לא האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? לא האם התנשקת עם בן מינך? לא האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? בערך... האם אמא נכנסה פעם באמצע? לא הפעם האחרונה ש..: אכלת: בצהריים שתית: כמה שעות השתכרת: שבועיים? הקאת: כמה שנים שמעת דיסק: אתמול בבוקר איזה דיסק? מוקי \ עוקף מלמעלה צרוב? לא חס וגראס... מקורי חתום ויפה מה שמעת לפני הדיסק הזה? יומן מסע של אביב גפן נראה לי היית בהופעה: אתמול אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: אתמול... היית בתל אביב: אם עצרנו ברכבת שם זה נחשב? אז היום בבוקר הייתי בחיפה: היום ב8 בבוקר התקשרת למישהו: ממממ בערב התקשרו אלייך: לפני רבע שעה

Seret Shel Sex

New member
גמני ../images/Emo3.gif

שם מלא: טל =] כינוי של חברים: טלושע.. לכו תבינו
סטרייט/גיי/ביי: נראלי שסטרייט. אתה צמחוני? כה אתה טבעוני? לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך? חום בהיר אוהב אותו? לא אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? צובעת ליותר כהה עם גוונים אדומים השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? בין גלי לחלק אוהב את זה? לא.. רוצה חלק לגמרי מה צבע העיניים שלך? חום קקי אוהב אותו? אכן מה צבע העור שלך? חום כזה? חחח אני במקור לבנה, אבל השתזפתי הרבה.
בן כמה אבא? שאלה טובה....
כמה אחים? אחות כלבה אוהב את המשפחה? חוצ מהכלבה כן פירסינג: נופ קעקועים: נופ צבע אהוב: שחור וכחול כהה צבע שנוא: ורוד
אוהב את עצמך? בערך חושב שאתה בנאדם יפה? לא ממש מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? אממממממ אני אחזור אליכם בקשר לזה חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? מזה פה? עברת פעם על החוק? כמה פעמים
איך? בעיקר השחטנת מכוניות [נו בטעות.] גנבת פעם? אולי איזה מסטיק או ממתק אחר אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? לא! אתה לוקח ריטלין? לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? נמנמ ויטמינים נחשב? אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילונית מתנחל? לא ולא כמה קומות בבית? 4 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? 3 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? שיילי
כמה מחשבים יש בבית? 4 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: זה לא מטורף. אבל ניחא. שאלתי מישי באיזה חודש היא, והיא לא הייתה בהיריון.
שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? ט אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? היסטוריה וביולוגיה למה דווקא אותו/ה? כי היא בת זונה. [מכוון לשתיהן] איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? טובה מחכה לשנה הבאה? לאלאלאלא. חופש זה שווה. לא מתגעגעת לאפחד מהביצפר. מה מיקצועות ההרחבה שלך?ביולוגיה מחשבים כמה יח"ל מתמטיקה? לאדעת כמה יח"ל אנגלית? לאדעת עשית בגרויות השנה? במה? לא באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? אותו אחד יש תיכנונים לחופש? יש בכללי, אבל הרוב זה ספונטני זוגיות.. יש חבר/ה? לא היית מאוהב? לא.. אולי זה נראה לי אז ככה. בכמה אנשים? אמרתי לא! היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? אפשר לומר כמה בני זוג היו לכם? 2 כמה מתוכם היו רציניים? 0 מתי היה האחרון? לפני 4 חודשים. מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? 3 חודשים [עלוב, יה] למה ניפרדתם? מזה עניינכם?
בגדו בך פעם? גם אם כן, אני לא יודעת מזה. היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא משנה הם ידעו אחד על השני? לא משנה אם לא, איך נודע להם? איפה האופציה שלא נודע להם? חח ולא משנה. סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? עיניים האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? כשאני אגיע לזה אני אדע האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? כן
אבל לא בגלל זה. האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? יש מצב האם התנשקת עם בן מינך? יאפ האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לא ממש האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? לא האם אמא נכנסה פעם באמצע? לא הפעם האחרונה ש..: אכלת: לפני שעה שתית: כנ"ל השתכרת: לפני כמה שבועות הקאת: וואו, ממזמן.. לא זוכרת בכלל שמעת דיסק: כל יום איזה דיסק? של שייגעצ צרוב? לא! מה שמעת לפני הדיסק הזה? שיר כלשהו אני מניחה היית בהופעה: ניצנים אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: כל יום היית בתל אביב: לפני שבועיים נראלי הייתי בחיפה: כשהייתי בת איזה 3 התקשרת למישהו: היום בבוקר... 12 נראלי התקשרו אלייך: אתמול בלילה מה, זהו?

