שאלה
לנשואים פה (יש עוד כאלו?)

סוגד יקר

יש סודות, ויש "סודות". מובן שישנם דברים שפרסומם עלול להזיק לבעל הסוד. במקרה כזה- הסוד קדוש. אך אם , למשל,(דוגמה פשטנית) אישה תספר לרעותה שהיא הרה- יש סיכוי רב שבעלה של השומעת ידע על כך בהקדם. לא כך? האם זה יגרום נזק? לא נראה לי. וממילא תוך זמן מה הכל יידעו, כשההריון יתפתח. אני מאמינה שבין בעלים לנשותיהם- כשהתקשורת טובה- עוברים סודות. אני מאמינה ויודעת שחברות מספרות על חברות. אם, למשל, הייתי מיידעת חברה על משהו ומציינת את היותו סוד- הייתי מצפה שתשמור אותו ככזה. אבל רוב חיינו שזורים בסיפורים אודות ילדינו, הורינו, אחינו, מקורבינו- ולא כל "סיפור אודות" מהווה מסירת סוד. אני לא אוהבת שעושים דרמה מכל דבר. ומוטב לו לאדם להאמין- שאם סיפר משהו- הסיפור כבר אינו נחלתו שלו. כך לימדני אבי בילדותי והוסיף עוד נדבך חשוב: לא לצפות מאנשים ציפיות יתר. על מנת לא להלך מאוכזבים. ועם זה אני חיה בשלום. לילה טוב

יש לי חבר שגעון

עם סווג בטחוני הגבוה ביותר שיש במדינה והוא פטפטן ללא תקנה כמה שאני אוהב אותו לא אספר לא בחיים דבר יש לי חבר אחר שאני אוהב והוא אוהב אותי בלי סייגים אבל מה - הבן אדם אוהב לשתות נכנס יין - או בירה או וודקה כי אין לו מגבלות - יוצא סוד אז זה לא שהם רוצים זה רק נפלט להם בלי שליטה תשמרו שסודות של עצמכם לעצמכם רבותי ככה שתמרו על עצמכם ויקיריכם

לעולם לא אשתף חבר או אף אחד/ת אחר/ת

ממספר סיבות: 1. זה לא ענינם 2. זה לא עוזר בדיסקרטיות 3. מי מבטיח שלא "יפלט" למישהו/מישהי שלישי/ת ? אם רוצים לשמור סוד ושלא יתגלה - לא אומרים אפילו לקיר בחדר כשלבד בבית. לעלום לא ניתן לדעת למי הצד השלישי יעביר - וסופו להתגלות. 4. באותה מידה זה יכול להגיע למישהו/י שיכול/ה להזיק למאהב/ת.

למעלה