שאלה...

שאלה...

הי
חדשה פה:)
רציתי לשאול האם יש פה משהי או משהו שנשואים לדו מיניים?
או מנהלים חיי משפחה עם אחד כזה כשאחד מבני הזוג הוא דו מיני אך השני הוא סטרייט...האם זוגויות כזאת זה יעבוד לדעתכם?

orald

New member
השאלה היא: למה שזוגיות כזו לא תעבוד?

במה שונה אדם בי' מאדם הטרו' מאדם הומו-לסבי?
אני מניחה שהזווית היא, כרגיל(וכאן אשמיע אנחת אכזבה ומורת רוח), התפיסה שאדם בי' לעולם לא יהיה מסופק עם בן/ת זוג ויחפש "השלמה לנטיות" באדם נוסף.
אז מה, סטרייטים לא בוגדים על שמאל ועל ימין למרות שהם אמורים להיות מסופקים מבחינת הנטיות? והומו-לסבים?
האם בקשר בין שני בי' יש בהכרח יותר בגידות?

אני וחברה שלי פאנסקסואליות, אבל אני, ולמיטב ידיעתי גם היא, איננו מחפשות לבגוד. אני מודה שעלתה שאלת ה"צירוף"(שלישייה...או יותר
), אבל יותר כבדיחה(למרות שכן, יצא לי להתמזמז איתה ועם חברה שלה עם "ראש פתוח", אבל זה היה די מבודח ולא רציני...ואפיקצ'ו יכול להזיל על זה ריר
) או כגיוון קטן, בידיעה והסכמה מראש.

וכרגיל, תמיד יש את אלו שרוצים משהו נוסף ולא מסופקים, והם מגיעים בשלל גוונים של נטיות, מינים ומגדרים(טוב, אז לגברים יש, סטטיסטית, נטייה גדולה יותר לבגוד, מה לעשות).

אז מקווה שהצלחתי להרגיע אותך.

Apikachu L

New member
אני אכן מזיל ריר

אני אפילו חיבוק קטן לא קיבלתי

נתקן את זה בפעם הבאה?

orald

New member
היי, הציעו לך לבדוק חזה של מישהי...

לא אשמתי שלא ניסית.

והפעם הבאה תהיה ביום ההולדת, לא?

Apikachu L

New member
אבל היא לא הציעה בעצמה.

חוץ מזה, בדיקה כזו לא מזיזה את המכנסיים

Apikachu L

New member
בנזוגי הוא סוג של סטרייט

הוא יותר גבר לסבית, אבל מיילא.

לפי מה שהוא מספר, כאשר יצאתי מהארון בפניו הוא חשש ופחד שאני אבגוד בו ואעזוב אותו לטובת אישה. אבל העניין היפה היה ששום דבר במערכת היחסים שלנו לא השתנה בעקבות זה שאני בי. הייתי בי עוד קודם. אנחנו אוהבותים מאוד, וזה סבבה לנו.
לפעמים הוא אפילו קצת דואג שאולי אני עדיין רוצה להתנסות עם אישה, אבל דווקא בקטע מזדהה איתי. הוא התרגל לזה שאני מזילה ריר על בנות לפעמים (אורלד, מאחורייך
), ואפילו מקבל את זה - כי יש ביננו את מערכת היחסים היחודית שלנו, והנטיה המינית שלי לא משפיעה על זה.
אם וכאשר אלך וארצה גם להתמזמז עם בנות אחרות - זה תמיד יהיה כאשר שנינו מרגישים בסדר עם זה ובלי לחץ זה על זו. מתוך אמון.

אנחנו משהו כמו... אה... 8 שנים ביחד. פאק. אנחנו לא נשואים אמנם, אבל זה עוד עשוי לקראת בעתיד.

orald

New member
היי, היי, שום דבר לא מאחוריי!

ותרחיקי את הדילדואים ממני!