moshit1

New member
../images/Emo26.gif

שם מלא: הדר כינוי של חברים: מכוערת גיל: 15 עוד מעט מקום מגורים: כוכב יאיר סטרייט/גיי/ביי:סטרייט אתה צמחוני? כן אתה טבעוני? לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך? בלונדיני אוהב אותו? לא אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? כן, לאדום השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? חלק-גלי אוהב את זה? לא מה צבע העיניים שלך? כחול אוהב אותו?לא מה צבע העור שלך? אומרים שבהיר, לדעתי שזוף בן כמה אבא? זקן כמה אחים? 2 אוהב את המשפחה? כה פירסינג: אין קעקועים: אין צבע אהוב: שחור צבע שנוא: ירוק אוהב את עצמך? לא חושב שאתה בנאדם יפה? לא מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? פשוט כלום חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? לא עברת פעם על החוק?כן איך? ^^ גנבת פעם? כה אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? כן, תלוי... אתה לוקח ריטלין? לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? לא אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילוני מתנחל? לא כמה קומות בבית? שלוש באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? שנייה באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? שלי כמה מחשבים יש בבית? 4 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: אין לי כוח שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? ט' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? כ''כ הרבה למה דווקא אותו/ה? ככה איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? כרגע- גרועה מחכה לשנה הבאה? כן מה מיקצועות ההרחבה שלך? כרימינולוגיה-פסיכולוגיה וספרות כמה יח"ל מתמטיקה? או 4-5 או 3... חחח מפתיעה. כמה יח"ל אנגלית? מממ אומרים לי 5, אני אומרת 3 עשית בגרויות השנה? במה? לא באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? רבין יש תיכנונים לחופש? מעכשיו לא זוגיות.. יש חבר/ה? לא היית מאוהב? כן בכמה אנשים? 2 היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? לא כמה בני זוג היו לכם? 1 כמה מתוכם היו רציניים?1 מתי היה האחרון?לפני 3 שנים בערך מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? 3 שנים כמעט למה ניפרדתם? כי... ככה בגדו בך פעם? כן היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא הם ידעו אחד על השני? ^^ אם לא, איך נודע להם?נמנמנממ סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? שיער, פירסינג וידיים האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? לא מתנגדת האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? עוד לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? לא האם התנשקת עם בן מינך? לא האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? לא האם אמא נכנסה פעם באמצע? לא
הפעם האחרונה ש..: אכלת: בבוקר שתית: בהופעה האחרונה השתכרת: אממממ לא זוכרת הקאת: ממזמן שמעת דיסק: עכשיו (?) איזה דיסק? ממנטו מורי של אביב גפן צרוב? לא מה שמעת לפני הדיסק הזה? נאמנות ותשוקה של אלג'יר היית בהופעה: של אלג'יר אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: אמממ לא זוכרת היית בתל אביב: אתמול הייתי בחיפה: מלאאא זמן לא התקשרת למישהו: מממ לפני כמה שעות התקשרו אלייך: הרגע |בחילה|

שמיקי

New member
כוסעמק

עניתי על זה והמחשב החליט להתקע חח זה ארוך מידי לענות שוב.. אז חפיף..

S h A b i T

New member
בע.

