שאלון השבוע

שאלון השבוע../images/Emo39.gif../images/Emo151.gif../images/Emo3.gif../images/Emo13.gif

שם: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? מיקום: האם תקראי לבת שלך על שמך? אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? מין: סטרייט/גיי/ביי: רווק? אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: גיל: גיל שהיית רוצה להיות: כיתה: מצבך החברתי: גובה: צבע עיניים: אוהב אותו? צבע שער: אוהב אותו? צבע אהוב: ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): חיות מחמד? מה העבודה שלך? יש / אין - פירסינג: קעקועים: אובססיות: התמכרויות: איזה שפות אתה דובר? ציטוט מועדף/ מוטו: האם... אתה חי את הרגע? יש לך סודות? אתה שונא את עצמך? אתה אוהב את הכתב יד שלך? יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מה הפחד הגדול ביותר שלך? אתה יודע לשיר? האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? האם אתה מתבודד? מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? האם אתה פועל בפזיזות? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? האם אתה פסיבי או פעיל? יש לך יומן/ ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? יש לך ביטחון עצמי? לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? סמים? קורא עיתון? מתפלל? הולך לבית כנסת? מדבר עם זרים? ישן עם בובות פרווה? יוצא לטיול בגשם? מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? נוהג? אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך? האם אי פעם: פגעת בעצמך? יצאת מהמדינה? אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? היית מאוהב? היית על סמים? שחית בעירום? היה לך מקרה חירום רפואי? עברת ניתוח? ברחת מהבית? חטפת מכות? החטפת מכות למישהו? התחילו איתך? היית על במה? ישנת מחוץ לבית? חשבת על התאבדות? נשארת ער כל הלילה? לא אכלת יום שלם? דיברת בטלפון כל הלילה? ישנת כל היום? הרגת מישהו? חשבת שאתה משתגע? בגדו בך? היה לך חלום שהתגשם? עברת על החוק? פגשת מישהו מפורסם? הרגת חיה בטעות? הרגת חיה בכוונה? סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? גנבת משהו? היית ברדיו/ טלוויזיה? היתה לך התמוטטות עצבים? קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? בקסם? בשטן? בסנטה קלאוס? ברוחות? בפיות? במזל? באהבה ממבט ראשון? ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? במכשפות? האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? מי החבר הכי טוב שלך? מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? על מי אתה סומך הכי הרבה? מי מקשיב לבעיות שלך? עם מי אתה רב הכי הרבה? האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? האם אתה סומך על אחרים בקלות? בבית של מי היית אחרון? האם החברים שלך מכירים אותך? האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? שצחקת עליו? שהלכת איתו לקניות? ששבר את הלב שלך? שאיכזב אותך? שגרם לך לבכות? ששימח אותך? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית? מה אתה לובש כרגע? באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? איזה ספר אתה קורא? מה יש על הפד לעכבר שלך? תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? (זכויות שמורות לפורום סקרים ושאלונים
)

PinkPony

New member
ממממממשעמם..

שם: מיכל האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: כפר הנגיד האם תקראי לבת שלך על שמך? לא חח אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? מאיפהה לי אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אפחד. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לאא מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: ביי רווק? אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: 5.10 השוכח נשכח
גיל: 13 וחצי גיל שהיית רוצה להיות: 15 ככה.. כיתה: ח' מצבך החברתי: טוב גובה: לאדעת צבע עיניים: חום אוהב אותו? לאאא צבע שער: חום בהיר אוהב אותו? לא.. צבע אהוב: וורוד ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? כלב וסוסה מה העבודה שלך? יש / אין - פירסינג: סוףף שנה בטבור :] קעקועים: אין אובססיות: התמכרויות: איזה שפות אתה דובר? עברית ציטוט מועדף/ מוטו: האם... אתה חי את הרגע? הלוואי יש לך סודות? כן. אתה שונא את עצמך? לא שונאת.. אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא חח יש לך הרגלים רעים? כן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? כל מיני אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? לאדעת.. מה הפחד הגדול ביותר שלך? לאבד אותם.. אתה יודע לשיר? לאא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? לפעמים מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? פיורקה ועוד כמה
אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? לא ניראלי חח לאדעת.. האם אתה פועל בפזיזות? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כן האם אתה פסיבי או פעיל? יש לך יומן/ ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? הרבה.... אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא..בכלל לא.. יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן.. אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? לא יש לך ביטחון עצמי? לא לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? לא מתפלל? לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? לא ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? לא מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן..
נוהג? לא חח אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך? לאא האם אי פעם: פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? יש מצב היית מאוהב? כן
.. היית על סמים? לא שחית בעירום? כן היה לך מקרה חירום רפואי? כן.. עברת ניתוח? לא ממש.. ברחת מהבית? כן חטפת מכות? כן החטפת מכות למישהו? כה התחילו איתך? כה היית על במה? כה ישנת מחוץ לבית? כה חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כה ישנת כל היום? כה הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? כה בגדו בך? לא שידוע לי חח היה לך חלום שהתגשם? כן
עברת על החוק? כה D: פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? יכול להיות הרגת חיה בכוונה? לא סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כן גנבת משהו? כן היית ברדיו/ טלוויזיה? כן היתה לך התמוטטות עצבים? כן חח קפצת בנג'י? כה היה לך חלום שחזר כמה פעמים? לא.. האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? בקסם? בשטן? בסנטה קלאוס? ברוחות? בפיות? במזל? באהבה ממבט ראשון? כן ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? במכשפות? האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? כןןןןןן לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? מי החבר הכי טוב שלך? זוהר וחתיתי.. מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? זוהר ניראלי מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? אמ..הרבה מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? זוהר עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? חתיתי על מי אתה סומך הכי הרבה? זוהר וחתיתי
.. מי מקשיב לבעיות שלך? זוהר וחתיתי עם מי אתה רב הכי הרבה? הרבה.. האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא אבל הרוב האם אתה סומך על אחרים בקלות? כן לצערי חח... בבית של מי היית אחרון? נועם האם החברים שלך מכירים אותך? כן האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לאא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: לא יודעת.. מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? הרבה. שצחקת עליו? אמ אסיההה שהלכת איתו לקניות? ממ לא זוכרת D: ששבר את הלב שלך? ...
שאיכזב אותך? הרבה.. שגרם לך לבכות? לא לפה.. ששימח אותך? ... שראית איתו סרט? אמ לא זוכרת שדיברת איתו בטלפון? .. שראית? גל מה אתה לובש כרגע? גופיה ומכנס קצר באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? חח שום חלק.. איזה ספר אתה קורא? מי קורא מה יש על הפד לעכבר שלך? תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: רע האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? כן האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? כן

