שאלה!

Mia manuel

New member
שאלה!

קודם כל
על הפורום!!! השאלה שלי היא: יש לי חבר מאוד טוב שכל הזמן אני כביכול רב איתו על זה שהוא מציק לי אבל זה לא נכון אני רב איתו בגלל שהור מתחבר עם ילדים אחרים חוץ ממני ואני לא רוצה אני רוצה שהוא יהיה חבר רק שלי ואני מתעצבן כל פעם שהוא מתחבר איתם עד מאוד!!! ובגלל סיבות אלו אנחנו רבים המון דבר שהוא לא יודע !!!ואני לא אוהב שהוא יורד איתנו בגלל שהוא מדבר עם החברים ושהוא הולך או לא איתנו אני מרגיש משועמם ואין לי מה לעשות כלל!! אני מבקש שתעזרו לי האם דבר זה נקרא אובססיה? תודה מראש!

GirlFriend

New member
../images/Emo113.gif

רק לבדוק אם אני בעיניינים. יש לך חבר טוב שאתה רק איתו כל הזמן מהסיבה שהוא מתחבר עם אחרים חוץ ממך. וכשהוא איתך אתה מתעצבן כי הוא מדבר עם אחרים ןלא רוצה שהוא יהיה איתכם, וכשהוא לא איתך, אתה משתעמם. אני רוצה רק להאיר לך את המצב ולומר לך שהוא לא שייך לך ולכן הוא יכול להתחבר עם מי שהוא רוצה. זה לא אובססיה, זה נראה לי כמו קנאה. קנאה אולי כי יש לו עוד הרבה חברים. תשמע, אם אתה רוצה להמשיך להיות חבר שלו, לדעתי זו לא הדרך. אתה לא יכול למנוע ממנו עוד חברים חוץ ממך! אם אתה רוצה להמשיך להיות חבר איתו, תחשוב שיש לו עוד חברים חוץ ממך, בדיוק כמו שלך יש עוד חברים. אם מישהו היה בא אלייך ואומר לך שהוא לא רוצה שתחבר עם אחרים היית מסכים לזה? אני בטוחה מאוד שהיית עוזב אותו... תסתובב עם עוד אנשים ותגרום להם להרגיש חופשיים עם החברות. כי רק ככה זה יעבוד
המון המון

Mia manuel

New member
תודה אבל...

אם אני רואה שהוא מדבר עם מישהו חוץ ממני אני מזה מתעצבן וזה לא עוזר אני צריך להיגמל ממנו באיזו שהוא צורה כי אני לא ככה אנא תעזרי לי!!! אני רוצה שהוא יהיה חבר רק שלי ואני רק שלו!

GirlFriend

New member
אני מציעה לך להתעורר ../images/Emo4.gif

אתה לא יכול להכריח את חבר שלך להיות חבר רק שלך! וחוץ מזה, אני בטוחה שככה מהר מאוד ימאס לך ממנו ותרצה להכיר חברים חדשים. מקודם ציינת שכשהוא איתך אין לך כוח אליו... אז איך אתה רוצה להיות רק חבר שלו? לי זה נשמע יותר כניצול. אני מצטערת להעיר לך ככה אבל לדעתי זה לא פייר מצדך. הוא לא חפץ ולך אין זכויות עליו... אם אתה חושב שאתה צריך להגמל ממנו האיזו שהיא צורה אתה מודה שאתה בבעיה. לכן אולי הפתרון הוא בעצם הפשוט ביותר, לקחת ממנו פסק זמן, ולנקוט את עמדתך?

Mia manuel

New member
מה את מציעה לי לעשות תפרטי!

אני פשוט לא יכול תעזרו לי אנשים!!

למעלה