שאלה

jessie_chan

New member
שאלה

סיימתי תיכון השנה, ולפי מה שהבנתי אם ארצה להשתתף בקורס פסיכומטרי יהיה עליי לשלם מחיר יקר מאוד, מאחר ואני לא נרשמת דרך בית הספר. רציתי לדעת אם יש לי סיכוי להצליח בבחינת הפסיכומטרי ללא קורס פסיכומטרי אלא רק מתירגולים באתרי פסיכומטרי כמו שחר באינטרנט. (הבנתי שיש שם הרבה מידע וגם מבחנים און-ליין) תודה!

psymaster

New member
שאלה מצוינת

התשובה משתנה בהתאם לרמתך: יש הרבה אנשים שמסוגלים ללמוד בכוחות עצמם תוך היעזרות בקורס באינטרנט וספר הפסיכומטרי של מכון שחר. הצעתי - אם רמתך גבוהה יחסית והינך מסוגלת ללמוד לבד ולתרגל (כלומר אם את מסוגלת ללמוד ללא מסגרת) אז אין בעייה מיוחדת לעשות זאת. אך אם את לא עונה לאחד הקריטריונים הנ``ל את יכולה , כמו שציינתי בעבר , לנסות להירשם דרך בית הספר שלך ולקבל את המחיר הנמוך (הם נוטים להסכים בייחוד אם נשארו להם מקומות). צריך רק להתעקש ולבקש יפה. בהצלחה.

,תותי 18

New member
תשובה

שלום גס´י אני לא יודעת מה הכוונה שלך למחיר יקר אבל "קידום" שהיא די טובה לא פחות משאר הקורסים למרות שחושבים כך מציעה קורסים למועד ספטמבר ב 1200 שקל לתלמידים שסיימו עכשיו י"ב אז אם את מעוניינת הטלפון של קידום הוא 1-800-80-20-00 אז תתקשרי ותבררי אם יש קורסים קרוב לביתך וכדאי לך לעשות את זה בהקדם האפשרי ביי

למעלה