שם מלא: אלמוג כינוי של חברים: מוג/י,ע-למוג העיקריים. יש עוד הרבה. :) גיל: 16. מקום מגורים: ראש העין. סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית. אתה צמחוני? כן. אתה טבעוני? לא. מה הצבע הטבעי של השיער שלך? חום. אוהב אותו? אין לי בעיה איתו. אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? צבעתי חלק ממנו לכחול, שהפך לירוק, ולצהוב. השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? מתולתל. אוהב את זה? מאוד. מה צבע העיניים שלך? חום. אוהב אותו? לא ממש. מה צבע העור שלך? חום שכזה. :) בן כמה אבא? 43. כמה אחים? 3 אוהב את המשפחה? מאוד. פירסינג: באף, ועוד כמה לא חשובים. קעקועים: אין. צבע אהוב: שחור. צבע שנוא: צהוב/ירוק. אוהב את עצמך? תלוי. חושב שאתה בנאדם יפה? לא. מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? את האף שלי. חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? ממש לא. עברת פעם על החוק? כן. איך? חה. עדיף שלא לפרט. :) גנבת פעם? כן. אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? הרבה מדי. /: אתה לוקח ריטלין? לא. אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? כן, אבל אני לא צריכה. אתה דתי/מסורתי/חילוני? מסורתית.
מתנחל? לא. כמה קומות בבית? 3. באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? שנייה. באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? בחדר שלי. כמה מחשבים יש בבית? 4. ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: לעולם לא. אני עדיין מנסה לשכוח. שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? י'. אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? ללשון. למה דווקא אותו/ה? כי היא מטומטמת, אבל מה מטומטמת. איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? גרועה עם כמה יציאות טובות. מחכה לשנה הבאה? לא ממש. מה מיקצועות ההרחבה שלך? פסיכולוגיה סוציולוגיה וספרות. כמה יח"ל מתמטיקה? 4. כמה יח"ל אנגלית? 5. עשית בגרויות השנה? במה? לשון מתמטיקה והיסטוריה. באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? בגין. יש תיכנונים לחופש? לא ממש. זוגיות.. יש חבר/ה? לא. היית מאוהב? כן. בכמה אנשים? 1. היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? כן. כמה בני זוג היו לכם? שממש ממש הגדרנו את זה? 5. כמה מתוכם היו רציניים? מבחינתי אחד. מתי היה האחרון? לפני כמה חודשים. מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? חצי שנה. למה ניפרדתם? כי אני מטומטמת. בגדו בך פעם? כן. היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? כן. זה היה מצחיק. הם ידעו אחד על השני? רק אחד מהם. חה. אם לא, איך נודע להם? אני לא יודעת, ולא איכפת לי. סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? שפתיים ועיניים. ורצוי שיהיה שיער ארוך ושיהיה שחור. האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? כן. :) האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? את בוטן, זה נחשב? האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? כן. האם התנשקת עם בן מינך? כן. האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? כן. האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? כן. האם אמא נכנסה פעם באמצע? כן. לא נעים בכלל. הפעם האחרונה ש..: אכלת: כמה שעות. שתית: עכשיו. השתכרת: ל"ג בעומר נראה לי. הקאת: כמה חודשים. שמעת דיסק: לפני כמה דקות. איזה דיסק? יותר טוב כלום מכמעט. צרוב? לא. מה שמעת לפני הדיסק הזה? אפרת גוּש. היית בהופעה: אתמול. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: לפני כמה דקות. היית בתל אביב: שבוע. הייתי בחיפה: חודש. התקשרת למישהו: היום מתישו. התקשרו אלייך: לפני כמה דקות.

Sheygets16

New member
יאללה ../images/Emo122.gif

שם מלא: נטע. כינוי של חברים: נט. גיל: היום אני חוגגת 16 וחצי אביבים
מקום מגורים: אממ, סוד. סטרייט/גיי/ביי:
אתה צמחוני? לא. אתה טבעוני? לא. מה הצבע הטבעי של השיער שלך? חום מעאפן. אוהב אותו? עכשיו כן, פעם לא. אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? אני רק צובעת אותו, הוא היה אדום ועכשיו הוא שחור. השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? נראה לי שגלי[?] חח. אוהב את זה? כן. מה צבע העיניים שלך? הן משנות צבעים, נשבעת! אוהב אותו? לא מייחסת לזה חשיבות. מה צבע העור שלך?
בן כמה אבא? 43, אבל אל תפסו אותי במילה. כמה אחים? 2. אוהב את המשפחה? מסתדרים עם מה יש. :] פירסינג: נזם. קעקועים: אין. צבע אהוב: שחור. צבע שנוא: האמת, שבזמן האחרון אדום מעצבן אותי, לא יודעת למה. אוהב את עצמך? יש ימים. חושב שאתה בנאדם יפה? כנ"ל. מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? נו באמת :X חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? אם הם עיוורים אולי. עברת פעם על החוק? כן. איך?
גנבת פעם? גנבתי פעם 5 שקל. :] אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? כן
היום סיימתי קופסא, לצערי. אתה לוקח ריטלין? לא, אבל השמועות אומרות שאני צריכה. אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? כן. אתה דתי/מסורתי/חילוני? מסורתי
מתנחל? לא. כמה קומות בבית? 3 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? 2 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? של המחשב[?] כמה מחשבים יש בבית? 1. ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: חח אני ילדה מתרסקת. :X שיהיה אקטואלי איזה כתה סיימת? י'. אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? המורה להיסטוריה.
למה דווקא אותו/ה? הוא דאג להרוס לי את סוף השנה. איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה)? טובה. מחכה לשנה הבאה? כן. מה מיקצועות ההרחבה שלך? אומנות וסוציו\פסיכו. כמה יח"ל מתמטיקה? 4. כמה יח"ל אנגלית? 5. עשית בגרויות השנה? במה? 4 בגרויות, מתמ', היסטוריה, לשון ואומנות. באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? באותו ביצפר כמו השנה. יש תיכנונים לחופש? אילת
זוגיות יש חבר/ה? לא. היית מאוהב? אמ.. :X בכמה אנשים? דיי. היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? כן. כמה בני זוג היו לכם? יותר מדי. כמה מתוכם היו רציניים? 2-3. מתי היה האחרון? סוד. מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? כמה חודשים. למה ניפרדתם? בעיות. בגדו בך פעם? כן. היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא. הם ידעו אחד על השני? לא. אם לא, איך נודע להם? לא. סטיות מה הכי מושך אותך בבן המין השני? גוף, שפתיים. האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? לא, אבל נשמע מעניין. האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? חח, לא. האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? ידיד נחשב?
האם התנשקת עם בן מינך? כן. האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לא. האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? לא. האם אמא נכנסה פעם באמצע? לא. הפעם האחרונה ש..: אכלת: 5 דק' שתית: כנ"ל. השתכרת: שנה+ הקאת: פסח. שמעת דיסק: יומיים. איזה דיסק? נימרוד שיקלר. צרוב? לא. מה שמעת לפני הדיסק הזה? לא זוכרת. היית בהופעה: אתמול, ב-4 בבוקר, ארקדי דוכין. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: לפני כמה דק'. היית בתל אביב: לא זוכרת. הייתי בחיפה: שנים. התקשרת למישהו: לפני שעה לידיד שלי. התקשרו אלייך: נראה לי שבצהריים, ישנתי כל היום.

