שאלה! ~שנה טובה!

BimBamBom7

New member
שאלה! ~שנה טובה! ../images/Emo13.gif

היי, בזכותם פתחתי דמות חדשה ועכשיו אני קוסם רמה 12, עושה הכל לפי הכללים..... יש לי שאלה-אספתי הרבה חפצים, מכרתי חלק, אבל עדיין כל הזמן אני מרוויחה דברים חדשים שחבל לא לא לאסוף אותם בשל חוסר מקום, ואז אני נאלצת פשוט לזרוק חלק מהדברים שהרווחתי (שריונות) וחבל. מה עושים, איך אפשר (אם אפשר) להוסיף עוד מקום?

ReallyWrong

New member
NX CASH, אבל זה יקר ולא שווה את זה לדעתי.

אם הבנתי נכון ואת מדברת על Equip, דברים לרמות נמוכות שבנמכרים בחנות בדר"כ לא יימכרו לאנשים, אז עדיף למכור אותם לNPC. בהצלחה עם הדמות החדשה :)

BimBamBom7

New member
לא, אני מדברת על items

שריונות של שבלולים, וכל מה שהיצורים משאירים אחריהם....

deisy

New member
תמכרי ל NPC

כל אותם אלה שאת קונה מהם שיקויים ובגדים, תמכרי להם את השטויות האלה, אמנם לא הרבה כסף, אבל לאט לאט וזה עושה את העבודה...

BimBamBom7

New member
אני מוכרת,רק שזה לא נמצא בכל מקוםהחנויות שלהם

ואני מהר מאד מקבלת דברים חדשים וכל המשבצות מתמלאות, וללכת למוכרים זה רחוק.... וחוץ מזה, שיש דברים שיש לי מהם רק 1 או 2 ואני לא יודעת אם שווה למכור או שיהיה צריך אותם, כמו כמה ore-ים?

לבנדר א

New member
אוי ore זה מכה

ממש נתקעתי איתם ברמות נמוכות. בואי נראה... אני לא זוכרת לאיזה רמה, אולי 25, אבל צריך לאיזושהי משימה garnet אחד שלם אז אותם כדאי לשמור. אם את רוצה להכין לעצמך כפפות או משהו אחר מהבחורצ'יק ההוא שמכין בגדים כדאי לבדוק מה את צריכה ולשמור גם את זה. לא נראה לי ששווה למכור את האחרים. אם את זקוקה לכסף ויש לך סבלנות אפשר ללכת למקום עם הרבה אנשים (FM או המקום של הPQ בקרנינג או כל מקום אחר שאני לא זוכרת) ולצעוק שאת מוכרת אותם.

icy woman

New member
לא לשכוח שאפשר בעקרון

לשמור אצל ה storage keper- זה עוד 4 מקומות. ואם השחקן הקודם שלך גם בברה, אז את יכולה לשמור אצלו (דרך אותו NPC= השומר)

לבנדר א

New member
בעברית זה קונכיות

חפצים מתיקיית הETC, אלא אם צריכים אותם למשימה, פשוט מוכרים לNPC בחנויות.

ReallyWrong

New member
בNPC? לא

אם את בהנסיס, את לא צריכה ללכת לחנות. יש בעיר,את Coco, לבבות אדומים נראה לי, באיזור של המונית, שאפשר למכור אצלהם.

ReallyWrong

New member
אה,

אני לא יודעת להגיד לך מה שימושי ומה לא, מה למכור מה לזרוק ומה לשמור, אבל אצלי היה מפוצץ באבנים- צריך פשוט למכור אותן לאנשים. יש המון שקונים אבנים, כנסי לFree market ותנסי למכור אם זה המצב.

BimBamBom7

New member
הייתי בפרי מרקט והיה ריק

או שהיו שם אנשים אמיתיים, לא ידעתי איך למכור שם
זה עדיף מלמכור לדמויות לא אמיתיות, נכון?

לבנדר א

New member
צריך לעבור לערוץ 1

זה הערוץ שבאופן מוסכם סוחרים בו. אין מצב שFM בערוץ 1 לא יהיה מפוצץ.

BimBamBom7

New member
אני בערוץ 2

אני לא מבינה איך עושים את זה, טכנית. אני מבינה שאין אפשרות להוסיף משבצות?

BimBamBom7

New member
אני באמת צריכה?

הציעו לי החלפות גם ב 2. שווה לי להחליף הכל? להחליף תמורת כסף? גם דברים שמקבלים פעם ב...? אני לא בטוחה בדיוק איך זה הולך... בנתיים פשוט כמה שאני מוכרת זה כל הזמן מתמלא (כי כל הזמן עאני הורגת ולוקחת דברים...) ואין מקום, ואני מוכרת ושוווב מתמלא ואין משבצות... קיצר.... בעע !!
/

ReallyWrong

New member
צ'אנל 1, מפוצץ אנשים.

תכתבי פשוט שאת מוכרת אבנים, אני מניחה שיעשו לך טרייד די מהר. אם את רואה שלא הולך- תמכרי לחנות. זה עדיף מלהתקע עם זה שנה.

BimBamBom7

New member
אה, כל פעם שהציעו לי טרייד

ניסיתי להסכים, ואז היה רשום שהחדר כבר סגור. אין לי מושג איך....

למעלה