שאלון כתום

sbsp

New member
עונהההההה

שם או כינוי:sbsp גיל:13 הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון:בובספוג הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון:מפלצות אמיתיות דמות אהובה מניקלודיאון:בובספוג דמות שנואה מניקלודיאון:איןןן
הפרק הטוב ביותר של בובספוג:הפרק האבוד הפרק הגרוע ביותר של בובספוג:דייג מדוזות איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?:מפלצות אמיתיות הסרט הטוב של ניקולודיאון:בובספוג הסרט הגרוע של ניקלודיאון:ראגרטס הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ:Nick News איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?:היי ארנולד ולסיום-כתום מדבר אליכם ?:אכן!

מאiה2ת

New member
תשובותים../images/Emo13.gif../images/Emo182.gif

שם או כינוי: ענבר
הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון: אין כזו
דמות אהובה מניקלודיאון: יענו מתוכנית מציאותית?! סיידי.. מ"החיים על פי סיידי" (אבל יש עוד טונות בכמויות(!) ואם מצויר.. בובספוג
דמות שנואה מניקלודיאון: אממ.. איןן..=] הפרק הטוב ביותר של בובספוג: כוווווווווווווולם
הפרק הגרוע ביותר של בובספוג: אין כזה
איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?: אממ... אפחת נראה לי... הסרט הטוב של ניקולודיאון: סתומרת...?! הסרט הגרוע של ניקלודיאון: איזה סרטים יש לניק?!?! הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ: כולן.. ובמיוחד זואי 101 שמגיעה
איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?: אאאאאפפפפחחחתתת ולסיום-כתום מדבר אליכם ?: לא ממש... ורוד עדיף

ולדמן

New member
הסרטים של ניק:

ממה שאני יודע: בובספוג הסרט. ראגראטס הסרט. ראגראטס בפריז. ראגראטס גו ווילד. ג'ימי ניוטרון-הסרט. היי ארנולד-הסרט. משפחת ת'ורנברי. אולי יש עוד...

ס פ י ר ל

New member
../images/Emo40.gif=תשובה:

שם או כינוי:ס פ י ר ל(ספיר) גיל:11 הסדרה הטובה ביותר בניקולודיאון:בובספוג
הסדרה הגרועה יותר בניקולודיאון:אהההפיט ופיט(אפעם לא ראיתי-כי לא רציתי). דמות אהובה מניקלודיאון:
בובספוג
דמות שנואה מניקלודיאון:אהה.... הפרק הטוב ביותר של בובספוג:היו הרבה... הפרק הגרוע ביותר של בובספוג:
אין אף פרק גרוע
איזה סדרה הייתם מעיפים מהערוץ ?:פיט ופיט
הסרט הטוב של ניקולודיאון:בובספוג
הסרט הגרוע של ניקלודיאון:אהה.... הסדרה מארה"ב שהייתם רוצים שתהיה בערוץ:אינלי מושג איזה תוכנית שהעיפו הייתם מחזירים ?:החיים על פי רוקו... ולסיום-כתום מדבר אליכם ?:כן

ולדמן

New member
אם ראית-

תודי ש-mr.tasty לא הזכיר לך את הילדות שלך. בכלל,מה שאהבתי בתוכנית הזאת,זה שזה ברוב הפעמים החזיר אותך לילדות התמימה והשקטה שלך,היא דיברה עליי בגובה העיניים,וגם אני בהתחלה לא אהבתי את התוכנית הזאת,אבל שלא כמו בבובספוג,אליו כולם מתמכרים כבר בהתחלה,צריך לתת לתוכנית הרבה זמן כדי שתאהבו אותה,וכשזה יקרה,האמינו לי,שתישמר לכם לנצח פינה חמה של ילדותכם המוקדמת,שאותה קיבלתם ע"י התוכנית הזאת. [אמאל'ה אני נשמע כמו פרסומת].

ולדמן

New member
לא דיברתי על קלטות-

לא נזכרת אף פעם בילדות המוקדמת שלך? בימים שהלכת לבריכה ולגן,שלבך עלה וירד בעליצות למשמע אוטו הגלידה? בימים שחשבת שהוריך הם האנשים המוצלחים בעולם,ושסבתך נראתה לך כאישה החכמה והנחמדה בעולם? בימים שחשבת שאין שחיתויות והכל טוב,והחדשות נראו בעיניך כבדיחה? פיט ופיט הצליחה להזכיר לי את כל זכרונות הילדות העמומים האלה,ובגלל זה כ"כ אהבתי אותה. אה,וגם לי היו רק קלטות בבית.

ולדמן

New member
כן-

רק בגיל 9 ניפצו לי את כל סטיגמות הילדות האלה,כך שאני נאבק על כל פיסת זיכרון מהן בחירוף נפש.

אפשר תרגום בבקשה?

כל העברית הצחה והנקייה הזאת עושה לי לא טוב על הנשמה... חוצמזה לא הבנתי כלום!!! אני באמת משתדלת להיתארב אבל לא הולך לי כשאנ'לא מבינה מילה...

ולדמן

New member
נו,בשבילך:

פיט ופיט החזירו לי את כל הזיכרונות היפים מהילדות שלי,ואני נאבק על כל זיכרון ברעש גדול. הנה,קצר ולעניין.
וזו פעם אחרונה שאני "מתרגם" דברים שלי. עברייה,דברי עברית!

ולדמן

New member
מרשה לעצמי לתקן-

*החיים ע"פ רוקו-החיים המודרניים של רוקו. אפילו בשפת המקור: Roko`s modern life.

למעלה