עונה ../images/Emo98.gif

גיל: 19. מקום מגורים: חיפה. סטרייט/גיי/ביי: בי. אתה צמחוני?
אתה טבעוני?
בן כמה אבא? 47. כמה אחים? 1. אוהב את המשפחה? הכי בעולם. פירסינג:
קעקועים:
צבע אהוב: שחור. צבע שנוא: חום. אוהב את עצמך?
חושב שאתה בנאדם יפה? לפעמים. מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? לודעת. חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? לודעת. עברת פעם על החוק?
איך?
גנבת פעם?
אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה?
אתה לוקח ריטלין?
אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?
אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילונית. מתנחל?
כמה קומות בבית? 1. באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? 1. באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? שלי. כמה מחשבים יש בבית? 2. ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:
- סיימתי ללמוד אז מחקתי את השאלות שהיו פה - זוגיות.. יש חבר/ה?
היית מאוהב?
בכמה אנשים?
היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?
כמה בני זוג היו לכם? מספיק. כמה מתוכם היו רציניים? לודעת. מתי היה האחרון? לודעת. מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? חצי שנה. למה ניפרדתם? ככה. בגדו בך פעם?
היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? אולי
הם ידעו אחד על השני?
אם לא, איך נודע להם?
מה הכי מושך אותך בבן המין השני? עיניים, שפתיים. האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?
האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?
האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?
האם התנשקת עם בן מינך?
האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?
האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי?
האם אמא נכנסה פעם באמצע?
הפעם האחרונה ש..: אכלת: אתמול בערב. שתית: עכשיו.
השתכרת:
הקאת:
שמעת דיסק: עכשיו. איזה דיסק? של Evanescence. צרוב?
מה שמעת לפני הדיסק הזה? אפרת גוש - טוב לבד. היית בהופעה: הופעה של אביב ונינט בניצנים
אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: אתמול נראה לי. היית בתל אביב: לא זוכרת. הייתי בחיפה: אתמול/היום/מחר
התקשרת למישהו: אתמול בערב. התקשרו אלייך: ברבע ל 8 בבוקר

