שאלון להיכרות

cecilia L

New member
אנוכי

שם: בוב
תאריך לידה: 28/2/89 גיל: 19 מקום מגורים: רמת גן. סיימת כיתה: י"ב. לפני שנה.
תכנונים מיוחדים לחופש הקרוב: אין לי חופש גדול כי אני כבר לא תלמידה. דבר טוב שקרה לך לאחרונה: קיבלתי בונוס של 1200 ש"ח למשכורת. דבר רע שקרה לך לאחרונה: לויודעת. ספר/סרט/תוכנית טלוויזיה שבא לך להמליץ לנו: האביר האפל! זה אחד הסרטים הכי מגניבים שיצא לי לראות בעשור האחרון בערך! תחביבים בשעות הפנאי: כל מיני. אני שונאת את השאלה הזאת. סגנון מוזיקה אהוב: ניק קייב.
זה לא סגנון, אלא אמן, אבל הוא בהחלט האהוב עליי. בנוגע לסגנון- אני שומעת כל דבר שמוצא חן בעיניי ותופס את תשומת הלב שלי. להקה/זמר/זמרת אהובים: ניק קייב.
דרך ליצור איתכן קשר (אייסיקיו, מסנג'ר, פייסבוק, אנערף): מסרים. כמה זמן את מציירת דוליז: ארבע או חמש שנים, אני לא בטוחה. כמה זמן את בפורום: שנתיים בערך מאז הפעם הראשונה ששלחתי הודעה. ועוד איזה שנה לפני, כסתם קראתי פה בסתר מדיי פעם. כמה דוליז ציירת להערכתך: על המחשב הנוכחי יש לי כרגע 142 דוליז גמורות. במחשב הקודם (שהתפוצץ לפני שנה וחצי) היו לי עוד איזה 150. אז 300, אני מעריכה. * הדולי בתמונה היא אחת האחרונות שלי ואני ממש אוהבת אותה.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

cecilia L

New member
../images/Emo69.gifססיליה היא הדמות הספרותית האהובה עליי

בוב זה שם חיבה. או משהו. [את יודעת שרק עכשיו הבנתי מי את?! אני איטית לאללה.]

אוה, גם לי לקח זמן

בהיתי בתמונה (לא הזווית שאני רגילה לראות אותך בה..) ותאמיני לי שלזכור פנים זה לא הצד החזק שלי. בזמן האחרון אומרים לי שלום כל הזמן ואין לי מושג מי עומד מולי. אני מניחה שאלו אנשים שהכרתי בעבר הלא רחוק.. הפרטים בשאלון גילו לי מי את:] עבר הרבה זמן מאז שראיתי אותך.. את בשירות לאומי/ לימודים/משהו אחר? כללי, מה איתך?:]

cecilia L

New member
אני סתם גרועה בהגיון. ../images/Emo3.gif

זאת אומרת, אני זוכרת שהגעתי לפורום הזה דרכך- נתת לי קישור לפה בבלוג שלי, בתחילת כיתה י' או משהו. ואז קראתי פה ושם בלי להגיב. והתחלתי להשתמש בבייסים שלך (עודני, למען האמת). והתחלתי להגיב פה. אבל משום מה, עד היום לא קישרתי. אני מרגישה מטופשת. :] בספטמבר אני מתחילה ללמוד פסיכולוגיה. אני עובדת. לא התגייסתי, מהרבה סיבות שחברו להן יחדיו. באמת עבר המון זמן מאז שהתראינו. הכל טוב אצלך? [ונעבור למייל, אולי? [email protected] . אני באמת אשמח לשמוע ממך!]

רחלי03

New member
מצטרפת- אחרי הרבה זמן

שם: רחלי תאריך לידה: מרץ גיל: 18 מקום מגורים: מרכז סיימת כיתה: יב' תכנונים מיוחדים לחופש הקרוב: לא לעשות כלום. אה, וסמינריון שירות לאומי דבר טוב שקרה לך לאחרונה: סיימתי בגרויות! דבר רע שקרה לך לאחרונה: המממ, נפרדתי מכל החברות שלי. ספר/סרט/תוכנית טלוויזיה שבא לך להמליץ לנו: סקראבס- הפרק שקוראים לו "הנסיכה שלי" -ממש אהבתי!
תחביבים בשעות הפנאי: לצייר, לקרוא סגנון מוזיקה אהוב: המממ.. אבריל לאבין. רוק קליל, אני חושבת להקה/זמר/זמרת אהובים: תשובה למעלה
דרך ליצור איתכן קשר (אייסיקיו, מסנג'ר, פייסבוק, אנערף): אין. לא התחברתי לכלום. כמה זמן את מציירת דוליז: כבר, אהה.. בערך חמש שנים. כמה זמן את בפורום: אותו זמן בערך כמה דוליז ציירת להערכתך: כמאה. תמונה
דולי שעשיתי על פי בגדים שלי...

למעלה