שאלה

שאלה ../images/Emo119.gif

האם יש דבר שטורי עשתה/תעשה שיכול לגרום לכם להפסיק לאהוב אותה? (אם השאלה לא ברורה - לא להפסיק לאהוב את המוסיקה שלה, אלא אותה כמושא הערצה/אהבה/הערכה/הדבר הזה שגורם לכם לכתוב בפורום שמוקדש לה)

behappy

New member
ברור

אם היא הייתה מתנהגת מגעיל הייתי מעריכה אותה הרבה פחות. ולא הכוונה לגט דה פאק אאוט אוף היר כמו בטור עם הנעליים ושתי הפוסטמות שהילכו להן בשורה הראשונה שבאמת הגיעה להן איזו נעל. דברים דוחים של ממש וסתם בלי סיבה רגילה. ההערכה/אהבה/הערצה שלי אליה הן לא עיוורות.

rfranko

New member
אני חושבת שכן

היא עדיין לא עשתה משהו שיגרום לי להעריך אותה פחות כבן אדם - עד כמה שאני חשה שאני מכירה אותה - אבל בהחלט יש לה עוד חיים שלמים לנסות...
ישבתי וחשבתי איזה משהו גרוע היא יכולה לעשות כדי שאני לא אעריך אותה יותר, נגיד אם היא תהרוג את הבת שלה (אוי זה אופציה לאלבום) או נגיד תפתח שינאה עזה אלינו או אלבום משותף עם סלין דיון - אז אני בעיקר אהיה מאוכזבת ממנה-היינו מעצמי איך לא ראיתי איזו דפוקה וכו אבל ברצינות אני מניחה שסיטואציה כזו יכולה להתקיים = מקווה שלא יקרה בחיים

behappy

New member
אלבום עם סלין דיון זה אחד המעשים הנתעבים

ביותר שאסורים לדעתי על פי אמנת ז'נבה. מה שכן, אלבום משותף עם דיוויד בואי נשמע דווקא טוב. יאללה, תרימו את הכפפה.

behappy

New member
נו אבל לא הבנתם../images/Emo46.gif

התכוונתי בתרימו את הכפפה לזה שתכתבו עם מי הייתם רוצים לשמוע את טורי עושה פרויקטים מוזיקליים כאלה ואחרים

קשה להגיד כי

הייחוד שלה הוא נורא שלה וכמעט ולא הייתי רוצה לערבב אבל הממ נגיד עם דמיאן זה יצא טוב... אולי טום יורק? אולי לאונרד כהן????? אממממ טום ווייטס??? :| אין לי שמץ ואני מרגישה כאילו אין לי זכות להגיד דברים כאלה בכלל
נושוין.

noosh

New member
גם אני לא מאמינה בהערצה עיוורת

וגם לא בהערכה עיוורת. אם היא תעשה משהו שיערער את ההערכה הזאת - התנהגות ברוטאלית, גזענות, התבטאויות לא לגיטימיות, או אפילו התנהגות כדיווה או זלזול, אז כן, סביר להניח שזה יוריד מההערכה שלי כלפיה.

אם היא תתחיל לזבל שהיא לא באה עד שיהיה שלום

שוב-זה ממש יכעיס אותי. אני שונאת אנשים שמתיימרים להראות שהם מבינים, ומדברים כאילו הם חיים מציאות ו/או חקרו את הדברים לעומק. וכמובן שאם היא תתחיל לפתח אנטי לישראל, לדבר על הפוליטיקה של ישראל/להצדיק אוייבים.. כל מה שיחדור לרעה למרחב הפרטי הזה,שלי ושל העם שלי, ממש יעצבן אותי...

Mr Bing 17

New member
ידעתי שזו הייתה היא!!!

אני ממש זוכר שדיברו על זה בגיא פינס לפני כמה שנים ומאז אנשים הספיקו לשכוח. ולגרום לי לחשוב שזו הייתה ביורק. הנוראים מכל אפילו אמרו לי שזו אולי הייתה רג'ינה

אבלאבל היא אמרה את זה כשהיא היתה קטנה וחותכת

היא לא באמת הבינה
וגם עכשיו לא,בעצם
בכל מקרה,היא אמרה את זה אז,לפני שהיא באה להופעה בארץ בתחילת שנות ה90(סליחה,אני דואגת להדחיק את כל ההופעות שלה בארץ,שלא נמניתי באף אחת מהן) ואז היא באה ואז היא חזרה שוב ואולי היא תחזור שוב

Mr Bing 17

New member
זה לא תירוץ.

לפחות היא אמרה לקהל בהופעה שהיא אוהבת את ישראל ושיש לנו ארץ מקסימה?

Gremshnit

New member
יש דבר כזה סינדרום ירושלים

ובמקרה שלה, דווקא נשמע הגיוני...

למעלה