itoosh2

New member
המון זכוכיות על הלשון

שם מלא: איתמר ברנשטיין כינוי של חברים: חברים קרובים-רחוקים: איתוש גיל: 14 מקום מגורים: רעננה סטרייט/גיי/ביי: סטרייט (נראה לי
) אתה צמחוני? לא אתה טבעוני? לא ממש מה הצבע הטבעי של השיער שלך? הוא היה פעם בלןנדיני והפך לשטני/חום אוהב אותו? לא ממש אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? הוא הפך צבע בעצמו השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? קצר
אוהב את זה? לא... אני אוהב שיער ארוך (רמז למישהו) מה צבע העיניים שלך? כחול אוהב אותו? אותם... וכן דיי מה צבע העור שלך? לבן מאוד
ועם הרבה נמשים
בן כמה אבא? מאיפה לי? כמה אחים? 2 אוהב את המשפחה? ממש לא! פירסינג: בשמחה... סתם... לא קעקועים: אם אתה מתעקש... סתם... אני רוצה אחד אבל אין... צבע אהוב: כחול וסגול צבע שנוא: ירוק וצהוב אוהב את עצמך? פחות או יותר חושב שאתה בנאדם יפה? בכלל לא מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? עיניים אולי... חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? רק כמה
עברת פעם על החוק? נראה לי... אבל בקטנה איך? לא זוכר גנבת פעם? אולי... אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? מדי פעם... 12 בחודש... משהו כזה... זה גם משתנה אתה לוקח ריטלין? לא... אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? לא אתה דתי/מסורתי/חילוני? דתי שרוצה לחזור בשאלה מתנחל? חחחחחחחחחחחחחח לא כמה קומות בבית? 2 ועוד אחת קטנה באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? השניה באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? בלובי עם המחשב הטוב... כמה מחשבים יש בבית? 2 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: אמא שלי עקבה אחרי לאימון בשביל לבדוק שאני באמת הלכתי אליו וחברים שלי ראו שהיא עוקבת אחרי שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? ח' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? המורה לאנגלית שלי... אבל כבר פיטרו אותה... למה דווקא אותו/ה? היא משוגעת... היא התחילה לקלל אותנו איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? בינונית מחכה לשנה הבאה? לא ממש... אני רוצה שהזמן יעצר מיום ראשון עד שישי בלופים
מה מיקצועות ההרחבה שלך? מה זה? כמה יח"ל מתמטיקה? 4
כמה יח"ל אנגלית? דוברי אנגלית עשית בגרויות השנה? במה? לא באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? אותו ביצפר מעפן ודתי
יש תיכנונים לחופש?לא ממש זוגיות.. יש חבר/ה? כן!!!!!! היית מאוהב? עכשיו! בכמה אנשים? 3 היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? חחחחח הלוואי כמה בני זוג היו לכם? 8 נראה לי
כמה מתוכם היו רציניים? 4 מתי היה האחרון? עכשיו! מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? 3 חודשים למה ניפרדתם? לא יודע ממש... היא נפרדה ממני בלי סיבה בגדו בך פעם? לא נראה לי... היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא הם ידעו אחד על השני? לא נראה לי חחחחחח אם לא, איך נודע להם? נודע למי? לא היה! סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? שיער ועיניים האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? איזה אקט מיני בראש החולני שלך? אני בן 14! האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? כן בטח... את החתולה שלי
האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? לא!!!!!!!!!! האם התנשקת עם בן מינך? לא! האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לא! האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? לא האם אמא נכנסה פעם באמצע? באמצע השיר... כן הפעם האחרונה ש..: אכלת: לפני שעה שתית: לפני 2 דקות השתכרת: יום שלישי שעבר הקאת: לא זוכר... שמעת דיסק: לפני שעתיים איזה דיסק? בלוד סוגר סקס מגי'ק של רד הוט צרוב? לא!! מה שמעת לפני הדיסק הזה? את אמא שלי צועקת היית בהופעה: רוק עצמאות אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: עכשיו היית בתל אביב: ביום שלישי שעבר הייתי בחיפה: לא זוכר התקשרת למישהו: היום מתישהו התקשרו אלייך: היום מתישהו

Spirite

New member
שאלון. ייפי.

