שאלה

מצב
הנושא נעול.

mishael123

New member
שאלה

שאלה
האם מישהו יודע איפה נמצא צומת המסילות הגדול בישראל בלוד או בחיפה וכמה מסילות יש בו???

kbb

New member
נראה לי שבלוד.

שאלה
האם מישהו יודע איפה נמצא צומת המסילות הגדול בישראל בלוד או בחיפה וכמה מסילות יש בו???
נראה לי שבלוד.
שם ארבע מסילות נפגשות בתחנה אחת (-דבר פעוט ערך לעומת התמונה שצרפת...): מסילה מראה"ע, מסילה מת"א, מרחובות ומסילה מב"ש/י-ם. בת"א עומד להיות מצב דומה, כשיפתח הקו לראשל"צ מערב (בימינו אמן...), ולכן יידרשו ארבע מסילות בין התחנות בת"א. בחיפה יש רק מסילה מהדרום, מסילה מהצפון ושלוחה כמעט לא פעילה מהמזרח.

איליה.

New member
אני חושב שזאת לא היתה השאלה.

נראה לי שבלוד.
שם ארבע מסילות נפגשות בתחנה אחת (-דבר פעוט ערך לעומת התמונה שצרפת...): מסילה מראה"ע, מסילה מת"א, מרחובות ומסילה מב"ש/י-ם. בת"א עומד להיות מצב דומה, כשיפתח הקו לראשל"צ מערב (בימינו אמן...), ולכן יידרשו ארבע מסילות בין התחנות בת"א. בחיפה יש רק מסילה מהדרום, מסילה מהצפון ושלוחה כמעט לא פעילה מהמזרח.
אני חושב שזאת לא היתה השאלה.
השאלה היתה לגבי כמות של מסילות מקבילות זו לזו. אכן יש הרבה מאד (במושגים של מדינת ישראל)גם בחיפה וגם בלוד.

חן מלינג, הנה עוד שאלה עבורך ../images/Emo22.gif

מהיכן בדיוק נלקחה התמונה?
חן מלינג, הנה עוד שאלה עבורך

Sפיידי

New member
שאלה:

שאלה
שאלה:
מה הטעם בכזאת צומת ש16 מסילות מתאחדות ל4? הרי רכבות ייצטרכו לחכות עד שתעבור רכבת אחרת כי יש 4 מסילות ויכולות להיות 16 רכבות! לא נוח יותר לעשות 16 רציפים או משהו? כמובן שזה יכלול אי סדר מוחלט אבל אפשר לעשותאת זה לא אי סדר אם לכל 4 מסילות יהיה טרמינל כזה קטן שאנשים יכלו לשבת בו ויש 4 כאלו לכל 4 מסילות ככה הרציפים יוצאים פחות מבולגנים.

איליה.

New member
זה מיועד לחניה של רכבות, לא למעבר.

שאלה:
מה הטעם בכזאת צומת ש16 מסילות מתאחדות ל4? הרי רכבות ייצטרכו לחכות עד שתעבור רכבת אחרת כי יש 4 מסילות ויכולות להיות 16 רכבות! לא נוח יותר לעשות 16 רציפים או משהו? כמובן שזה יכלול אי סדר מוחלט אבל אפשר לעשותאת זה לא אי סדר אם לכל 4 מסילות יהיה טרמינל כזה קטן שאנשים יכלו לשבת בו ויש 4 כאלו לכל 4 מסילות ככה הרציפים יוצאים פחות מבולגנים.
יש גם מערכות מסילות כאלה שמיועדות להעמסת מטענים על רכבות משא.

DrunkGoat

New member
סתם תהיה..

יש גם מערכות מסילות כאלה שמיועדות להעמסת מטענים על רכבות משא.
סתם תהיה..
אני לא רואה רציפים בין המסילות, אז נניח שהרכבות חונות שם, איך הנהג יוצא מהן?

ירידת הנהג מהקטר בת"א דרום

סתם תהיה..
אני לא רואה רציפים בין המסילות, אז נניח שהרכבות חונות שם, איך הנהג יוצא מהן?
ירידת הנהג מהקטר בת"א דרום
לכל הקטרים של רכבת ישראל יש סולמות או מדרגות המאפשרים לנהגים לרדת גם במקום שבו אין רציף, כמו בתחנת תל-אביב דרום. זכרו גם שבעבר לא היו בחלק מתחנות הנוסעים רציפים, ועד היום יש לקרונות הישנים מדרגות המאפשרות לעלות ולרדת מהם בתחנות כאלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה