שאלה...

thedix

New member
שאלה...

היי קראתי פה קצת בפורום וראיתי שאתם דיי מנוסים בכל העניין של המאגיה רציתי לשאול, יש משהו מאגי שעשיתם שממש השפיע בצורה שלא ניתנת להסברה חוץ משזה כישוף מוצלח? אני לא מדבר על כל מיני דברים שהסתדרו כמו שרציתם, משהו שיכל להיות צירוף מקרים, אלא משהו ממשי שעשיתם והיה יכול לקרות רק בצורה מאגית? אני אשמח אם תוכלו לספר לי על זה... תודה מראש

Swicca

New member
My answer..

It will be quite dissapointing though wouldnt hurt I suppose.. In magic although you deal with the energetic part of life its still the phisical that changes accordingly, then if you wanna hear about flying objects in the air for no apparent reason magic is probably not for you. >.> There are things in magic that happan energeticaly only and deal with energy that is not of the phisical but you have to be someone that deals with that sort of thing to apreciate it and understand it. Otherwise theres not much point explaining. Have a pleasent day.

Raidho

New member
ריפאתי כמה סוגים של כאבים,

חלקם בלי לגעת בבן אדם. אבל אתה יכול להוכיח כל דבר שאתה רוצה, אז תאמין במה שבא לך.

RainBird

New member
וזה עדיין לא יוכיח לך שום דבר. ריחפתי- ועשיתי כמה דברים שנחשבים לנס רפואי.

ljs

New member
זכור לי,

שכתבת על מקרה הרחפה כלשהו שהיה אצלך, שהיית במצב שיכול להציב סימני שאלה. לא למקרה הזה כוונתך?

ljs

New member
זו תהיה ממש התערבות

חצופה בחייך הפרטיים, אם אבקש לשמוע עוד פרטים על המקרה הזה? (אולי במסר אם לא על הפורום.)

RainBird

New member
זו התקרית שהחלה לעניין אותי בוודון. ויש קשר לאמבטית קצף. מעבר לזה- אני לא נכנס לשום פרט. תודה.

RainBird

New member
או לצורך העיניין לאמבטית קצף? אני לא מתכוון שזה יהיה ברור ../images/Emo13.gif

למעלה