שם מלא: ספיר p-: כינוי: ספי מקום מגורים: טל אל. זה בארץ, אתם יודעים. סטרייט\גיי\ביי: אני עוד מתלבטת. צמחונית: לא טבעונית: לא צבע שיער: חום אוהבת: ככה ככה אי פעם צבעת? כן, פעם אדום פעם סגול (פסים) השיער שלי גלי- לא מתה עליו. צבע עיניים: חום אוהבת אותן: כן צבע עור: חום בהיר. מעין שילוב בין מצרי לרומני. בן כמה אבא: חסוי, מה זה השטויות האלה כמה אחים: שתיים. אוהבת את המשפחה: מתה עליהם בדרך כלל פירסינג:לא תודה קעקועים: מתה לעשות, לא מרשים לי צבע אהוב: כולם צבע שנוא: ורוד, חרדל. בעע אוהב את עצמך? לפעמים חושב שאתה בנאדם יפה? לא כל כך מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? את העיניים, השפתיים והרגליים. חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? לא עברת פעם על החוק? לא אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? ניסיתי פעם-פעמיים, לא הבנתי מה כולם מתרגשים. זה גועל נפש. אתה לוקח ריטלין?לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? לא אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילונית כמה קומות בבית? אממ. אם מגדירים את זה בתור קומות... אז שלוש. באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? החדר שלי הוא הקומה השלישית. באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? בסלון כמה מחשבים יש בבית? אחד, מה אני מיליונרית? ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: רשמתי למישהו בסוף שנה בהצלחה במב"ר והוא בכלל לא במב"ר שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? ט' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? את המורה שלי למתמטיקה למה דווקא אותו/ה? כי היא מלמדת כמו בפרפר נחמדים ומתייחסת אלינו כמו לבני שלוש. עולה לי על העצבים איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? טובה מחכה לשנה הבאה? לא ממש מה מיקצועות ההרחבה שלך? אמנות ומדעי החברה כמה יח"ל מתמטיקה? 3 כמה יח"ל אנגלית? 5 עשית בגרויות השנה? במה? לא באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? אותו בית ספר יש תיכנונים לחופש? המון זוגיות.. יש חבר/ה? לא היית מאוהב? כן בכמה אנשים? אחד היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? לא כמה בני זוג היו לכם? 3 כמה מתוכם היו רציניים? אחד מתי היה האחרון? כיתה ז' מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? כמה חודשים למה ניפרדתם? לא התאים לנו בגדו בך פעם? תלוי איך מגדירים בגידה היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא סטיות.. מה הכי מושך אותך בבן המין השני? הפנים האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? לא האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? כן האם התנשקת עם בן מינך? לא האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? לא האם אמא נכנסה פעם באמצע? לא הפעם האחרונה ש..: אכלת:לפני שעתיים שתית:כמה דקות השתכרת: אף פעם הקאת:מזמן שמעת דיסק:עכשיו איזה דיסק? פחד מוות צרוב? לא מה שמעת לפני הדיסק הזה? בכיף היית בהופעה:ניצנים אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: היום היית בתל אביב: כשהחלפנו רכבת מניצנים היית בחיפה:מזמן התקשרת למישהו: לפני כמה שעות התקשרו אלייך: כנ"ל לשאלון הזה יש מטרה?

Green mnm

New member
היה לי קיפוד, אז קראתי לו יהושע

שם מלא: היא-לי חפר כינוי של חברים: היא-לי נוו.. גיל:17 מקום מגורים: חולון סטרייט/גיי/ביי: גאה אתה צמחוני? לא אתה טבעוני?לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך? שחור אוהב אותו? למה לא כפרה אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים? מן גוונים באדום ורוד... השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? מתולתל גלי אוהב את זה? למה לא נשמה מה צבע העיניים שלך? שחור אוהב אותו? למה לא מאמי מה צבע העור שלך? שחום שזוף בן כמה אבא? 51 כמה אחים? 2. אידיוט ומטומטמת אוהב את המשפחה? לא כל כך... פירסינג: אממ באוזניים יש לי 7, ורוק בדרך =] קעקועים: נייט צבע אהוב: כחול צבע שנוא: חום חימר אוהב את עצמך? כן חושב שאתה בנאדם יפה? לוקחת את אברג'יל מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות? הסנטר. הייתי מבצעת בי מעשים מגונים בציבור בגלל הסנטר הזה חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? זאלו התגובות כפרה, התגובות... עברת פעם על החוק? כן איך? עזבו גנבת פעם? כן אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? לא אתה לוקח ריטלין? כן אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע? ראה סע' קודם אתה דתי/מסורתי/חילוני? דוסית מתנחל? גם כמה קומות בבית? 1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך? אותה קומה מחורבנת באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? בחדר המין כמה מחשבים יש בבית? 1 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך: לכו מכאן שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת? יא אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? לינה הזונה למה דווקא אותו/ה? כי היא זונה איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)? הכי טובה שהייתה לי בחיים מחכה לשנה הבאה? בקוצר רוח! אני כבר מתה להתחיל לחרוש בקלמר והטושים שלי : ))))))))))))))))))))) [NOT] מה מיקצועות ההרחבה שלך? גיאוגרפיה. שקט, אתם שומעים?? כמה יח"ל מתמטיקה? 4 כמה יח"ל אנגלית? 5 עשית בגרויות השנה? במה? בקקי ופיפי באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה? בית הספר ללימודי צואה יש תיכנונים לחופש? קנות אסלה חדשה כי ההיא לא עמדה בלחץ זוגיות.. יש חבר/ה? לא היית מאוהב? לא יודעת בכמה אנשים? 304 היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? מזמן אבל כמה בני זוג היו לכם? לא יודעת כמה מתוכם היו רציניים? לא יודעת מתי היה האחרון? לפני כמה חודשים נראלי מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? לא הכי ארוכה בעולם למה ניפרדתם? שאלה מעצבנת. בגדו בך פעם? לא היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן?לא הם ידעו אחד על השני? חעעבגב אם לא, איך נודע להם? עגניעלוטה סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? תחת ואף האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)? קצת... ממש קצת... האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? כן האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? חחחח כן... האם התנשקת עם בן מינך? no comment האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?no comment האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? no comment האם אמא נכנסה פעם באמצע? no comment הפעם האחרונה ש..: אכלת: עכשיו שתית: גם עכשיו השתכרת: לפני שלושה שבועות בערך הקאת: באותה הזדמנות שמעת דיסק: אתמול איזה דיסק? "קסם הואלס" צרוב? לא מה שמעת לפני הדיסק הזה? את הדיסק של מוצרט היית בהופעה: יום ראשון - משינה אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: כן היית בתל אביב: היום הייתי בחיפה: מזמן התקשרת למישהו: לפני דקות מספר התקשרו אלייך: דקות מספר לפני שהתקשרתי לא היה זיתים!!!!!!!!!!

