שאלה

בלבלונת

New member
אני מסכימה איתך אבל

בתנאי מסויים... שהיא תדע בוודאות שהדבר היחיד ש"מעורר בהלה" או שנתפס בעיניה שונה זה העובדה שיש ילדים. המכשול שיכול לעמוד בדרכך גלי, זה שבהנחה ואת מחליטה הילדים יעמדו מולך, אם את חושבת שזה יכול להיות הבנאדם שלך ומושלם לך איתו אז אחלה. אז תלכי על זה, אם יש עוד דברים שיכולים להעיב לך על הקשר ואת בוחרת לקרוא להם "הילדים" אז זה סיפור אחר.. גברים גרושים עם או בלי ילדים זה לא קל, יש להם שק יותר כבד של העבר מגברים רווקים. אבל זה לא אומר שהאחד שלך לא יכול להיות גבר גרוש... (אני מדברת מניסיון) תזרמי עם התחושות בטן שלך, הם הכי נכונות (ככה זה אצלי)... בהצלחה

dominogrose

New member
הייתה לי חברה שחבר שלה היה

גרוש עם ילד. הגרושה שלו גרה בחו"ל כך שלא היה סיכוי שהם יחזרו או משהו... יום אחד היא החליטה לבוא לבקר בארץ עם הילד, ומפה לשם ומשם לפה- הוא החליט שהוא רוצה לגור עם הילד כי הוא מאוד אוהב אותו. חברה שלי וחבר שלה נפרדו, ואח"כ שוב חזרו כשהגרושה התחילה לשחק בו... וזה כל הזמן הפריע לחברה שלי עניין הילד. זה בקיצור מה שקרה. עכשיו מה שכדי לך לדעת זה, מה הקשר שלו לגרושה ובעיקר לילד שלו. כי אפילו גם אם הוא אוהב אותך וחולה עלייך. הילד תמיד יהיה אצלו במקום הראשון (אני חושבת...
)

hilli1

New member
לא בהכרח במקום הראשון

למה לא יכולים שניהם להיות במקומות הראשונים? כמו שהיה עם גרושתו? מה ההבדל? יש כאן בארץ מין מנטליות שאם מתגרשים אז ,הילד תמיד במקום הראשון`, זה לא מוצדק ולא הגיוני (ואני לא מדברת מתוך נסיון)

wranger

New member
לא, תודה, אבל

בשביל אהבה אני עלול להיות מוכן ללכת רחוק, גם למקומות שכרגע אני פוסל. אז כרגע לא נראה לי, אבל אני לא יודע מה יקרה מחר. קודם שאני אפגוש אותה, ונראה...

הכוכבת

New member
מהנסיון שלי

זה קשה ולא פשוט בכלל. אצלי בכל מקרה זה לא עבד, אבל אצל כל אחד זה עובד אחרת. אני אישית שבעתי מילדים של אחרים
להבא, אני מעדיפה למצוא מישהו בסטטוס שלי. אבל זאת אני.

Zack DA

New member
לדעתי, זה לא רעיון כל כך מוצלח ../images/Emo31.gif

יש כל כך הרבה מטענים בקשר שיווצר שאני במקומך לא הייתי נכנס לזה. ולא משנה מה יקרה, את תמיד תהיי מספר 2 בשבילו.

make u happy

New member
אני מסכימה עם הרוב פה..

אני לא חושבת שעיניין הגיל שלך , קודם כל , אמור להוות בעיה, כמו שמישהו אמר פה, אז מה אם את בת 34?? אז את צריכה להתפשר?? שטויות!!! למה שלא תמצאי מישהו שיתחיל את החיים מההתחלה , יחד איתך?? הרי זה כל כך קשה להיות בקשר עם מישהו כזה, שיש לו ילד.. וכמו שרומאו אמר לך: את מכניסה ראש בריא למיטה חולה.. אני לא שופטת אותו חלילה, יכול להיות שהחיים הביאו אותו למצב שהוא נתון בו כרגע, אבל למה לסבך לעצמך את החיים??

Noam S

New member
עם כל הכבוד... מי אמר שהיא תמצא

יותר טובים ממנו?

make u happy

New member
נועם..

אף אחד לא אמר שהיא תמצא טובים ממנו, אבל למה לא לנסות להכיר מישהו אחר? אתה חושב שהיית מסוגל להיות עם מישהי שיש לה ילד והוא לא שלך?? זה נורא קשה.. נועם.. אני יודעת שאני רוצה להתחתן ולהביא ילדים לעולם עם מישהו שכל זה יהיה חדש לו בדיוק כמו שלי, שנחווה את כל החוויות האלה יחד, שכל זה יהיה חדש לשנינו.. מבין? הרי זה ידוע שתמיד הוא יהיה בקשר עם גרושתו ויצטרך לחלק את תשומת הלב שלו בין הילד הזה (שיחיה גם ככה בין כמה עולמות) לבין חברתו (או בשלב מסויים אשתו- סליחה גלי, אולי אני רצה כמה צעדים קדימה..) לבין הילדים שיהיו לו איתה.. זה בכלל לא פשוט... אני חושבת שגלי יודעת מה טוב בשבילה ועם מה היא מסוגלת להתמודד..מי יודע? אולי זה באמת הוא.. האחד שלה.. אבל לפעמים אסור להתפשר.. בכל גיל, בכל מצב.. כי אפשר לעשות טעויות שאחר כך כל כך קשה לתקן אותן.. ולפעמים הן בלתי ניתנות לתיקון. אמרתי את מה שאמרתי כי ראיתי אנשים שמאוד קרובים אליי עושים את טעות חייהם, והם משלמים עליה עד היום.. מבין?..

Noam S

New member
אני מבין, אבל הטעויות שאי אפשר

לתקן יכולות להיות גם זה שהיא תוותר עליו ולא תמצא יותר טובים... איך שאמרתי מקודם, 34 זה לא סוף העולם אבל זה גם לא ממש צעירה.

make u happy

New member
גם נכון.. לכן אמרתי שהיא זו

שיודעת עם היא מה מסוגלת להתמודד.. ואם זה באמת הוא, האחד שלה, אז הלוואי והיא תהיה באמת מאושרת.

בלבלונת

New member
נועם...

מנסיון של חברות שלי באיזור הגיל הזה והן רווקות, הן מעדיפות להיות לבד ושלמות מאשר להתפשר.. תמיד יש את החלום על בן זוג ולהקים משפחה, וככל שמתבגרים השעון הביולוגי מתחיל לתקתק יחד עם המשפחה שמתחילה לנג'ס... אבל תחשוב על זה ככה, עכשיו היית מתפשר על מישהי?? מתפשר על האהבה שלך? אני חושבת שלא. אז למה שבגיל 34,37,40... למה שאז תתפשר? שבת שלום

Noam S

New member
אין קשר! אם הייתי פוגש עכשיו

מישהי שיש לה ילד או ילדה, והיא זו "האחת", זהו... חבל על הזמן, הייתי נשאר איתה! אם זה זה אז זה זה... הייתי אוהב כל מה שקשור בה!

גלי 34

New member
../images/Emo24.gifתודה לכולם

אתם מקסימים,החלטתי שדי לטעויות בחיי,לא ניכנסת לקשרים "לא בריאים". לא מתאים לי שיש לו ילד והחלטתי לוותר,טוב האמת שדי קל לי כי זו רק התחלה ועוד לא התאהבתי וכאלה...(כמו שאתם יודעים רק ניגמרה לה אהבה שהייתה, וטוב שכך)
מחכה לאהבה אמיתית אחרת

למעלה