2STRIPE

New member
אח שלו הוא אח שלי D:

שם: עמית האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? נואפ מיקום: חדר.. האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? מאיפה אני יודעת אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? לא יודעת.. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? חח כן אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא ולא מין: נ סטרייט/גיי/ביי: סטרייט רווק? יאפ אם לא, רוצה להיות? חח תאריך לידה: 15.5.1993 גיל: עוד מעט 15 =] גיל שהיית רוצה להיות: נמ ילדותת כיתה: ט' מצבך החברתי: חח אני מכירה את כולם גובה: 158 צבע עיניים: כחול אוהב אותו? מאוד =] צבע שער: שטני אוהב אותו? הייתי רוצה מה שהיה פי פעם =[ צבע אהוב: כחול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? פשפש אחד מה העבודה שלך? ללכת לבצפר יום יום יש / אין - פירסינג: עוד לא קעקועים: עוד לא אובססיות: שוקולד, סוסים התמכרויות: מחשב, סוסים, שוקולד איזה שפות אתה דובר? עברית, ענגלית וקצת רומנית ציטוט מועדף/ מוטו: נממ האם... אתה חי את הרגע? אפשר להגיד חח יש לך סודות? כן אתה שונא את עצמך? לפעמים אתה אוהב את הכתב יד שלך? ממש לא.. פח אשפה! יש לך הרגלים רעים? כן חח איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? נמממ אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? החיים של עמית? מה הפחד הגדול ביותר שלך? לאבד אנשים קרובים לי/חשובים לי/שאני אוהבת אתה יודע לשיר? לא חח האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? יש מצב האם אתה מתבודד? לפעמים חח מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? בצפר ~לצערי~ סוסים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? תלוי מה היה האופי האחר שלי חח האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כן האם אתה פסיבי או פעיל? חח יש לך יומן/ ג'ורנל? בלוג מה החולשה הכי גדולה שלך? אממ דיגדוגים נירא לי חח מה החוזק הכי גדול שלך? נמממ אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? כל מיני אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? תלוי איפה פוגעים בי יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? נחמדים =] מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? עדיף עכשיו מאשר מאוחר יותר מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? אממ ומה הכי פחות אוהב? הכל חח אתה חושב שאתה נראה טוב? לא יודעת יש לך ביטחון עצמי? אממ אפשר להגיד לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? חחח האם אתה: מעשן?
סמים?
קורא עיתון?
מתפלל?במקרה הצורך.. הולך לבית כנסת?
מדבר עם זרים? לא ממש חח ישן עם בובות פרווה? רק פשפש יוצא לטיול בגשם? רק עם פשפש מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לצערי נוהג? בGTA אוהב לנסוע מהר? בGTA אוהב את הקול שלך? לאXD