Perfect sense

New member
עונה, חום

שם מלא: נעם קדם כינוי של חברים:אין לי:( גיל:14 מקום מגורים:שפיה (נו...20 דק' דרומה מחיפה) סטרייט/גיי/ביי:כרגע סטרייט. אתה צמחוני? לא אתה טבעוני?לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך?חום אוהב אותו?לא כ"כ אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים?לא השיער שלך חלק/מתולתל/גלי? מתולתל ומלוכלך אוהב את זה? אף פעם לא היה אחר. מה צבע העיניים שלך? ירוק חום.. אוהב אותו? כן הם בסדר העיניים שלי. מה צבע העור שלך? כחול בן כמה אבא? 52 כמה אחים? 3, וזה אחיות אוהב את המשפחה? הם בסדר פירסינג:לא.. קעקועים: מחכה לאישור צבע אהוב:סגול צבע שנוא: צהוב בהיר מאוד אוהב את עצמך? אין לי דעה בנוגע לעצמי חושב שאתה בנאדם יפה? כנ"ל מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות?שאני כחול חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה? אין לי מושג עברת פעם על החוק? נראה לי איך? לא יודע גנבת פעם?כן אבל לא הייתה לי ברירה כי זה לא דבר שהייתי יכול לקנות בכסף. אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה? לא, אני לא מעשן...טוב נו פעם ב..אבל לא יותר. אתה לוקח ריטלין?לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?לא אתה דתי/מסורתי/חילוני? חילוני לחלוטין מתנחל? בסלון כמה קומות בבית?1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?1 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו? מין מעבר מהחדר שלי לסלון שבו נמצא המחשב כמה מחשבים יש בבית?1 ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:וואו, לא. שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת?ח' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר? מורה לנהיגה למה דווקא אותו/ה? בלי שאלות מיותרות איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)?מתחת לממוצע? מחכה לשנה הבאה? כן, מחכה לסופה. מה מיקצועות ההרחבה שלך? יוגה וריקודי עם? לא יודע. כמה יח"ל מתמטיקה? 3 כמה יח"ל אנגלית?כמה יש? 7 נראה לי עשית בגרויות השנה? במה? לא עשיתי באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה?אותו אחד יש תיכנונים לחופש? עשיתי כבר את כולם
זוגיות.. יש חבר/ה? לא היית מאוהב? אני לא בטוח בכמה אנשים? היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד? כן פעם אחת... כמה בני זוג היו לכם? 4 כמה מתוכם היו רציניים? 1,2 מתי היה האחרון? לפניי חצי שנה מהי החברות הכי ארוכה שהייתה לכם? חודש (לא יכולתי יותר) למה ניפרדתם? נהייתה אובססיבית בגדו בך פעם? לא היו לך 2 חברים/ות באותו הזמן? לא הם ידעו אחד על השני? אם לא, איך נודע להם? סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני? שהוא נמשך אליי. האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?אף פעם לא ניסיתי חוץ מזה שחברה שלי נשכה אותי
האם יצא לך לקשור מישהו למיטה? לא, אבל פעם השרוך של הנעל של חברה שלי נתפס במיטה שלי והיא חשבה שזה מגרה. האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך? כל אחד ואחד מהם. האם התנשקת עם בן מינך? לא האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך? לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? רגע אקט מיני זה להזדיין? אז לא. האם אמא נכנסה פעם באמצע? לא ולא נראה לי שהיא הייתה אמורה להכנס באמצע. הפעם האחרונה ש..: אכלת: בבוקר שתית: בצהריים השתכרת:מזמן אני א זוכר כבר הקאת: לא זוכר שמעת דיסק: אני שומע כרגע איזה דיסק? Pink floyd- the piper at the gates of dawn צרוב?לא!!!!!!!!! מה שמעת לפני הדיסק הזה? היהודים-לייב היית בהופעה:ניצנים אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:מזמן, לא זוכר. היית בתל אביב: לפניי כמה ימים הייתי בחיפה:אתמול התקשרת למישהו:בערך ב-13:00 שהתעוררתי התקשרו אלייך: דקה אחריי זה.

