שאלה...

שאלה...

אני רוצה לעשות בגרויות חורף בשנה הבאה אבל יש בעיה- בדר"כ לא מאשרים לנו לעשות בגרויות חורף (לא ברור למה) אז אם אני ירצה לגשת לבד, יש אפשרות שיאשרו לי או שזה אותו דבר כמו לאשר לכיתה שלמה? תודה רבה! אני.

שאלה לי אליך -

האם מדובר על מקצוע שאת משפרת בו ציון, או מקצוע שאת רוצה לגשת אליו בפעם הראשונה ? האם כבר פנית וביקשת ממישהו וסירבו לך ?

תשובה לי אליך...

זה לא מקצועות שאני הולכת לשפר אלא סתם מקצועות שאפשר ללמוד לבד ולהוריד מהלחץ של הקיץ... והמנהל שלי אמר ש"נראה בשנה הבאה..." וזה גם מה שהוא אמר לנו זנה הבאה שביקשנו לעשות השנה כמה בגרויות בחורף... ובסוף הוא אמר שאי אפשר.

אם כך...

אם כך זו קצת בעיה... כאשר מדובר על מקצוע בו את משפרת ציון, בית הספר חייב להזמין לך בחינת חורף אם את מעוניינת בכך. אבל אם מדובר במקצוע אליו את ניגשת בפעם הראשונה, זו החלטה של בית הספר והוא רשאי לסרב. הייתי מציע לנסות להמשיך ללחוץ, ולבדוק מי אצלכם (חוץ מהמנהל) יכול להשפיע בענין, סך הכל זה לא דורש יותר מידי מהמוסד הלימודי עצמו... וכמו-כן חשוב לבדוק שבכלל יש בגרות חורף במקצוע הזה, כי בחורף מתקיימות בחינות רק במקצועות חובה ובעוד מספר קטן של מקצועות בחירה. מצטער שאין לי חדשות טובות היום... בהצלחה !

netush18

New member
ניצול שירשור

שאלה לי...והפעם במרוכבים: איבריה של סדרה חשבונית הם מספרים מרוכבים. סכום שלושה איברים ראשונים בסדרה שווה 18+24i וסכום הערכים המוחלטים של שלושת האיברים הראשונים שווה 30. הפרש הסדרה הוא mi+3 ("אמ" הוא ממשי) א- מצא את הפרש הסדרה ב- מצא שני איברים עוקסים בסדרה שהיחס בינהם 11/10. אפ אפשר בבקשה, רק לתת את ההתחלה של הדרך, ולא לפתור את התרגיל! המשך ערב מגניב! נטו'ש

תודה!!!

ואם כבר אז כבר- בי"ס יכול להוריד לי ציון במתכונת בגלל שלא באתי לפעילות חברתית? או בכלל יש להם זכות לעשות לי משהו אם אני לא באה? תודה.

Arie18

New member
זה מסובך

יכולים להעניש אותך לעשות עבודה וכו' אבל פגיעה בציון עד כמה שאני יודע - אסור לו אם לא באת אבל לאירוע של מקצוע מסוים (כמו ביוטופ בביולוגיה) אז רשאים להוריד לך נקודות במקצוע הזה מדרך חינוך יש לבי"ס זכות לעשות משהו אבל זכותך לערער, וכעיקרון אם אין הקפדה ויוצא שמשהי אחרת לא באה פעם אחת ולא נענשה ואת כן (וזה קורה לצערנו הבלגן הזה) אז זכותך לערער על כך ואם לא שומעים לך יש אגף לבעיות האלה במשרד החינוך שתוכלי לספר להם על כך (אבל אני לא מאמין שאת צריכה להגיע למצב כזה
)

i hope so..

זה לא אירוע של הלימודים.. זה רק ערב יום העצמאות... והבעיה היא שאם אני ישאר שם אני יבזבז את כל הבוקר בנסיעות ויום אח"כ יש לי מתכונת בהסטוריה... ואמרו לי שאם אני יבריז יכולים ל"תקן" לי את המגן..

Arie18

New member
באיזו זכות../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

הסטוריה זו הסטוריה פעילות חבריתת זו פעילות חברתית אין קשר ביניהם
עשו לנו מלא איומים כאלה אבל בסוף לא עשו כלום אני לא יודע איך זה אצלך אבל הרבה בתי ספר דתיים עושים את זה רק כדי לאיים אין להם זכות בכלל לעשות את זה המורה שלך להסטוריה מביא(ה) את המגן שלך ולאף אחד אחר אין זכות לגעת בו

Arie18

New member
המנהל יכול מקסימום לבקש מהמורה

להוריד לך מהמגן אבל בלי שום סיבה הגיונית המורה לא ת/יעשה את זה
(בטח שלא בגלל שלא הגעת לאירוע יום עצמאות)

יש בעיה..

המחנכת שלי היא המורה להסטוריה... והיא זו שמאיימת... והמנהל עוד יותר גרוע!

Arie18

New member
זו באמת בעייה ../images/Emo4.gif

תנסי להסביר לה (למרות שאת בטח לא היחידה) אם לא הולך אז פשוט תבואי תתכונני למבחן קודם ולא ביום האחרון אין ברירה
זו דעתי

Arie18

New member
לדעתי אם תבקשי אין שום סיבה שלא

יסכימו לך אני עשיתי מחשבים 5 יח"ל (כל ה 5 יחידות) בכיתה י' ומתמטיקה כל ה 5 בכיתה י"א אם תבקשי ותסבירי שזה הורדת לחץ לדעתי אין שום סיבה שלא יסכימו

אממ..

אצלנו משום מה זה לא הולך ככה... המנהל תמיד אומר שזה בעייתי והמפמרי"ם לא מאשרים... זה לא הוא זה הם...(לדבריו)

Arie18

New member
אין שום קשר למפמ"רים ../images/Emo70.gif

תגידי לו שאני נגשתי ולא שאלנו לא מפמ"ר ולא אף אחד בכלל, מה הבעיה שלו שתגשי אני לא מבין
טוב, כל המנהלים מקובעים כמו קוביה
תגידי לו שאת תוציאי ציון יותר גבוה (וזה יהיה טוב לביצפר) אם תגשי לבד במקום להלחיץ את עצמך אם לא הולך תפני לפניות תלמידים במשרד החינוך

®F®oge

New member
ניצול שירשור...

1. מלבן ABCD הוא בעל רוחב b ואורך a. הנקודה P נמצאת על המשך BC. הישר AP חותך את CD בנקודה Q. מהו המרחק PC שעבורו סכום שטחי המשולשים ADQ ו-PCQ הוא הקטן היותר? 2. משולש ABC שווה שוקיים AB=AC=a, BC=b. הנקודה D נמצאת על AB. נתון ש-AD=x. מצאו את x שעבורו סכום ריבועי המרחקים של D מקודקודי המשולש הוא מינימלי. 3. הוכיחו באינדוקציה כי לכל n טבעי:
2/[(a+b)^n]<1/(a^n)+1/(b^n)​
לכל a,b חיוביים. 4.בהנחה ש-f(x)=ba^x, מהו תחום ההגדרה של הפונקציה:
y=sqrt[f(x²-x)-72]​
5. עבור אילו ערכי k יש למערכת המשוואות הבאה:
2x-3y+z=1 4x+(k²-5k)y+2z=k²-2​
א. פיתרון יחיד ב. אף פיתרון ג. אינסוף פתרונות מה עושים במצב כזה שיש שלושה משתנים ושתי משוואות עם k?

תודה לכולם

תודה לכם על התגובות... אני מקווה שיסכימו לי... לילה טוף! אני.

למעלה