שאלה

גלי 34

New member
שאלה

בנות-מה דעתכן על קשר עם בחור גרוש עם ילדים?(לא גרים איתו) בנים-מה דעתכם על קשר עם בחורה גרושה עם ילדים? הכרתי בחור מקסים גרוש עם ילד אבל קשה לי עם זה,ניראה לי קשר מסובך...

ROMUO A

New member
אני ממליץ לך

תראי אני לא מכיר את הבחור אבל כדאי שתתחתני עם בחור רווק - זאת דעתי האשית אני לא יודע עד כמה אתם קשורים זה לזו

גלי 34

New member
יש משהו בדברייך

אני גם חושבת שזה מסובך,הכרתי אותו לפני כמה חודשים ומיד שללתי,לפני שבועיים בערך הוא שוב ניסה ואז ניפגשנו לפני שבוע-אולי קצת יותר. הוא מאוד מעוניין ואני הבטחתי שאחשוב על כך.מצד אחד הוא מקסים,מצד שני זו בעיה...אוף,לא יודעת מה להחליט

ROMUO A

New member
מתוקה רק את יודעת מה

ומי מגיע לו להיות אתך שארית חייך אני למזלי הטוב פטור מדאגה בעניין הזה כי לא מתכוון להתחתן

hilli1

New member
השאלה היא

אם גם את רוצה אותו כמו שהוא אותך, אם כן לכי אל זה, לא כל יום מוצאים אהבה..

בשבילך, בשבילו ובשביל הילדים, לא../images/Emo70.gif

הייתי ממליץ לך להכנס לזה. אין לי מושג אם את נכנסת לזה מפני שאת לחוצה להתחתן או פשוט מאוהבת בו. את צריכה להענות על השאלה הנ"ל גם אם התשובה לחץ או אהבה או שניהם להתחתן עם גרוש + יש לזה השלכות מרחיקות לכת : א: את אמא חורגת לילדיו שזה סיפור חיים לא פשוט ב: הוא מגיע עם נסיון חיים לא קטן ומטען לסיים פרק א' שכשל והוא נכנס לפרק ב' - הוא יודע בידיוק מה הוא רוצה. ג: מה הסיבה לגירושין שלו ד: יש אמא ביולוגית בתמונה שהתגרשה ממנו פיזית אבל נפשית וריגשית לא מין הילדים. אני לא הייתי הולך על זה למרות הלחץ להתחתן ולהתמסד. בהצלחה בכל אשר תבחרי אמיר

גלי 34

New member
לא לחוצה בכלל

נכון שאני רוצה להכיר מישהו ולהתחתן, אבל ממש לא לחוצה ולא מתפשרת,וכבר החלטתי ורשמתי-לא מתאים לי קשר כזה.

מאחר ואני גרושה + 2 אני יכולה

לאמר לך שזה דבר לא פשוט בכלל אבל תלוי עד כמה אהבה ישנה שם עד כמה את מוכנה להתמודד עם קשיים שיכולים להתפתח כמו למשל הילדים יכולים לפגוע בך ברמות שונות שאולי לא תהיה מוכנה לכך הייתי מציאה לך לחשוב על כך , ובאם כן אז אפשר ואף רצוי לקבל הדרכה לא הייתי שוללת קשר כזה מראש רק שתדעי לך שאת צריכה להיות מוכנה לזה בלב שלם ,ולהיות חברה טובה בעבור הילדים אבל להזהר מלהיות אימא שניה עבורם..כי אימא יש להם רק אחת. לעומת זאת יש גם הרבה דברים חיוביים כמו למשל: הוא יודע ויש בידו נסיון חיים ובדרך כלל זה אדם שיודע מה הוא רוצה ומצפה מקשר ולא מעוניין לשחק איתך אשמח לעזור בכול דרך שהיא במידה ותרצי לקבל עיצה או הדרכה תוכלי לפנות אלי בשמחה

גלי 34

New member
עוד אין ואהבה ואין כלום../images/Emo13.gif

זה ניגמר לפני שהתחיל
כבר רשמתי שהחלטתי לא להיכנס לקשר הזה,התחלתי קשר אחר... תודה על תגובתך

s h i r k u s h

New member
אני רק בת 20...

כך שלא ממש חושבת על לצאת עם בחור גרוש עם ילדים. אם הקשר נראה לך מסובך בגלל הילד אולי לא שווה להכניס את הראש למיטה חולה. ההחלטה היא שלך, לכי לפי מה שהלב אומר לך.

Noam S

New member
אבל היא בת 34

גלי, אני לא מתכוון לרדת עלייך או משהו כזה, חס וחלילה. אני לא אומר שאת זקנה או משהו כזה... ממש לא! אבל את גם כבר לא ילדה. אם סופסוף מצאת מישהו טוב לב ומקסים, אז לכי על זה! לא כל יום מוצאים... לא כל יום פורים... שיהיה לך רק טוב!

linu2

New member
הגיל משחק פה תפקיד חשוב

ואני חושבת שבגלל שאני רק בת 25 אני לא הייתי יוצאת עם גרוש פלוס ילדים. כשהייתי בת 23 לא הסכמתי לצאת אפילו עם גרוש אבל מאז גדלתי ופתחתי את הראש וירדתי מהעקרון הזה. אני חושבת שאם הייתי בגילך אז גם עניין הילדים היה זניח בעיניי. וכמו שנועם כתב - אם הוא מוצא חן בעינייך אז לכי על זה!

למעלה