..

שם מלא:עינב כינוי של חברים:עינבי, עינבווש וכו. גיל:15 וחצי מקום מגורים:בארץ ישראל:] סטרייט/גיי/ביי:סטרייטית? אתה צמחוני?בערך אתה טבעוני?לא מה הצבע הטבעי של השיער שלך?בלונד אוהב אותו?בסדר איתו אי פעם צבעת אותו? אם כן לאיזה צבעים?לא השיער שלך חלק/מתולתל/גלי?חלק/מתולתל קצת..היה פעם בקבוקים. אוהב את זה?בסדר עם זה. מה צבע העיניים שלך?כחול ירוק. אוהב אותו?אין לי בעיה איתן מה צבע העור שלך?לבן, אשכנתוזה. בן כמה אבא?41 כמה אחים?1 אוהב את המשפחה?יאפ. פירסינג:
קעקועים:
צבע אהוב:הכל.. צבע שנוא:אין ממש.. אוהב את עצמך?לא חושב שאתה בנאדם יפה?לא מה אתה הכי אוהב בך מבחינת החיצוניות?נראלי שכלום חושב שאחרים חושבים שאתה בנאדם יפה?לא עברת פעם על החוק?לא נראלי איך?
גנבת פעם?
אתה נוהג לעשן? (סיגריות) כמה?
אתה לוקח ריטלין?לא אתה לוקח תרופה מסויימת באופן קבוע?לא אתה דתי/מסורתי/חילוני?חילוני לגמרי. מתנחל?לא כמה קומות בבית?1 באיזה קומה של הבית נמצא החדר שלך?1 באיזה חדר אתה נמצא עכשיו?סלון כמה מחשבים יש בבית?1, בקרוב 2 או 3. ספר פאדיחה מטורפת שהייתה לך:אין לי כוח\: שיהיה אקטואלי.. איזה כתה סיימת?ט' אם היית לימור לבנת, איזה מורה היית מפטר?את כולן. למה דווקא אותו/ה?כי הן מורות. איך היית מגדיר את השנה שעברה (מצוינת/טובה/גרועה..)?גרועה. מחכה לשנה הבאה?לא מה מיקצועות ההרחבה שלך?גרפיקה וביולוגיה. כמה יח"ל מתמטיקה?בטח 4 כמה יח"ל אנגלית?4-5 עשית בגרויות השנה? לא באיזה בית ספר תלמד שנה הבאה?אותו אחד יש תיכנונים לחופש?לא זוגיות.. יש חבר/ה?לא היית מאוהב?נראלי. בכמה אנשים?1 היית עם מישהו לשם מטרות סיפוק מיני בלבד?
סטיות.. (מצטערת אם מישהו נרתע, זה בא עם השאלון, לא אני כתבתי אותו) מה הכי מושך אותך בבן המין השני?כל פעם משהו אחר האם אתה חובב אלימות תוך כדי אקט מיני (שלא נגיד סאדו מאזו)?אולי האם יצא לך לקשור מישהו למיטה?לא האם חלמת שאתה עושה את אחד החברים שלך?ת'אמת? לא האם התנשקת עם בן מינך?לא האם עשית יותר מנשיקה עם בן מינך?לא האם ביצעת אקט מיני במקום ציבורי? האם אמא נכנסה פעם באמצע? הפעם האחרונה ש..: אכלת:לפני כמה דקות שתית:כנ"ל השתכרת:לאזוכרת הקאת:לא זוכרת שמעת דיסק:עכשיו איזה דיסק?האוסף-איפה הילד. צרוב?לא. מה שמעת לפני הדיסק הזה?רדיו היית בהופעה:של? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:לאזוכרת היית בתל אביב:לפני שבוע וחצי הייתי בחיפה:כמה שנים? התקשרת למישהו:אתמול התקשרו אלייך:היום.

למעלה