שאלה...

אז אתה יכולה לענות

לי על שאלה,אבל תעני בכל הכנות, כשאת רואה צעירים בני 17 -18 ששומעים מוזיקה כמוך איך תתיחסי אליהם? בזלזול כי יש את הדעה של" מה כבר הם מבינים הם לא חיו בתקופה הזאת!!" או שתגידי "יופי להם שהם שומעים מוזיקה נורמלית לעומת מה שמשמיעים באמ טי וי כיום.."??? ותעני בכנות ואני אבין אם תגידי שיש קצת זילזול,כי אם זה היה ההיפך ואני הייתי בגיל שלך המחשבה הראשונה שהייתה עולה לי בראש הייתה זאת(אבל כמובן שאחרי חמש שניות הייתי חוזרת למציאות.)אבל עדיין אנחנו בני אדם ותמיד יש את ההתנשאות הזאת לקטנים מאיתנו(להזכיר את סצינת החמשושים שכל אחד עובר בכניסה לתיכון או שזה היה רק אני...??:))

קודם כל אחלה ניק! ../images/Emo140.gif

ות'אמת שבהתחלה אני נוטה להגיב בזלזול כי מה הם כבר מכירים...שמעו את precious והתלהבו? אבל גרמת לי לחשוב: שעדיף שישמעו מוזיקה טובה כמו דפש ולא קולדפליי למשל... זה כאילו אני אתלהב לאללה מהביטלס עכשיו....

חח תודה:)

ובתור אחת ששומעת דפש כבר כמעט 7 שנים(ואני בת 18) כבר ספגתי די הרבה תגובות..:\ ויש אחת שאני ממש חייבת לשתף,הייתי במסיבת דפש חודש שעבר(היה מדהים ד"א..)ובכניסה מישהו הסתכל עליי(יש לציין שאני גם לא נראית לגילי,השומר בכניסה התעקש על ת.ז כי הוא חשב שאני בת 14..:\) ואמר:"אממ,אז עכשיו לאהוב את דפש זה אין?"כאילו שראיתי את פרשיוס ורצתי למועדון מעריצים,די נעלבתי מזה במיוחד שאני מעריצה ענקית שלהם כבר הרבה שנים.. בקיצור,מה שאני מנסה לומר פה הוא שלא צריך לשפוט כל כך מהר.. ולאו דווקא אם מישהו בן 30 ואתמול שמע שני שירים של דפש זה הוא אומר שהוא בן אדם שאפשר לדבר איתו עליהם בגובה העיניים,תנו קצת יחס לקטינים:)

Reshefgarcia

New member
אני...

בן 27 ושבוע... שומע דפש מוד בערך 13 שנה (השיר הראשון ששמעתי היה WALKING IN MY SHOES, שהיה ונשאר אחד האהובים עלי) דוד שלי הכיר לי את דפש מוד,באותה תקופה הייתי בשלב הגאנז/מטאליקה/נירוונה (שאני עדיין שומע הרבה היום) אבל משהו תפס אותי באלבום הזה,והתחלתי לחקור את דפש לעומק... לאט-לאט לקחתי ממנו את כל הדיסקים,והתחלתי לחרוש עליהם... וככה נולדה האהבה אצלי... אחד הזכרונות הכי טובים שיש לי בחיים זה שחברה שלי לשעבר (בתקופת הצבא) הקדישה לי את HOME ביומולדת שהייתי תקוע בבסיס צהלי שכוח אל... מיותר לציין שבכיתי כמו תינוק בן שנה כשזה קרה,נכון?

Rinor

New member
עכשיו תורי! ../images/Emo13.gif

לפי איך שהנושא פה מתפתח אני מבין שכל אחד ירשום תגובה קצרה לגביו... שמי ניר, אני בן 25 ממש אוטוטו, באפריל, אני בטוח שאוזניי שמעו את דפש מוד עוד מהקלטות והרדיו של אחי שמבוגר ממני ב-10 שנים עוד בילדותי, אלא שאיני זוכר, אך את מה שאני זוכר בהחלט זו קלטת מקורית של אחי שמצאתי בחדק שלי בגיל מאוחר יותר, 15 או 16 לערך, והשיר הראשון שלי שאני באמת זוכר זה Black Celebration כאשר אני בטוח שאת Enjoy The Silence שמעתי עוד מוקדם יותר דרך אחי... זהו זהו...הבא בתור בבקשה...
יום טוב לכולם, לכולם!

אני בת 15 וחצי.

והייתי ממש מופתעת לשמוע שחלק מהאנשים כאן חושבים שזה מוזר כי "מה הם כבר מבינים". סילחו לי, כל המבוגרים, בני כמה אתם הייתם כשהכרתם את דפש? זו הסיבה היחידה להפרש הגילאים, לדעתי. איך ילדה בגילי לא יכולה להתחבר לשירים כמו Question Of Time וlittle 15?

לא מדובר על זה ../images/Emo24.gif

מדובר על כך שהלהקה התחילה את דרכה אי שם ב-81 וכמה אנשים פה עוד לא נולדו.... זה הכל...

זהר25

New member
טוב ....../images/Emo6.gif

ב81 רק נולדתי ,אבל אני מעריצה ושומעת אותם כבר קרוב ל15(פחות או יותר) שנה שזה המון. אני באמת לא זוכרת איך בדיוק זה התחיל אצלי, אני רק זוכרת שתמיד ההיתי שונה בקטע הזה שכולם סביבי שמעו מוזיקה מאוד אופיינית לתקופה הזאות[ סוף יסודי,תחילת חטיבה) אני שמעתי דפש מוד ואני זוכרת באותה תקופה שלא יכולתי לדבר עם אף אחד על האהבה שלי ללהקה כי אף אחד מהסביבה שלי לא שמע אותם,משהו שבהחלט הישתנה שהיגעתי לתיכון. אבל זאות הלהקה היחידה שאני אוהבת אותם כול כך הרבה שנים(אולי עוד 2 להקות נוספות).

Rinor

New member
זוהר

לא בדיוק קשור לנושא, רק תהיתי אם קיבלת את ההודעה האישית ששלחתי לך אתמול? תודה...

קבלו..

ניסיתי לעשות משהו חמוד אבל זה לא יצא כזה מובן..:\ אמור להיות כתוב שם דפש מוד אבל זה קצת נמרח,אבל העיקר המחשבה:)

זה קפה!

חחח אני עובדת הרבה עם קפה.. והיה לי נורא משעמם יום אחד אז החלטתי לעשות משהו מעניין,פעם גם ציירתי את הציפורים מwalking.. עכשיו אני רוצה לצייר את הפרח של ויוליטור,נראה איך יצא,אם יצא יפה אני אפרסם:)

למעלה