שאלון^_^

Gizmo16

New member
שאלון^_^../images/Emo28.gif

כי הרבה זמן לא היה לנו אחד כזה
מפורום סקרים ושאלונים (C), כמובן
השלמת משפטים: ------------ אני חושב/ת שיהדות היא... המזל האסטרולוגי שלי הוא... אני מאמין/ה ב... אני חושב/ת שאהבה היא... האדם הכי מרכזי בחיי הוא... אני חושב שסיבה מוצדקת לרצח היא... לדעתי אין דבר יותר חשוב מ... לדעתי אין דבר פחות חשוב מ... הסיבה לכעס שלי היא בעיקר... הדבר שהכי משמח אותי הוא... תאריך הלידה שלי הוא... אני אוהב/ת ש... אני חושב/ת שהחיים הם....

Gizmo16

New member
אני בתוררררר../images/Emo72.gif../images/Emo28.gif

השלמת משפטים: ------------ אני חושב/ת שיהדות היא... בין הדתות היותר חכמות ומופלאות, אבל לא מספיק מסתגלת. המזל האסטרולוגי שלי הוא... קשת
אני מאמין/ה ב... לא ממש מאמינה בכלום אבל אם כבר- פיזיקה וחוקי המדע. אני חושב/ת שאהבה היא... כלום. לא קיימת
האדם הכי מרכזי בחיי הוא... אחי הקטן, כמובן. אני חושב שסיבה מוצדקת לרצח היא... הייתי רוצחת מישהו אם הוא היה מכוון אקדח על אחי הקטן
או על כל אדם שאני אוהבת, לצורך העניין
לדעתי אין דבר יותר חשוב מ... אחי הקטן. והחברים שלי. לדעתי אין דבר פחות חשוב מ... החתונה של יעל בר זוהר?
סיבה לכעס שלי היא בעיקר... כי אני מרוקאית
הדבר שהכי משמח אותי הוא... כלום
תאריך הלידה שלי הוא... 24.11.1988 אני אוהב/ת ש... וקולד
אני חושב/ת שהחיים הם.... מתנה שהייתי רוצה להחזיר לחנות

ולהחליף במתנה אחרת../images/Emo35.gif

או זיכוי כספי ואפשרות לתוספת כסף להיות מלאך
קשת זה הכי אחי

Gizmo16

New member
דוגרי קשת זה הכי אחי^^../images/Emo28.gif

לאלא, סתם להחזיר לחנות
אפילו בלי זיכוי, בלי להחליף... להחזיר, ככה, שיהיה להם בכיף, שימכרו אותה לפראייר אחר, משהו בסגנון

היי, גם את אוהבת את זה? ../images/Emo57.gif

כנראה שהם צריכים לעשות את זה בלי הש'. זה נותן לאנשים רעיונות.

גם אני בטור

משהו קורא את זה בכלל?אני חושב/ת שיהדות היא...דת כמו כול דת המזל האסטרולוגי שלי הוא...עקרב אני מאמין/ה ב...זה שיש משהו שומר עלי שם למעלה אני חושב/ת שאהבה היא...היא רגש חזק מאוד מתסכל מאוד שבדרך כלל מכניס אותי לצרות האדם הכי מרכזי בחיי הוא...כרגע הבן הקטן של אחי אני חושב שסיבה מוצדקת לרצח היא...אני מכונה לרצוח כול אחד שאיים על משהו שקורב עלי לדעתי אין דבר יותר חשוב מ...מי רצון לחיות לדעתי אין דבר פחות חשוב מ...לא יודעת הסיבה לכעס שלי היא בעיקר...אני כועסת שמעצבנים אותי הדבר שהכי משמח אותי הוא...שאני עושה טוב לאחר תאריך הלידה שלי הוא...30.10 אני אוהב/ת ש...עושים לי טוב על הלב אני חושב/ת שהחיים הם...משהו מסתורי שאני עוד לא הבנתי אותו לגמרי

Me 4eVer

New member
!!!