2STRIPE

New member
המשךך

האם אי פעם: פגעת בעצמך?
יצאת מהמדינה?
אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? יש מצב היית מאוהב?
היית על סמים? תרופות נחשב?
שחית בעירום?
היה לך מקרה חירום רפואי? סוג של עברת ניתוח?
ברחת מהבית?
חטפת מכות?
החטפת מכות למישהו?
התחילו איתך?
היית על במה?
ישנת מחוץ לבית?
חשבת על התאבדות?
נשארת ער כל הלילה?
לא אכלת יום שלם?
דיברת בטלפון כל הלילה?
ישנת כל היום?
הרגת מישהו?
חשבת שאתה משתגע?
בגדו בך?
היה לך חלום שהתגשם? לא נירא לי עברת על החוק?
פגשת מישהו מפורסם?
הרגת חיה בטעות?
הרגת חיה בכוונה?
סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?
גנבת משהו?
היית ברדיו/ טלוויזיה?
היתה לך התמוטטות עצבים?
קפצת בנג'י? לא
היה לך חלום שחזר כמה פעמים?
האם אתה מאמין: באסטרולוגיה?
בקסם?
בשטן?
בסנטה קלאוס?
ברוחות?
בפיות?
במזל?
באהבה ממבט ראשון?
ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)?
במכשפות?
האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? חח כן לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? עולם הבא מי החבר הכי טוב שלך? יש כמה =] מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? אממ לא יודעת חח מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? לסתום את הפה לפעמים מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? וואי כל מיני שבאים בטיוליםXD עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? צ'וצ'י ניראה לי =] עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? צ'וצ'י חח או אמאבא על מי אתה סומך הכי הרבה? צ'וצ'י מי מקשיב לבעיות שלך? כל מי שנמצא פה/שם בשבילי עם מי אתה רב הכי הרבה? אמממ האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא האם אתה סומך על אחרים בקלות? תלוי באיזה מקרים בבית של מי היית אחרון? צ'וצ'י האם החברים שלך מכירים אותך? חלקם.. האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? חח לא יודעת אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: שהוא יגיד לי מי היה האדם האחרון: שצחקת עליו? חיחי חסוי שהלכת איתו לקניות? אמא ששבר את הלב שלך? אני שאיכזב אותך? אני שגרם לך לבכות? צ'וצ'י ששימח אותך? צ'וצ'י שראית איתו סרט? אממ שדיברת איתו בטלפון?צ'וצ'י שראית? אבא מה אתה לובש כרגע? ג'ינס חולצת בצפר באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? רגל ברגל חח איזה ספר אתה קורא? לא קוראת מה יש על הפד לעכבר שלך? אין חח תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? עם אהבת חיי הראשונה =] האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע?יאפ

../images/Emo9.gif../images/Emo192.gif

שם: שחר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: תימורים האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? שחר אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? מממ אפחד האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כן.. אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?לא מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית רווק? כן אם לא, רוצה להיות? - תאריך לידה:26.7 גיל: 13 וחצי גיל שהיית רוצה להיות: 14 או 15 כיתה: ח' מצבך החברתי: סבבה גובה: 175 צבע עיניים: חום אוהב אותו? הוא בסדר צבע שער: בלונד שטני אוהב אותו? כן צבע אהוב: כחול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? 2 כלבים 2 סוסים ודגים מה העבודה שלך? אין יש / אין - פירסינג:
קעקועים:
אובססיות: ממ
התמכרויות:אם אפשר לקרא לזה התמכרות איזה שפות אתה דובר? אנגלית עברית וטיפה ספרדית ציטוט מועדף/ מוטו: תהיה עצמך-והשאר כבר יסתדרו האם... אתה חי את הרגע? לפעמים יש לך סודות?כה אתה שונא את עצמך?לא אתה אוהב את הכתב יד שלך? יאפ יש לך הרגלים רעים? אהא... איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? ממממ אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? לאדעת מה הפחד הגדול ביותר שלך? להשאר לבד וכלמיני קטנים כאלה אתה יודע לשיר? ממש ממש אבל באמת ממש......לא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? חברים,משפחה,סוסים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? לאדעת... האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? לא האם אתה פסיבי או פעיל? פעיל יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? החברים והסוסים שלי מה החוזק הכי גדול שלך? מממ כלמיני אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?במחינת אופי?!-ממ פחות אנוכית לפעמים אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? משהוא שלא עשיתי אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כה... מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? להיות עצמך מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שיער חח ומה הכי פחות אוהב? מממ אתה חושב שאתה נראה טוב? חחחח לאדעעעתת יש לך ביטחון עצמי? לא ממש האם אתה: מעשן?
סמים?
קורא עיתון?לפעמים מתפלל?
הולך לבית כנסת?
מדבר עם זרים? לפעמים אם אני צריכה משו ישן עם בובות פרווה?
יוצא לטיול בגשם?
לפעמים חחח מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם?
נוהג?
אוהב לנסוע מהר? - אוהב את הקול שלך? ממממ

המשך...