Kutaly

New member
אין לי שומדבר להוסיף

ברוכה הבאה וזה...
בקשר לשאלה, כפי שכבר ענו לך, למה לא?

soul86

New member
לא בעיה

כמו שחכמים ממני אמרו למעלה, אין עם זה שום בעיה.
אני נשוי, אשתי סטרייטית (למיטב ידיעתי כרגע) אבל אני לא חוסך שום דבר.
והולך סבבה לגמרי

בהצלחה,

אני חושבת שהיא התכוונה לנישואים מונוגמיים...

או שהבנתי לא נכון את הביטוי "לא חוסך שום דבר"?
או שלא הבנתי אותה, גם זה אפשרי. אבל זה נשמע לי יותר הגיוני עקב שרשור בפורום מקביל :)

אוהדאדם

New member
אולי נלך הפוך

כל האנשים שכותבים בפורום הזה חושבים שאין שום בעיה עם זוגיות, חיי משפחה, או מונוגמיה כאשר אחד או שני בני הזוג ביסקסואלים. את לא תקבלי תשובות אחרות. אז אם המטרה היא לקבל חיבוק וירטואלי וטפיחה על השכם, נהדר. הגעת למקום הנכון.

אבל אם יש משהו לא היפותטי מאחורי השאלה, אם יש לך חששות או דעות מוקדמות ואת פשוט חוששת להביע אותם, הרשי לי להזמין אותך להביע אותם, בשיא החופשיות. אני לא יכול להבטיח שקומץ קולני ומגעיל בפורום הזה לא ייכנס בך על זה שאת ביפובית או משהו כזה, אבל אני יודע שלפעמים, אנחנו חייבים להוציא דברים בוערים שאי אפשר להגיד בחברה "מהוגנת". נראה לי שאחד המקרים הבוערים הוא כשאנחנו נתקלים בדילמה שאין באמת דרך להעלות מול החברים או בני המשפחה, אבל אנחנו חייבים לדבר עליה עם מישהו. אם אין לך חבר קרוב ביסקסואל, אין לך באמת דרך לדבר על הדברים הללו, לעומק, כדי להניח את הדעת.

אז בבקשה:
למה לדעתך שתהיה בעיה בחיי משפחה עם ביסקסואל? למה לדעתך שזוגיות בין ביסקסואל וסטרייט לא תעבוד.

יש המון סיבות

(כן, זו פעם ראשונה שאני כותב כאן, שלום)

הזוגיות יכולה לא לעבוד מכל הסיבות הרגילות שבהן זוגיות לא עובדת, ללא קשר להעדפות המיניות/מגדריות

בעיה הרבה יותר קשה היא כאשר הצד הסטרייט בזוג לא יודע על הבי-יות של בן/בת הזוג, וזה יכול לקרות מהרבה סיבות: הסתרה, הדחקה, או שהבי מגלה זאת על עצמו במהלך הקשר. אם בן/בת הזוג אינו שלם עם כך (וזה יכול להיות בכל מקום על הספקטרום: החל מחשש טבעי הנובע מאי ודאות שיש לכל אחד ועד ביפוביה קיצונית), אז הזוגיות בצרות.

Apikachu L

New member
יפה כתבת

אכן, כאשר יש הסתרה מהסוג הזה, המלווה בהמון חששות - זה יכול לבקע את הזוגיות בצורה מזעזעת. ואם אחד מבני הזוג דוחה אחר בעקבות הביסקסואליות שלו בכל צורה - כנראה שהזוגיות עוד קודם היתה בבעיה.

בוקר ביולי: תרצה לפתוח הודעה כללית על זה שאתה חדש כדי שכולנו נוכל לברך אותך על ההצטרפות?

אוהדאדם

New member
מסכים

אבל זה קשור לזוגיות, לא ל ביסקסואליות.
כל שקר או הסתרה של משהו ברמה כזו, ייפגע בזוגיות.

למעלה