שאלון כתום

tnadav1

New member
שאלון כתום../images/Emo19.gif

שם או כינוי: גיל: הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון: הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון: דמות אהובה מניקלודיאון: דמות שנואה מניקלודיאון: הפרק הטוב ביותר של בובספוג: הפרק הגרוע ביותר של בובספוג: איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?: הסרט הטוב של ניקולודיאון: הסרט הגרוע של ניקלודיאון: הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ: איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?: ולסיום-כתום מדבר אליכם ?:

tnadav1

New member
עונה../images/Emo19.gif

שם או כינוי:tnadav1. גיל:13. הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון:בובספוג מכנסמרובע. הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון:פלאטמאניה. דמות אהובה מניקלודיאון:בובספוג. דמות שנואה מניקלודיאון:תימי מרגראטס והילדים מרוקט פאוור. הפרק הטוב ביותר של בובספוג:המרית של נפטון,המרוץ חלזונות,הפרק שבובספוג איבד את הזהות שלו והצבא של פלנקטון. הפרק הגרוע ביותר של בובספוג:הפרק בתקופת האבן ושההורים של פטריק באים לבקר אותו. איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?:אולי התוכנית הזאת עם רוני
פלאטמניה בעצם. הסרט הטוב של ניקולודיאון:בובספוג הסרט וסדרה של צרות. הסרט הגרוע של ניקלודיאון:כל הסרטים של רגארטס והסרט של ג'ימי ניוטרון גם היה גרוע. הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ:אני לא יודע איזה סדרות יש בארה"ב. איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?:לא יודע. ולסיום-כתום מדבר אליכם ?:אולי.

ולדמן

New member
עונה:

שם או כינוי:עומר/ולדמן. גיל:11.5 הסדרה הטובה בניק:בובספוג. הסדרה הגרועה בניק:מפלצות אמיתיות. דמות אהובה בניקלודיאון:בובספוג. דמות שנואה בניקלודיאון:רוני. הפרק הטוב ביותר של בובספוג:ממה שראיתי?אז ככה. היום החופשי של סקווידוורד. הפיצה. סוכני השוקולד. מרמיידמן וברנקלבוי 5. הקיץ. איבוד הזהות. ליל כל הקדושים.["אלו בגדי החולין שלי"!] אני מקבל כנראה את העונה החדשה של בובספוג בדי וי די,אז בטח אמצא שם עוד אהובים. הפרק הגרוע ביותר של בובספוג?יש הרבה: ההתקבלות לסרטן הפריך. מרמיידמן וברנקלבוי 2. תקופת האבן. מכונת הזמן. דוכן הבועות. הפרק שההולנדי המעופף רוצה להכניס את מר קראב לתא מסריח. יש עוד... איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ?מפלצות אמיתיות,העצבונים,וכל הסדרות הישראליות חוץ מנקניקייה. הסרט הטוב ביותר של ניק:בובספוג,ראגראטס בפריז. והגרוע ביותר?ראגראטס גו ווילד,ג'ימי ניוטרון,היי ארנולד,משפחת ת'ורנברי. הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתשודר? בובספוג,מאמצע העונה השנייה ואת השלישית באופן מסודר. איזו תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים?פיט ופיט. ולסיכום:כתום מדבר אליכם?חלקית.

ס פ י ר ל

New member
מהיום יש לך אויבת חדשה../images/Emo6.gif../images/Emo40.gif

לא אני, אבל כדאי שנועם לא תראה מה כתבת....

ולדמן

New member
WTF???

למה את קוראת לה נועם? ברוב ההודעות שלי אני כל הזמן מוחק מנועם לנעם,כדי שלא יתעצבנו עליי! אז אפשר לכתוב נועם?

עונה../images/Emo13.gif

שם או כינוי:נעם
נעמאמי
הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון:ממ..בובספוג
הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון:פיט ופיט
דמות אהובה מניקלודיאון:דמות
בובספוג מנחה
רוני
דמות שנואה מניקלודיאון:אממ...ת'אמתי שאין
הפרק הטוב ביותר של בובספוג:ממ..יש הרבה
הפרק הגרוע ביותר של בובספוג:זה עם הדבר הזה שסנדי הופכת להיות חזקה..לא יודעת משו כזה..
איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ
פיט ופיט
הסרט הטוב של ניקולודיאון:בובספוג
הסרט הגרוע של ניקלודיאון:לא ראיתי אף סרטים של ניקולודיאון חוץ מבובספוג
הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ:זואי 101..אבל היא עוד מעט תיהיה משודרת בישראלל
איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים
מסטיק
אבל לא העיפו אותה
ולסיום-כתום מדבר אליכם
לא