האם אי פעם: פגעת בעצמך?
יצאת מהמדינה?
אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא?
היית מאוהב?
היית על סמים?
שחית בעירום?
היה לך מקרה חירום רפואי?
עברת ניתוח?
ברחת מהבית?
חטפת מכות?
החטפת מכות למישהו?
התחילו איתך?
היית על במה?
-ואני שונאת את זה ישנת מחוץ לבית?
חשבת על התאבדות?
נשארת ער כל הלילה?
לא אכלת יום שלם?
דיברת בטלפון כל הלילה?
ישנת כל היום?
הרגת מישהו?
חשבת שאתה משתגע?
בגדו בך? כן מבחינה ריגשית=/ היה לך חלום שהתגשם?
עברת על החוק?
פגשת מישהו מפורסם?
הרגת חיה בטעות?
עכביש ונמלה חחח הרגת חיה בכוונה?
סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?
גנבת משהו?
היית ברדיו/ טלוויזיה?
היתה לך התמוטטות עצבים?
קפצת בנג'י? לא
היה לך חלום שחזר כמה פעמים?
האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לפעמים בקסם?
בשטן?
-בטח איך אני לא האמין בעצמי?!?! חחחח סתם בסנטה קלאוס?
ברוחות?
בפיות?
במזל?
באהבה ממבט ראשון?
ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)?
במכשפות?
האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל?
לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? מממממ לאדעת מי החבר הכי טוב שלך? ממממ מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? שני מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? מהי הבדיחה הפנימית שלך?חחחחחחחחחחחח עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? מאי עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? נמממ כלמיני על מי אתה סומך הכי הרבה? שני מי מקשיב לבעיות שלך? שני ומאי בעיקר שומעת ומקללתXD חחחחח עם מי אתה רב הכי הרבה? מהחברים שלי? אפחד ממש האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא תמיד האם אתה סומך על אחרים בקלות?ממש לא בבית של מי היית אחרון? נמממ לא זוכרת כבר.. האם החברים שלך מכירים אותך? כן האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? כן אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: לא יודעת מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? עזבו שצחקת עליו? על ילד בכיתה שלי שהוא התהפך עם הכיסאXD שהלכת איתו לקניות? שני ואמא ששבר את הלב שלך? אפחד שאיכזב אותך?פףף.. שגרם לך לבכות? אפחד שראית איתו סרט? שני ומורן שדיברת איתו בטלפון?ירדן שראית? אח שלי הקטן מה אתה לובש כרגע? חולצת בצפר ומכנס קצר באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? שום חלק איזה ספר אתה קורא? הארי פוטר מה יש על הפד לעכבר שלך? אין לי פד לעכבר תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: שמחה,מאושרת,הכל טוב ו...
(סוג של מילה
) האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? לא האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע?כן

Titsian

New member
ארוך אבל ננסה...

שם: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? שם מהסרט - נועה בת 17 מיקום: האם תקראי לבת שלך על שמך? ממש לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? נועם סביר להניח אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? נטלי האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? רק הנושא של ה - ו' בעייתי אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? ב ר ו ר!!!(מי שיודע יבין למה!) מין: סטרייט/גיי/ביי: סטרייט רווק? לא אם לא, רוצה להיות? חחח שאלה בעייתית! תאריך לידה: דצמבר גיל: 24 גיל שהיית רוצה להיות: 16 כיתה: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מצבך החברתי: סבבה גובה: 1.60 צבע עיניים: חום קקי אוהב אותו? לפי תשובתי, לא צבע שער: חום בהיר אוהב אותו? מתה עליו צבע אהוב: כחול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימין חיות מחמד? חתולה מה העבודה שלך? שיווק יש / אין - פירסינג: לא קעקועים: כן על הגב - שדון אובססיות: שאלה טובה - כן, אני חייבת לנקות ציוד אחרי כל רכיבה - אפילו מפרקת ראשיה! אבל אני מודעת לזה, אז זה חצי נחמה התמכרויות: למזלי אין איזה שפות אתה דובר? אנגלית/עברית שפת אם ציטוט מועדף/ מוטו: Life is not about the number of breaths we take, it is about the number of moments that take our breath away האם... אתה חי את הרגע? כן, לרוב יש לך סודות? לא יותר מידי אתה שונא את עצמך? ממש לא אתה אוהב את הכתב יד שלך? מאוד יש לך הרגלים רעים? למי אין?! איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני כוסית אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מרוץ מכשולים (חחח סרט עם הסוס כמובן) מה הפחד הגדול ביותר שלך? להיות לבד אתה יודע לשיר? אני יודעת את המילים של שירים אם זה עוזר האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? מזמן לא, אבל בטח שהייתי קטנה האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? משפחה אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? מה?! האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? יש. האם אתה פסיבי או פעיל? פעילה מאוד יש לך יומן/ ג'ורנל? היה לי פעם מה החולשה הכי גדולה שלך? אני אפנה אתכם למשפט שביום שאני אצליח לעמוד בו התבגרתי באמת: אל תהיה צודק, תהיה חכם! מה החוזק הכי גדול שלך? אסרטיבית ואינטואטיבית אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? פיזי? צבע עיניים אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? היום כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? חחח אין חרטות, זה בזבוז זמן אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מאוד מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? וואו, להקשיב ללב - תמיד יש לו את התשובה, החוכמה היא לשאול את השאלות הנכונות... מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? גב ומה הכי פחות אוהב? ידיות אהבה אתה חושב שאתה נראה טוב? כן
יש לך ביטחון עצמי? המון לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? חחח לא חשבתי על זה אף פעם האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? באינטרנט מתפלל? בלב הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? תלוי למה ישן עם בובות פרווה? עד לפני 7 שנים כן יוצא לטיול בגשם? לפעמים כהמצב רוח נפול מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? משתדלת שלא נוהג? כן אוהב לנסוע מהר? כן אוהב את הקול שלך? לא האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא בכוונה יצאת מהמדינה? הרבה פעמים אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא היית מאוהב? כן, למזלי היית על סמים? כן שחית בעירום? כן היה לך מקרה חירום רפואי? כן עברת ניתוח? כן קטן קשור לשאלה הקודמת ברחת מהבית? חחח בטח שהייתי בת 6, וזה היה לחמש דקות בדיוק חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו? לא התחילו איתך? כן היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית?כן, עכשיו גרה מחוץ לבית בעצם כבר 7 שנים חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כיפוווור דיברת בטלפון כל הלילה? כן, עם החבר הנוכחי - מייק (שיא של 14 שעות!!) ישנת כל היום? כמעט כל היום הרגת מישהו? לא, חס וחלילה חשבת שאתה משתגע? לא בגדו בך? לא חושבת...?? היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? כל יום שאני נוהגת מהר מידי
אבל לא בהרבה פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? כן...לא רוצה לדבר על זה הרגת חיה בכוונה? איכס - בחיים לא סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כשהייתי קטנה כן גנבת משהו? כשהייתי קטנה כן היית ברדיו/ טלוויזיה? כן, באליפויות היתה לך התמוטטות עצבים? לא קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? כן בקסם? לא בשטן? לא בסנטה קלאוס? חחחח לא ברוחות? אולי בפיות? לא במזל? בטח באהבה ממבט ראשון? לא ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? כן במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? כן - אידיוטי אבל זה בא לבד לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? גלגול נשמות מי החבר הכי טוב שלך? הדס מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? הדס מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? אני מפנה לשאלה על החולשה - אל תהיה צודק, תהיה חכם! מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? ?! עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? אין אף אחד ספציפי עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? אבא על מי אתה סומך הכי הרבה? אבא מי מקשיב לבעיות שלך? מייק (חבר) עם מי אתה רב הכי הרבה? מייק (חבר) האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא האם אתה סומך על אחרים בקלות? לא בבית של מי היית אחרון? של דן דוידי...אחותו יעל מכרה תשכיטים מביתה האם החברים שלך מכירים אותך? כן האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: כן מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? בחורה במשרד - אני שונאת את הצחוק שלה זה גורם לי להשתגע!! שצחקת עליו? נטלי, שותפה שלי (אבל צחקתי יחד איתה) שהלכת איתו לקניות? מייק ששבר את הלב שלך? מייק שאיכזב אותך? מייק שגרם לך לבכות? מייק ששימח אותך? מייק שראית איתו סרט? מייק שדיברת איתו בטלפון? נטלי שראית? נטלי מה אתה לובש כרגע? חולצה חומה ארוכה וטייטס שחור באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? במקלדת אני נוגעת איזה ספר אתה קורא? מוכר הספרים האפגאני (ככה קוראים לזה בעברית?) מה יש על הפד לעכבר שלך? אין פד תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: משועממת האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? לא האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? לא

