שאלה..

ורדרדה

New member
שאלה..

אני מקווה שתדעו, כי אני לא מצאתי גם אחרי חיפושים. האם המאביקים של עכנאי יהודה הם דבורים או שמא הם פרפרי לילה? (או משהו אחר...) תודה...

yariv k4school

New member
ואוו ../images/Emo2.gif איזה שאלה ../images/Emo24.gif

ככל שעובר הזמן ועולות יותר ויותר שאלות בנושאי ביולוגיה אנו מבינים שחסר לנו מורה לתחום זה בצוות האתר. לצערי עזרה מיקצועית בתחום הביולוגיה איננו יכולים לספק (צוות האתר כולל כרגע מורים ומרצים בתחומים מתמטיקה פיזיקה מחשבים גאוגרפיה היסטוריה ועוד מחשבים ועוד מחשבים ועוד...
עם זה אני אנסה יותר מאוחר לבדוק את יכולות החיפוש שלי וכרגע רק רציתי להגיד ברוכה הבאה לפורום של אתר "המפתח לבית הספר"
ולהזמינך להירשם לאתר כחברה. הרישום לאתר הוא חשוב ביותר ומאפשר לנו להיות בקשר עם הגולשים ללא תלות בשרת איתו אנו בשיתוף באותו רגע. יכולים לספר לך הגולשים שממשיכים איתנו כמה שנים אחורה שהם זכו לעבור איתנו משרתי iol לשרתי וואלה ולשרתי דיבורים ועוד כמה מסלולים והיום היתיישבנו בחברת תפוז תודתינו כמובן לחברה המארחת על שיתוף הפעולה אבל עלינו לשמור על קהילייה מגובשת ובקשר. בקישור הבא תראי הוראות רישום לאתר: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=321&msgid=3281640 שוב ברוכה הבאה ונקווה שתוכלי למצוא כאן את מבוקשך ואונו נשמח לצרף אותך לקהילת החברים הקבועים שלנו. יריב צוות "המפתח לבית הספר" נ.ב. אני מורה למחשבים... כמובן

yariv k4school

New member
חובה להירשם באותו כינוי כמו כאן כדי

שנוכל לזהות את הגולש לפי מסד הנתונים שלנו. אנא נסי להקפיד להיכנס תמיד באותו כינוי ולתקן את הרישום לפי הכינוי בתפוז. כל עוד אנו משתפים פעולה עם תפוז שמימשק הפורום יש חשיבות לכך בכדי למנוע לנו בלגן בנתונים (בעיקר בהישתפות בחידונים ובפעילויות נושאות הפרסים) יריב

למעלה