שאלה
לנשואים פה (יש עוד כאלו?)

משורשר לך ומתייחס ללהטטטטטטט

אכן עצוב לשמוע שבגילך מתפלק לך ... עברת את גיל 18, לא ???

לי לא מתפלק

אני יודע מה אני אומר ואתה יכול להיות בטוח שיש אחריות על כל מילה שיוצאת לי מהפה אבל אני יודע שמה שהוצאתי כבר לא שייך רק לי ואני לא בוכה אם מספרים את מה שסיפרתי מילה שיצאה מהפה מצמיחה כנפיים

הצרה היא שיש בינינו שמחפשים

מידע בכול דרך........................ איך אמר משה למרגלים לפני ששלח אותם לרחב הזונה ביריחו : בתחבולות תעשה מלחמה ..... הצרה היא עם המזיקים הסדרתיים .................

תחשוב חיובי

תן אהבה וגם אם ירצו לפגוע לא יצליחו וכמו שאתה אומר אם אויבך חכם הוא יכול להפיל את חברך הטוב והתמים אז למה להעמיס עליו ועוד יותר למה להאשים אותו?

סקסיית

New member
תודה לכם על התגובות המעניינות

ויכול להיות באמת יש כאלו שלא עשו זאת בכוונה, אהל אני סומכת על עצמי שאני מספיק דקת הבחנה לדעת מתי זה נעשה בכוונה ומתי לא. ועל החברה שאני מדברת זה נעשה בכוונה כדי למצוא חן בעיניי אנשים אחרים.

רק לחברה הטובה ביותר..

יש לי חברה אחת טובה מאוד.. היא סיפרה לי על הבגידה שלה ואף הייתי תמיד הסיפור כיסויי שלה.. אני מספרת לה ה כ ו ל!! היא יותר מאחות ולעולם לא תבגוד בי.. אני אוהבת אותה נורא.. לפעמים יש צורך לשתף מישהו.. באושר.. בכאב.. בשמחה.. ובכלל.. באהבה.. שבוע טוב sky

אז ככה

לשום אדם, אלא אם כן הוא/היא מהווירטואליה. 2 סיבות: חברי הבית גם חברים של האיש. אין עניין להעמידם למבחן למי הם נאמנים יותר... כאן זה לגיטימי. מתקבל כלגיטימי.

עצה קטנה

מידור מידור ועוד מידור. אל תספרו לאיש אם אתם רק יכולים לשמור לעצמכם, ואם אתם כבר מספרים אז רק למישהו/ מישהי שגם לו / לה יש סוד אדיר שאתם יודעים והם יודעים שחייהם בידכם. זה לא בגלל ציניות וקטנות אמונה אלא בגלל שזו הדרך היחידה להבטיח שחייכם בעולם ההוא (מה שלייל קוראת לו "למעלה" ואני דדוקא אוהב את הכינוי למרות שלפעמים המדרגה העליונה של ההנאה האושר והחוויה דוקא נמצאת כאן בעולם "שלמטה") יישארו כמו שהם ויישמרו בצורה שאתם רוצים.

לשתינו יש קלפים אחת על השניה..

כך אין סיכויי שהיא תבגוד בי לעולם!! גם אם היא תרצה היא לא תוכל.. היא חברה כל כך טובה קשה לי להאמין שאיי פעם היא תפגע בי.. היא יודעת ברגע שתפגע בי היא פוגעת בעצמה.. סביר להניח שהיא לא תרצה את זה.. שבוע טוב sky

אסתי69

New member
שמים חבר אמיתי

גם אם הקשר מתנתק לעולם אבל ממש ממש לעולם לא יבגוד באמון שניתן לו זה האלף בית של התנהגות אנושית בכלל וחברית בפרט (לדעתי, למרות שיש "חברים" שלא חושבים כך)

תמיד את קיצונית

צריך לדעת שיש לאנשים נפילות נכון יש כאלו שלא נופלים אבל אנשים הם אנשים אי אפשר לסמוך על כולם תמיד ואני לא מתאכזב מחבריי בדרך כלל אני מופתע לטובה

למעלה