באליי...

שם: שיר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? על שם הבייביסיטר שהייתה לאחים הגדולים שלי
האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? גיא אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? יאפ אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?לא מין:
סטרייט/גיי/ביי: סטרייט רווק? יאפ אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה:24.1.94
גיל שהיית רוצה להיות: 16... כיתה: ט מצבך החברתי: מעולה... גובה: 1.62 צבע עיניים: חום אוהב אותו? כה צבע שער: חום אוהב אותו? מממ כן צבע אהוב: אדום ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? שני כלבים וסוס
מה העבודה שלך? יש / אין - פירסינג: אין כרגע... קעקועים: אין אובססיות: יש חחח התמכרויות:יש איזה שפות אתה דובר? עברית ואנגלית ציטוט מועדף/ מוטו: "בסוף תמיד יהיה טוב. אם לא טוב - זה לא הסוף..." האם... אתה חי את הרגע? מנסה... יש לך סודות?כן אתה שונא את עצמך?לא אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא יש לך הרגלים רעים? ןכן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות, להפסיק לרכב, לאבד אנשים שיקרים לי... אתה יודע לשיר? לא חחחח האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? כן
האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? נייטי, חברים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? נראלי שכן האם אתה פועל בפזיזות? לא האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כן האם אתה פסיבי או פעיל? תלוי יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? משמעת עצמית אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?רק אחד?!? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לפעמים יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? יש אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן... מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לחיות את הרגע כי החיים קצרים... מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? יש לך ביטחון עצמי? בד"כ כן... לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון?כן מתפלל?לא הולך לבית כנסת?לא מדבר עם זרים? כן חחח ישן עם בובות פרווה? יאפ
יוצא לטיול בגשם? כן מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן =\\ נוהג? הלוואיי אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך? לא האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? כן היית מאוהב? כן היית על סמים? לא שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי? כן עברת ניתוח? כן ברחת מהבית? לא חטפת מכות? כן החטפת מכות למישהו? כן התחילו איתך? כן היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה?כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן ישנת כל היום? כן הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? כן בגדו בך? כן היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? כן פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? כן סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?לא גנבת משהו? לא היית ברדיו/ טלוויזיה? כן היתה לך התמוטטות עצבים? לא קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן

המשך...

האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לא בקסם? לא בשטן? לא בסנטה קלאוס? לא ברוחות? לא בפיות? לא במזל?כן באהבה ממבט ראשון? כן ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)?כן במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? כןןן לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? מי החבר הכי טוב שלך? יש כמה
מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? לאיודעת... מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? חייכי
מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? "הייתי כה רגוווווווווווע" חחחח
"קוצ'ו בדם הג'חנון לעולם!!!" עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? כל מיני עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? סלמה על מי אתה סומך הכי הרבה? יש כמה מי מקשיב לבעיות שלך? ^^ עם מי אתה רב הכי הרבה? יריןן.. האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא האם אתה סומך על אחרים בקלות?לא.. בבית של מי היית אחרון? מממ חנצ' האם החברים שלך מכירים אותך? כן האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: לאיודעת... מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? חחחח עדי שצחקת עליו? גוני שהלכת איתו לקניות? איתי ואלון היום בבוקר חחח ששבר את הלב שלך? הוא
שאיכזב אותך?^^ שגרם לך לבכות? ^^^ ששימח אותך? שטרויטמן שראית איתו סרט? מממ כל הכיתה שדיברת איתו בטלפון?אבא שראית? סתיו מה אתה לובש כרגע? שורט וחולצת בצפר... באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? בקוקו חחח איזה ספר אתה קורא? לא קוראת מה יש על הפד לעכבר שלך? כלום תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: לא משו... האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? לא האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע?לא (זכויות שמורות לפורום סקרים ושאלונים)

גולע

New member
נענה עוד פעםP:

שם: גל האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? נופ מיקום: תימוריםם.. האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? ממ.. אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? דניאל? האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כה, טלל.. אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?ממש לא. מין: נ סטרייט/גיי/ביי: סטרייטטט=] רווק? אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה:11.10 גיל: 14 גיל שהיית רוצה להיות: 16 כיתה: ט' מצבך החברתי: מעוולהה
גובה: 160+ צבע עיניים: חום אוהב אותו? חחח מעדיפה ירוקP: צבע שער: חום אוהב אותו? כה צבע אהוב: תכלת לבן וחוםP: ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימניית חיות מחמד? נופ מה העבודה שלך? איןן.. יש / אין - פירסינג: לא קעקועים: לא אובססיות: לא התמכרויות:נאסטי?D: איזה שפות אתה דובר? עבריתת.. ציטוט מועדף/ מוטו: האם... אתה חי את הרגע? כה יש לך סודות?כה אתה שונא את עצמך?לא אתה אוהב את הכתב יד שלך? נחמד יש לך הרגלים רעים? כה איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מה הפחד הגדול ביותר שלך? לאבד את הדברים החשובים=] אתה יודע לשיר? חח לא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לאא האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? משפחה חברים וסוסים. אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? אולי האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? ממ.. האם אתה פסיבי או פעיל? פעילהP: יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כה אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כה מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? הרבהה מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? יש לך ביטחון עצמי? כה לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? חחחח האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון?לאP: מתפלל?לא הולך לבית כנסת?לא מדבר עם זרים? לפעמיםP: ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? חח אולי:]] מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כה נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך? ממנחמד האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? כה אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא נראלי.. היית מאוהב? כה היית על סמים? לא שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי? חח כה בתחרות. עברת ניתוח? לא נראלי ברחת מהבית? כמעט חטפת מכות? כה החטפת מכות למישהו? כה התחילו איתך? כה היית על במה? כה ישנת מחוץ לבית? כה חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה?כה לא אכלת יום שלם? כה דיברת בטלפון כל הלילה? לא ישנת כל היום? לא הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? לא בגדו בך? לא היה לך חלום שהתגשם? כה עברת על החוק? לא חושבתD: פגשת מישהו מפורסם? כה הרגת חיה בטעות? מממ.. הרגת חיה בכוונה? סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?כה גנבת משהו? כה היית ברדיו/ טלוויזיה? כה היתה לך התמוטטות עצבים? לאא קפצת בנג'י? לאכה היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כה האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? כה בקסם? לא בשטן? כה בסנטה קלאוס? לא ברוחות? לא בפיות? לא במזל?כה באהבה ממבט ראשון? כה ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)?כה במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לא לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? מי החבר הכי טוב שלך? ענבר ושירלי. מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? ^^ ואלה. מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? המוןןןן מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? ענבר, אלה עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? ^^ ושירלי. על מי אתה סומך הכי הרבה? ^^^ מי מקשיב לבעיות שלך? ענבר אלה שירלי עדן ושיר.. עם מי אתה רב הכי הרבה? האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? כה=] האם אתה סומך על אחרים בקלות?כה בבית של מי היית אחרון? ממ.. דור. האם החברים שלך מכירים אותך? כה האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לאא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? חחח שצחקת עליו? ילדים טיפשים מהכיתה שלייP: שהלכת איתו לקניות? דורר ששבר את הלב שלך? נובאדיP: שאיכזב אותך?ממ.. שגרם לך לבכות? וואוו פול זמן. ששימח אותך? קרןן.. שראית איתו סרט? ממ.. שדיברת איתו בטלפון?ענברוו היום בהפסקהP: שראית? ברייי מה אתה לובש כרגע? ג'ינס קצר וחולצת ביתספר.. באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? נופפ.. איזה ספר אתה קורא? לא מה יש על הפד לעכבר שלך? סוס של נייקייP: תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: כיפלי, מאוווווושרת, שמח לי להלההP: האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? לא האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע?כהה (זכויות שמורות לפורום סקרים ושאלונים) הודגש באמצעות מדגישומטיק