אני חושב/ת שיהדות היא... דת, קשה, מעניינת וסובבת הרבה סביב אוכל.
המזל האסטרולוגי שלי הוא...דגים
אני מאמין/ה ב...עצמי!!!! אני חושב/ת שאהבה היא...פחות ממה שעושים ממנה.
האדם הכי מרכזי בחיי הוא...אני.
אני חושב שסיבה מוצדקת לרצח היא...איןן. אולי רק האלה שהולכים בכל מקרה תכף למות והם סתם סובלים. לדעתי אין דבר יותר חשוב מ...מני? לדעתי אין דבר פחות חשוב מ...מני! הסיבה לכעס שלי היא בעיקר...אנשים מעצבנים.
הדבר שהכי משמח אותי הוא...אנשים לא מעצבנים...!!!!!!!!!! תאריך הלידה שלי הוא...19/3 אני אוהב/ת ש...כיף לי! אני חושב/ת שהחיים הם....משו. :X

OK../images/Emo13.gif (עדיף מללמוד על אנזימים)

אני חושב שיהדות היא דת ומסורת שאני אמשיך לקיים כמסורת יותר מאשר כדת. המזל האסטרולוגי שלי הוא קשת
אני מאמין בחברים שלי. אני חושב שאהבה היא דבר מופלא (הו הקיטש
) האדם הכי מרכזי בחיי הוא חברים שלי. לא אחד, לפחות שניים ספציפיים. אני חושב שסיבה מוצדקת לרצח היא שאסור לרצוח אז אין סיבה והמשפט הזה לא הגיוני. לדעתי אין דבר יותר חשוב מחברים ומשפחה לדעתי אין דבר פחות חשוב מאיזה אלוהים בדיוק נמצא שם, אם בכלל... הסיבה לכעס שלי היא בעיקר ריבים טיפשיים עם האחים שלי. הדבר שהכי משמח אותי הוא שלחבריי שמח (אני רציני
) תאריך הלידה שלי הוא 28.11.88 אני אוהב/ת שיש לי ימים טובים ולא נופלים בהם בקבוקי שמן
. אני חושב/ת שהחיים הם הזדמנות של פעם בחיים.

Gizmo16

New member
אז אתה בטח אוהב...../images/Emo3.gif../images/Emo28.gif

הרבה ימים, כי אני מתארת לעצמי שלא כל יום נופל בקבוק שמן, לא
נייאמ, בטח שיש סיבה מוצדקת לרצח... אם מישהו מכוון לאמא שלך אקדח לראש, ואתה יורה בו כדי שהוא לא יהרוג את אמא שלך, זה לא מוצדק

אך זה לא רצח../images/Emo70.gif זו הריגה../images/Emo8.gif

הממ כן הרבה ימים הם נחמדים, נו את מכירה אותי

../images/Emo57.gif

אני חושב/ת שיהדות היא כמו כל שאר הדתות: סתם המצאה של אנשים משועממים שרצו למצוא מה לעשות בשבת אחר הצהריים. המזל האסטרולוגי שלי הוא מאזניים. אני מאמין/ה בשוויון חברתי להומוסקסואליים ולסביות. האהא! אני חושב/ת שאהבה היא פטנט נחמד. האדם הכי מרכזי בחיי הוא אימא? אני חושב שסיבה מוצדקת לרצח היא אין כזו. אבל עיצבוני הכללי היא עילה מספקת ~לרצות~ לרצוח מישהו
לדעתי אין דבר יותר חשוב מworld peace
לדעתי אין דבר פחות חשוב ממתמטיקה. הסיבה לכעס שלי היא בעיקר אפליה, אנשים שמזיקים לעצמם ומתמטיקה. הדבר שהכי משמח אותי הוא ספר טוב. כל כך קשה בימינו
תאריך הלידה שלי הוא 29.9 אני אוהב/ת שוקולד? אני חושב/ת שהחיים הם כמו קופסה של בונבוניירה?

Gizmo16

New member
החיים הם כמו קופסה של../images/Emo28.gif

בונבוניירה
באיזה מובן
אוכלים אוכלים ואז זה נגמר
הכל מתוק ובסוף זה עצוב
ניוויז, את כזאת מלכת יופי
מה זה שלום עולמי זה הכי חשוב
איזה שטויות... כשיהיה שלום עולמי יהיו לעולם צרות אחרות להתמודד איתם ואז זה יהיה הכי חשוב...

למעלה