שאלה

שאלה

מתי הגעתם למסקנה שאתם א-מיניים? לאחר נסיון מיני? כי הספקות שלי בנוגע לכל העיניין הזה נובעות מחוסר הניסיון שלי...שנובע מחוסר רצון...אבל יש כאלה שאומרים לי שאם לא ניסיתי אז אני לא יודעת...

snoopytush

New member
אוקיי

זה קצת השערה כי אני לא בטוחה הזה לגמרי אבל אני חושבת שכשהייתי צעירה הייתי מינית. הכל היה אצלי כחלק ממהלך ההתפתחות התקין. בהמשך הרגשתי לא נוח לפי הסברה שלי בקרב בנים מה גם שהם הציקו לי בבית הספר ובנות תמיד הגנו עלי. באיזשהו שלב הפכתי קצת לשונאת בנים והייתה לי תקופה שחשבתי שאני נמשכת לנשים ולסבית אחת התחילה איתי ונמשכתי אליה אבל נראה לי שזה היה כי הי נמשכה אלי. לא מזמן לפני שנתיים כזה עברתי שוב מטמורפוזה ועכשיו אני רוצה רק בנים. אני יודעת שאתם לא אוהבים את פרויד וגם אני לא מתה עליו אבל הוא אמר משהו שנשמע לי נכון הוא אמר שאם הרגשות המיניים לא מתפתחים אז נשאר רק הרצון לרוך או משהו כזה. יש לי פנטזיות אבל כיום הן רק רומנטיות. בהתחלה לא הייתי בטוחה וגם לי אמרו עד שלא תנסי לא תדעי. היה לי חבר ולא נמשכתי לגוף שלו אהבתי את האישיות ואז ברגע של חיבור נמשכתי לגוף אבל גם לא בדיוק אני חושבת שזה היה יותר משיכה רומנטית אולי מה שעינבר אמרה פעם אולי זה כי פתאום הוא היה יותר יפה בעיני לא יודעת. ועשיתי את זה ולא אהבתי כל כך. אני כבר אמרתי הרבה פעמים פה שאני אוהבת מדע אבל החדירה עצמה לא עוררה בי דבר מעבר לרצון ללכת לשירותים משום מה וכל העניין היה לא ממש נוח והכניס את האקס שלי דאז חבר לדיכאון רציני. ידיד שלי הפנה אותי לפורום הזה לקח לי קצת זמן אבל לפני שנה נכנסתי אליו לראשונה ומאז נקשרתי אליו בעיקר כשהכרתי חלק מהנפשות הפועלות.

snoopytush

New member
חח אמרתי לך דידי../images/Emo6.gif

את מרגלת אחרי
סתם... את שומעת איך עושים שבתפוז לא יראו את כל ההודעות שאני רושמת מוצגות כמו בחלון ראווה? זה מתחיל קצת להפריע לי האמת

adidas48

New member
ממ פשוט תמחקי אחרי כל הודעה שאת רושמת

אני התחלתי להכנס "לעולם המשתמש" שלי חחחח הממש "ססגוני ומעניין" ולמחוק אחרי שרושמת הודעות! ואני מבינה אותך טודלי....לכן אמרתי לך "בפורום השני" ולא תמילה תכלס (לא שזה בושה) ואוו חח שלא ינטרו עליי פה חח

snoopytush

New member
../images/Emo3.gifבעע אבל יש לי הרבה כאילו

טוב מבצע ניקיון פסח יוצא לדרך

adidas48

New member
הפריע לך שקראתי?

מצטערת לא התכוונתי לחטט......נו טוב אולי קצת כי את מקפחת אותי בפורום ההוא לבד.....וגם חשבתי אולי יש פורום מעניין יותר. ונראה לי שהמקום הזה מאוד - אני! אגב בקשר לזה רציתי להתייעץ איתך חחח

adidas48

New member
../images/Emo4.gifאולי תנקי מחר...

נראה לי בתשע נכנס החג!

adidas48

New member
חחח את לא נשמעת לי אמינית

אולי כרגע זה המצב (קשור לביישנות שדברנו עליה) בכל מקרה שיהיה לך לילה טוב
נראה לי אני יאמץ את הפורום הזה וזוהי תחילתה של ידיות נפלאה!!!

adidas48

New member
ידידות

נו חייב שיהיה לי טעות לא שמת לב עדיין?! ודיי למחוק שם אמיניים זה לא חמץ!!

snoopytush

New member
אוף זה מאפשר לי למחוק רק עד גבול מסויים

נראה לי שיש סיכוי שאני מחליפה זהות

snoopytush

New member
דידי היי

מקווה שאת מרגישה יותר טוב מאתמול....
רציתי לעדכן אותך בתיאוריות שצצו פה כמו פיריות לאחר הגשם החליטו שרב האמיניים כנראה: 1).בעלי נטייה לצמחונות 2) אוהבים צבע סגול 3) מטאליסטים. מה נכון עבורך? אני לא 1 ו-2 וגם לא ממש 3 אבל 3 אני יכולה להסתדר..... אהה ואולי יאגנו מפגש מתישהו בקרוב אבל אל תסמכי על זה..... וזהו ואת כמובן מוזמנת לכתוב לי מדי פעם בפעם למייל
ואגב חשבתי על זה שמתאים לך להיות פסיכולוגית או קואוצ'רית מה את אומרת על זה?

adidas48

New member
ממ מטאליסטים? כלומר שאוהבים את מטליקה?!

סליחה על הבורות...
אני שונאת סגול כן צמחונית
מפגש?! רשמתי לך במייל ובקשר לפסיכולוגית הגבתי לך במייל! המשך יום כתום!

snoopytush

New member
דידי לא קיבלתי את המייל אוף

אני שולחת לך אותו עוד פעם אולי התבלבלת

Mystic Circle

New member
אני מטאליסטית ואני לא אוהבת את מטאליקה

הרבה אנשים שלא יודעים מה זה מטאל חושבים שזה מטאליקה.

snoopytush

New member
דידי

כתבתי לך מסר למטה אבל תפוז המרשע השזיז את ההודעה מהמקום המיועד אז מקווה שתקבלי אותה בכל זאת

למעלה