ocean zd

New member
נו ... כי השרדות חרא היום

שם: מיי האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? משהו. מיקום: חדר? האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? ריף אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? רומי האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כן אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?לא מין: נקבית סטרייט/גיי/ביי: סטרייט רווק? לא אם לא, רוצה להיות? לא תאריך לידה:16.10.90 גיל: 17 וחציייי גיל שהיית רוצה להיות: 16 כיתה: יב מצבך החברתי: ?... גובה: 165 צבע עיניים: כחול אוהב אותו? כה צבע שער: חום בהיר אוהב אותו? כן... צבע אהוב: כחול ורוד צהוב.. ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): שמאלית חיות מחמד? כמובן:] מה העבודה שלך? חח בייביסיטר?! יש / אין - פירסינג: יש קעקועים: אין אובססיות: מלא התמכרויות:מלא איזה שפות אתה דובר? אנגלית ועברית האם... אתה חי את הרגע? לא יש לך סודות?כן אתה שונא את עצמך?לא אתה אוהב את הכתב יד שלך? כן יש לך הרגלים רעים? כן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? איזה יפה את אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? פיייייייייייייייייייייייייי מה הפחד הגדול ביותר שלך? מוות ביסורים , מוות של קרובים אתה יודע לשיר? לא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? לימודים, משפחה ,רכיבה אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? כן האם אתה פועל בפזיזות? כן האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כן האם אתה פסיבי או פעיל? פעילה:] יש לך יומן/ ג'ורנל? בערך מה החולשה הכי גדולה שלך? בנים?מ חחחחחח מה החוזק הכי גדול שלך? אני אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?חיצוניות? ידיים.. פנימיות? קנאית אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כן אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא לסמוך על אנשים מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? הרבה חחח ומה הכי פחות אוהב? ידים אתה חושב שאתה נראה טוב? ככה יש לך ביטחון עצמי? כן לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? אשת חתול האם אתה: מעשן? לאל סמים? לא קורא עיתון?כה מתפלל?לא הולך לבית כנסת?לא מדבר עם זרים? כה ישן עם בובות פרווה?כה יוצא לטיול בגשם? כה מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? משתדלת שלא נוהג? כההההההההה אוהב לנסוע מהר? משתדלת שלא אוהב את הקול שלך? איכס.. ציפציף האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? כה אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא היית מאוהב? כה היית על סמים? לא שחית בעירום? כה היה לך מקרה חירום רפואי? כה עברת ניתוח? כה ברחת מהבית? כה חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו? כה התחילו איתך? כה היית על במה? כה ישנת מחוץ לבית? כה חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה?כה לא אכלת יום שלם? כה דיברת בטלפון כל הלילה? כה ישנת כל היום? לא הרגת מישהו? חלא חשבת שאתה משתגע? כה בגדו בך? נפשית היה לך חלום שהתגשם? כה עברת על החוק? כה פגשת מישהו מפורסם? כה הרגת חיה בטעות? כה הרגת חיה בכוונה? כה סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?יש מצב גנבת משהו? כה היית ברדיו/ טלוויזיה? כה היתה לך התמוטטות עצבים? כה קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כה האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? כה בקסם? כה בשטן? לא בסנטה קלאוס? לא ברוחות? לא בפיות? כה במזל?כה באהבה ממבט ראשון? כה ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)?כה במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? כה לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? הופכים לנשמה של תינוק שנולד מי החבר הכי טוב שלך? כרמל ועוז מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? אבא מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? שתקי מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? ?............ עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? ים עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? עוז, כרמל ,עופרי על מי אתה סומך הכי הרבה? מממ... מי מקשיב לבעיות שלך? חברות טובות עם מי אתה רב הכי הרבה? צליל חחחח וכרמל האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא האם אתה סומך על אחרים בקלות?לא בבית של מי היית אחרון? צליל האם החברים שלך מכירים אותך? כה האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא משנה לי אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: כה מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? המרה למתמטיקה שצחקת עליו? גם שהלכת איתו לקניות? אמא ששבר את הלב שלך? ניב שאיכזב אותך?ניב שגרם לך לבכות? ניב ששימח אותך? עופרי ויסמין שראית איתו סרט? רועי שדיברת איתו בטלפון?אמא שראית? יונתן מה אתה לובש כרגע? סווטשרט של הנס גופייה ומכנס מהנס באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? כלום איזה ספר אתה קורא? לא קוראת מה יש על הפד לעכבר שלך? סתם ורוד תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: עצבנית ולא מוכנה למבחן במתמטיקה האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? כן האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? כן