עונהה../images/Emo9.gif

שם או כינוי: טל P: גיל: 13 הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון: בובספוג\סיפורי ג'ינג'ר ומסטיק הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון: החיים על פי סיידי\פלאטמניה דמות אהובה מניקלודיאון: בובספוג..ועוד כמה דמות שנואה מניקלודיאון: רומיאו הפרק הטוב ביותר של בובספוג: הההה כולםםםםם מעוליםםםם אין הפליותת הפרק הגרוע ביותר של בובספוג: איןן כזה איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?: פלאטמניה הסרט הטוב של ניקולודיאון: בובספוג כמובן הסרט הגרוע של ניקלודיאון: המ, לא יודעת.. הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ: שריטת החתול (כמו ששי הסבירה על התכניות שלא הגיעו) זו נשמעת הכי מעניינת.. אבל תכף זואי 101 תבוא ויהיו חיים יפים איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?: מסטיקקק ולסיום-כתום מדבר אליכם ?: מאוד :] חוץ מההתנתקות מה שעשו מכתום איזה אבל

עונה../images/Emo26.gif

שם או כינוי: אורי/פסטיגליסט הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון: אמממ...בובספוג והסדרות המקוריות (אחי אחותי וכו') הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון: פלאטמניה דמות אהובה מניקלודיאון: בובספוג דמות שנואה מניקלודיאון: ג'ימי ניוטרון הפרק הטוב ביותר של בובספוג: עירו של סקווידוורד הפרק הגרוע ביותר של בובספוג: הפרק הראשון איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?: פלאטמניה הסרט הטוב של ניקולודיאון: בובספוג!!!!! הסרט הגרוע של ניקלודיאון: לא מכיר עוד חחח הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ: שעושים משימות דוחות איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?: מסטיק ולסיום-כתום מדבר אליכם ?: ברור...זה הצבע האהוב עליי

עונה...../images/Emo182.gif(אין קשר לטיפה.. חח..)

שם או כינוי:רעות (רוני דואני השווה)
הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון
בצפר
, בוב ספוג
הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון
העצבונים
דמות אהובה מניקלודיאון
בוב ספוג
ואם זה לא רק מצויירים אז רוני
דמות שנואה מניקלודיאון
אני לא חושבת שיש
הפרק הטוב ביותר של בובספוג
יש מלא..
הפרק הגרוע ביותר של בובספוג
אין ואין..
איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ
העצבונים...
הסרט הטוב של ניקולודיאון:בוב ספוג
הסרט הגרוע של ניקלודיאון:ראיתי רק את בוב ספוג אבל הוא יפה...
הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ
זואי 101-אבל אתןם כבר יודעים שיהיה תיהיה בערוץ בקרוב מאוד...
איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים
לא יודעת...
ולסיום-כתום מדבר אליכם
כן... למה לא...

היי בנות! אין צורך לריב! יש מספיק

טיפות לכולם!!!
וזה לענבר:
וזה לרעות:
ה
עכשיו יש שווה בשווה!
עזבו, 3 בלילה תכף

LeRanch

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שם או כינוי: אורָן גיל: 15 הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון: בובספוג!
הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון: אממ.. דני פנטום.. דמות אהובה מניקלודיאון: בובספוג וג'ימי ניוטרון.. דמות שנואה מניקלודיאון: דני פנטום.. הפרק הטוב ביותר של בובספוג: כולם טובים! הפרק הגרוע ביותר של בובספוג: אין כזה... איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?: דני פנטום הסרט הטוב של ניקולודיאון: בובספוג הסרט הגרוע של ניקלודיאון: ראגרטס.. הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ: שיהיו כולם! איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?: לא יודע.. ולסיום-כתום מדבר אליכם ?: כן
ומשום מה כתבתי כל הזמן דברים רעים בשאלון על דני פנטום - אני בכלל לא רואה ת'תוכנית הזאת.. היא פשוט נראית מטומטמת...

DJ SAAR

New member
עונה

שם או כינוי: סער גיל:10 וחצי הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון:בוב ספוג הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון: משפחת שודדי הים דמות אהובה מניקלודיאון:ג'ימי דמות שנואה מניקלודיאון:סקוידויד הפרק הטוב ביותר של בובספוג:כמעט כולם הפרק הגרוע ביותר של בובספוג:לא יודע לומר איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?:משפחת שודדי הים הסרט הטוב של ניקולודיאון:בובספוג הסרט הסרט הגרוע של ניקלודיאון:לא ראיתי עוד סרטי ניקולודיאון חוץ מבוב ספוג הסרט הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ: זואי 101 איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?:היתה תוכנית כזו? ולסיום-כתום מדבר אליכם ?: לא

עונה ../images/Emo108.gif

שם או כינוי:שי, הכינוי שלי כתוב למעלה אבל הכינוי שהחברים קוראים לי זה שייקי.
הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון: בובספוג
הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון: אין.אבל אני לא אוהבת את אלן סטריינג'..
דמות אהובה מניקלודיאון: בובספוג
דמות שנואה מניקלודיאון: אין.
הפרק הטוב ביותר של בובספוג: הפרק עם החור במכנסיים!
הפרק הגרוע ביותר של בובספוג: אין כזה פרק.
איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?: אלן סטריינג'
הסרט הטוב של ניקולודיאון: יש לניקולודיאון סרטים?
הסרט הגרוע של ניקלודיאון:
הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ: איזור הגיר נשמע טוב וגם ה"לא-מושלמים" ודרייק וג'וש 2.
איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?: רוקט פאוור!
ולסיום-כתום מדבר אליכם ?: לא ממש..אני אוהבת ירוקק

למעלה