שאלון...

cavallo

New member
שאלון...../images/Emo172.gif

ותודה לשחף על העזרה...חחח לא ויתרתי לך
אני מניח שאולי כבר היו פעם שאלות כאלו אבל בכל אופן...: מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך? מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)? מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע? הרוכב האהוב עליך? מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ? מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי? האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת) תיהנו

lereran

New member
עונהה

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך? שרכבתי על ונוס מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)? הקפיצה הראשונה מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? הרבה דברים ובניהם זה הידיים אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע? ליאן- מדריכה טובה ורוצה לקדם תמיד הרוכב האהוב עליך? לוידת הרבה מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ? בחול יותר... חח מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי? כשהוא יודע לרכב כמו שצריך וכשיש לו ידע בטיפול וברכיבה (אחרי הרבה זמן שהוא ברכיבה כבר ולא על הרגע שבא לו).. האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים? לא כל כך (בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת)

עונה

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך? שעליתי על הסוס הננס והקרצייתי ביותר שפגשתי מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)? שרכבתי על טופז פעם ראשונה(הוא איזה 1.90) מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? לפתוח כתפיים ולהסתכל קדימה אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע? המדריך שלי-הוא עושה עמידת ידיים על אחד הסוסות בחווה באמצע הרכיבה(יש תמונה מהממת)וגם הוא עומד על הסוסה הזאת בטרוט וקאנטר(הוא כישרוני-אחרי הכל החווה של אמא שלו...) הרוכב האהוב עליך?לוידת מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ? נמוכה למרות שלאט לאט עולה מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי? אחרי שהוא רוכש את כל הידע והניסיון האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת)

עונה../images/Emo13.gif../images/Emo210.gif

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך
שרכבתי על שחף.. מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)
שקפצתי מטר ועשרה
מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך
ממ את הישיבת קפיצות.. אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע
אין.. הרוכב האהוב עליך
שני פיצ'ו מן הסתם
מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ
יש מקום לשיפור מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי
אחרי שיש לו מספיק ידע ונסיון האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת)
אצלי זה לא היה ככה... אני לא יודעת איך אצל אחרים..

horse 1212

New member
=]

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך?בשיעור "ניסין" רעדתי,ובשעור הראשון(אחריי השיעור ניסיון) עפתי קיבינמט מסטיל כי הוא עלה על שתיים ופרץ בקאנטררP=(למרות שהייתי בלונג'). מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)?אני זוכרת כמה שיעורים "מרתקים
" שהיו לי... נגיד ת'אקנטר הראשון על סלייטר אני זוכרת טוב ואני אפילו זוכרת באיזה מגרש זה היה,באיזה פינה עברתי,וכמה צעדים עשיתיXD! מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? הכל
אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע?הממ אין.. הרוכב האהוב עליך?לא חושבת שיש מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ?יש מקום לשיפור. מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי?מתי שהסוסי בצפר כבר לא מתאימים לרמה שלו,ושיש לו כבר ידע וניסיון. האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת)אני לא חושבת שזה נכון,אבל כמובן שלא ללמד קפיצות לפני דרסז'/ללמד דרסז' ממש קצת ואז ישר לעבור לקפיצות.

בגלל זה הקפיצות לא ברמה בארץ

כל ילד שני שרוכב בערך יומיים כבר קופץ ומתחרה, וככה זה גם נראה!

JASONisTHEgod

New member
תני להם בראש!!!!

קחי לדוגמה אותי...... כל השנים דרסז' ובשבת אני נוסעת לקפוץ.. חחחח סתם זה לא קשור אחד לשני אצלייי....

עונה...

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך?המדריכה הכוסית...חח מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)?הקפיצה הגבוהה ביותר שלי... מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך?יש כמה דברים... אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע?רועי אייל...יש מספיק סיבות... הרוכב האהוב עליך?רועי אייל... מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ?נמוכה אבל עולה בהדרגה... מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי?כשיש צורך וכסף.... האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת)בכל בחווה בתחילים בשלב שונה ...

fliperit

New member
הממממ

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך? האמת שלא הרבה...רכבי על פטרה, ואני זוכרת שמורלי הייתה מאוד נחמדה... מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)? אני חושבת שהנפילה הראשונה שלי... מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? אני צריכה קצת להשתפף ברכיבה על סייחים, כי זה שונה מלרכב על סוס מאומן... אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע? יש הרבה...קודם כל, עדי, המאמנת שלי...למה? כי היא מאמנת מדהימה והכי נחמדה ודואגת בעולם...ויש עוד כל מני רוכבים שאני אוהבת...אין יל כוח לפרט הרוכב האהוב עליך? לא יודעת... מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ? עולה עם הזמן, אבל רמת הטיפול והאחזקה לא משהו בכלל מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי? כשהוא יודע לרכב מספיק טוב, ככה שהוא יטוכל להתמודד עם בעיות התנהגות של הסוס, וכשהוא מסוגל לטפל לבד באורווה למשך זמן כלשהו

גם עונה

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך? שרכבתי על מקס והיה לו אז זנב ארוך כמעט עד לרצפה והוא גירש איתו זבובים אז הוא הצליף לי איתו ברגל הצלפה חזקה בטעות. מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)? שאניטה יצאה לי לגלופ. מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? נכון לעכשיו טרייל, אבל כל פעם יש משהו חדש. אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע? לא ממש מעריצה (אני שונאת להעריץ) אבל אפשר לומר שיש שניים באותה מידה- יוני כי הוא תמיד מפרגן ומוכן לעזור ויש לו אופי נפלא, ודורין המדריכה האהובה שלי שתמיד מוכנה לפרגן ולעזור לי להתקדם יותר ויותר. הרוכב האהוב עליך? ההוב זאת המדריכה שלי כי אני רואה אותה רוכבת הרבה והיא ממש טובה (כמה צפוי
ראיתי במהלך השיעור כשהיא לפעמים מדגימה וברומח ). וגם יוני כי הוא נראה לי ממש טוב (ראיתי אותו בריינינג וברומח). מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ? שהיא ברמה טובה אבל שאפשר לפתח אותה עוד יותר. מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי? רק כשהוא יודע לרכב ממש טוב, לזהות מתי הסוס מאיים, משועמם וכו', כשהוא יודע לטפל בסוסים אבל לא בערך יודע אלא יודע, כשהוא יודע לזהות סימנים של מחלות אצל הסוס, כשיש לו זמן לסוס והוא מוכן להשקיע בו זמן וטיפול וגם להיות איתו ולא רק להבריש וגמרנו. האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת)? אני לא יודעת כי אני רוכבת ווסטרן ולא אינגליש. די נהנתי

אממ..

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך?שכימעט נפלתי
מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)?שעשיתי שיעור קפיצות אחרי חצי שנה של פחד מיזה מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך?הכל
אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע?אממ לא יודעת הרוכב האהוב עליך?כנ"ל מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ?עולה עם הזמן מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי?שיש ידע ןניסיון וכבר ברמה לזה האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת)לדעתי בחו"ל יותר טוב

לודמיר

New member
עונה =]

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך? חחח... לא זוכרת מגיל 5 מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)? אאאאמממ... ריגש אל לא במובן הטוב- פעם ראשונה שנפלתי חזק בתחרות מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? ישיבה אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע? ג'יין!!! כי היא בנאדם מדהים והיא כמו אמא שניה שלי הרוכב האהוב עליך? אאממ... ממש אהבתי את איך שאיתי רון רכב באליפות, ואני חושבת שמגיע לו כי סוס שלו קשה מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ? לא משהו בכלל מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי? אין לי בעיה ברכישת סוסים פרטיים אבל יש לי בעיה עם סוסים מיובאים לילדים קונים למטר עשרה\עשרים (אני יודעת שלא כולם יאהבו את מה שאמרתי עכשיו) האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת) לא אני חושבת שיש לרוכבים בארץ עוד הרבה מה ללמוד לפני להתחיל לקפוץ.

Ontario R Z Y H

New member
שאלון לענייןןןן!!!!!!!

מה הדבר שהכי זכור לך משיעור הרכיבה הראשון שלך? גולן השמיין מה הדבר שהכי ריגש אותך עד עכשיו ברכיבה (למשל הקנטר הראשון, הקפיצה הראשונה או כל דבר אחר)? הקניה של בייב! מה נראה לך שאת/ה צריך לשפר ברכיבה שלך? רגליים בטרוט ישיבה אדם שאתה מעריך בתחום הסוסים ומדוע? נעמה - כי היא מדריכה מעולההה הרוכב האהוב עליך? ירון זוהר! מה לא ברור? מה את/ה אומר/ת על רמת הרכיבה בארץ? הרמה בסדר... האנשים לא משו... (חלקם) מתי לדעתך אדם יכול לרכוש לעצמו סוס פרטי? כשהמדריך שלו חושב שהגיע הזמן להתקדם בגדול! האם את/ה חושב/ת שהשלב שבו מתחילים קפיצות בארץ הוא השלב המתאים?(בחו"ל מתחילים רק אחרי שהדרסאז' ברמה יחסית מתקדמת) ממש לא מתאים... מצטערת מאוד, אבל יש המון רוכבים שפשוט נראים זוועה בקפיצות כי אין להם בסיס....... יש ויש!

למעלה