Because you line, and breath../images/Emo23.gif

שם: ענבר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? נאו.. מיקום: חדר שלי
האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? המממ דולב אולי.. אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? ממ אם הייתה לי חברה שקוראים לה עומר הייתי מחליפה איתה.. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? חחח ה-כי.. ככה זה כשיש לך שם משפחה ארוך:p אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לאא, הוא הכי קולי בעולם!:p מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית:p רווק? יאסס אם לא, רוצה להיות? ... תאריך לידה: 20.8 גיל: 13 וחצי גיל שהיית רוצה להיות: 16 כיתה: ח' מצבך החברתי: טוב
גובה: 1.58 ככה.. צבע עיניים: ירוק.. אוהב אותו? יאס:] צבע שער: חום בהיר כזה.. אוהב אותו? נחמד:] צבע אהוב: צהוב/שחור/אדום/ורוד/תכלת.. מלאאא:p ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימני.. חיות מחמד? סוס
, חתולה שמנהה.. מה העבודה שלך? תלמידה:p יש / אין - פירסינג: מדומה
קעקועים: אין אובססיות: יש- נקיון:p התמכרויות: ממ סוגשל:p איזה שפות אתה דובר? עברית, אנגלית וקצת מכלמיני.. ציטוט מועדף/ מוטו: ממ האם... אתה חי את הרגע? נגיד ש... יש לך סודות? כמו לכולם.. אתה שונא את עצמך? תלוי מתי אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא יש לך הרגלים רעים? כה איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? הממ מה הפחד הגדול ביותר שלך? להפסיק לרכב, לאבד אנשים שאני אוהבת.. אתה יודע לשיר? יודעת, טוב? לא..:p האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? לימודים, סוסים, חברים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? מייביי.. האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים.. האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? אוווהו האם אתה פסיבי או פעיל? תלוי יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? ממ מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? חח לעשות לך רשימה?:p אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כה אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כה מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מלא מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? עיניים וקצת שיער.. ומה הכי פחות אוהב? כל השאר.. אתה חושב שאתה נראה טוב? לא יש לך ביטחון עצמי? לא לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? חחח |

המשך:]

הדגש|האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? לפעמים מתפלל? כה הולך לבית כנסת? כה מדבר עם זרים? כה ישן עם בובות פרווה? סוגשל:p יוצא לטיול בגשם? לא מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? אה-הא נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? ... אוהב את הקול שלך? לאא:p האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? כה אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? ממ כה, אבל זה לא מגעיל, היא פשוט לא אוהבת את זה:p היית מאוהב? כה:/ היית על סמים? לא שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי? לא חושבת עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? לא חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו? כה התחילו איתך? סוגשל
היית על במה? כה ישנת מחוץ לבית? כה חשבת על התאבדות? כה נשארת ער כל הלילה? כה לא אכלת יום שלם? כה דיברת בטלפון כל הלילה? לא ישנת כל היום? כה הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? כה בגדו בך? כה היה לך חלום שהתגשם? לא עברת על החוק? ממ כה פגשת מישהו מפורסם? כה הרגת חיה בטעות? כה הרגת חיה בכוונה? נמלה סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? לא חושבת גנבת משהו? לא היית ברדיו/ טלוויזיה? כה היתה לך התמוטטות עצבים? לא קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? לא האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לא בקסם? לא בשטן? לא בסנטה קלאוס? לא ברוחות? לא בפיות? לא במזל? כה באהבה ממבט ראשון? כה ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? לא במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? כה לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? אינלי שמץ מי החבר הכי טוב שלך? לולו:] מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? ^^ מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? המ מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? ... עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? לולו עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? לולו על מי אתה סומך הכי הרבה? ^^
ושירלי.. מי מקשיב לבעיות שלך? לולו:p ושירליי עם מי אתה רב הכי הרבה? עמית האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא האם אתה סומך על אחרים בקלות? ממ לא בבית של מי היית אחרון? מממ שלי
האם החברים שלך מכירים אותך? כה האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? תלוי במי האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא אכפת לי.. אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: לא מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? הממ שצחקת עליו? קרן שהלכת איתו לקניות? חברות ששבר את הלב שלך? :| שאיכזב אותך? ממ לא לפה שגרם לך לבכות? הממ ששימח אותך? לולוו שראית איתו סרט? בבצפר.. כל השכבה:p! שדיברת איתו בטלפון? לולו שראית? יניב מה אתה לובש כרגע? פיג'מה באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? הממ הידיים שכותבות[:p] נשענות על הרגליים שנמצאות על השולחן:p איזה ספר אתה קורא? חח אני צכה להתחיל במת את "יומני הנסיכה" באנגלית.. מה יש על הפד לעכבר שלך? אינלי תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: עייף לי, שמח לי :] האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? יאס האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? כה הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה