שאלה...

מירב ד

New member
שאלה...

כמו שאתם יודעים (או שלא...) נשברו לי הידית קלץ´ ובית קלץ´... אז קניתי חדש... ועכשיו אני צריכה להחליף. אבל נתקלתי בבעיה יש ידית שאני לא יודעת איך קוראים לה... (ביד ימין זאת הידית גז וביד שמאל זאת סתם ידית...)שאני צריכה להוציא אותה כדי להחליף את הבית קלאץ´... אבל אני לא מצליחה. השאלה שלי... איך מוציאים אותה? יש שיטה מיוחדת? או שפשוט צריך הרבה כוח? מירב

תשובה../images/Emo13.gif

מכניסים מתחת לידית אקדח אוויר ומזרימים אוויר ותו"כ מושכים את הידית החוצה, אבל בישביל זה את צריכה קומפרסור.

hananlv

New member
למה צריך להוציא?

האם ידית המצמד החדשה אינה מתפרקת לשני חצאים (חצאי עגולים)? ככה זה עם רוב הידיות... אם במקרה קנית אחת שאינה מתפרקת וצריך להוציא את ידית הגומי: יש להכניס בעדינות מברג רחב לתוך ידית הגומי ותוך כדי סיבוב המברג מסביב לכידון כך שיפריד את הגומי מהמתכת (ובעדינות לא לקרוע את הגומי בבקשה..) יש למשוך את ידית הגומי החוצה... כדי להחזיר את הגומי למקומו רציו למרוח אותו במים עם קצת סבון.

מירב ד

New member
לא...

קניתי ידית שיש לה רק בורג אחד... וצריך להוציא את הידית גומי בשביל להכניס אותה... אני אנסה את העניין עם המברג... תודה... ולמומו הומו אני רוכבת על RMX50. מירב

hananlv

New member
שום מחלוקת...

פשוט לא נראה לי שיש לנערה אקדח אוויר....

מירב ד

New member
אין לי אקדח אויר.....

אז אין שום מחלוקת... והעניין עם המברג לא הולך... היא ממש ממש צמודה לכידון... עוד רעיונות?

hananlv

New member
לא לוותר...

להרחיב בעזרת המברג אח"כ להתיז WD40 ועוד קצת להרחיב ולהתיז וחוזר חלילה בסוף זה יצא...

geva

New member
זז-קל? (הספרי... להטיז לחיבורים)

אולי זה יעזור.......

מירב ד

New member
אין לי את כל הספריים האלה..

ואני לא רוצה לקרוע את הגומי עם המברג.... כי זה אומר עוד טיול שנתי לת"א... וממש אין לי כוח לזה... אין לכם איזה רעיון עם משהו שבטוח יש בבית? אני ממש רוצה לעשות את זה לבד ולא ללכת לבכות למישהו על כל דבר קטן... ד"א geva מאיפה אתה? מירב

hananlv

New member
WD 40 אפשר לקנות

גם במצפה רמון... תני קפיצה לחנות חומרי הבניין הסמוכה....

מירב ד

New member
אני בטוחה...

אני בטוחה שאפשר לקנות את זה בחנות לחומרי בניין במצפה... אם הייתה כזאת... מירב

hananlv

New member
נו טוב...בתנאי סביבה כאלו את צריכה.

את מקגיוור...

מירב ד

New member
הצלחתי... בלי מקגיוור... ../images/Emo13.gif

בעזרת קצת סבון ששמתי על המברג... לקח ממש שניה וחצי... אבל עכשיו אני מסתבכת עם ההרכבה של הידית קלץ´.......
כנראה שאני יותר טובה בלהיות מורכבת מאשר רוכבת... תשאלו את הקולרגול... מירב

hananlv

New member
אשכרה וונדר וומן...

יפה יפה... וממתי רוכב נדרש לכשרון טכני? (למרות שלאור הפיתרון הנאה גם זה לא חסר לך)

yoad dt

New member
אני מקווה לעזור...

בקשר להרכבה פשוט תיקחי את הידית קלאץ ותשחררי את הבורג שתופס את הטבעת ואז הטבעת שמושחלת על הכידון (הטבעת של הקלאץ´) תיהיה רופפת ואז תשחילי אותה עד למקום הרצוי - ותחזקי את הבורג שאחראי על הטבעת, בקשר להחזרת הידית - זה מהאתר של פול גז לקחתי - תמלאי את הידית עד הסוף בבנזין או עד החצי אם אין לך מספיק בנזין, ותחכי כמה שניות (בזמן שאת מחכה תסתמי את הפתח של הידית ותנערי אותה שהבנזין יגיע לכל המקומות), אחרי דקה גג תשפכי את הבנזין (לכוס אם אפשר) ותכניסי את הידית למקום אם זה לא הולך לך חלק קחי את הדיטי שלי לשבוע... * אל תחזירי את הבנזין למיכל דלק !!! :)

מירב ד

New member
סוף סוף! ../images/Emo13.gif

ידית הקלץ´ במקומה... ועכשיו הכל בסדר... בא איזה בחור לעזור לי... ובהזדמנות גם סידר את הכבל גז המעצבן... מקווה שהכל יהיה בסדר בזמן הקרוב...כי כבר ממש מתחשק לי ללמוד איך נוסעים על הצעצוע הזה... מירב yoad dt אם ההצעה עדיין בתוקף... תודיע לי :)

מירב ד

New member
בהזדמנות זאת...

כמה שאלות נוספות... אם אני לא נוסעת על האופנוע... ובעיקר מסתכלת עליו... לפחות שיהיה נקי... עם איזה חומרים ממולץ לנקות אותו? (את הפלסטיקים) ובאיזה חומרים ממש אסור להשתמש? הצינורית שמחברת בין המכסה של המיכל דלק לאנשהו...כל הזמן יוצאת מהמקום... כדאי להדביק אותה או משהו כזה? או שעדיף לא להתעסק עם זה? כל כמה זמן צריך להחליף/ להוסיף שמן? במה זה תלוי? מספר קילומטרים שאני נוסעת? או כל שבועיים? או איך בדיוק זה הולך? ושאלה אחרונה (לבנתיים) לRMX לא אמור להיות מצבר... נכון...? מירב

למעלה