שאלה קטנה

little kitten

New member
שאלה קטנה

בגלל שאין שרשור שאלות פתחתי הודעה חדשה <לא לסקול אותי> בכל מקרה רציתי לשאול איפה קונים ספרי לימוד בבר אילן?

odelias1

New member
עונה ושואלת../images/Emo63.gif

נראה לי שבהוצאה לאור של האונ'- בנין 410 חדר 11 (זה מחסן) ועכשיו שתי שאלות שלי (אנא עזרו לי אנשים טובים!): 1. האם למישהו יש חוברות של הוצאת בר אילן "פיסיקה למדעי החיים 1+2 " ורוצה למכור לי אותן במחיר מוזל? (אפשר ליצור איתי קשר דרך המייל) 2. חיפשתי מאמר מסויים שאני אמורה לקרוא ולא מצאתי אותו בספריה באונ' (הוא פשוט נעלם לעזאזל!) בקיצור- אם זה כתב עת, יש מצב למצוא את זה באינטרנט? דרך איזה אתר? תודה פיפל!!!

exon

New member
../images/Emo26.gif

1. יש לי חוברות תרגול בפיזיקה משנה א' (1999), אני די בספק כי זה מה שאת צריכה זה לדעתי זה מרצה אחר עכשיו. 2. באופן כללי כדאי לעשות חיפוש מאמרים מהאונ' דרך אתר הספריה שם יש גישה לרוב המאמרים החדשים. אם את מחפשת מהבית יש אתר שאני ממליץ עליו( הוא לא תמיד מביא לך את כל המאמר אלה רק את התקציר) http://highwire.stanford.edu/ בהצלחה !

odelias1

New member
אין לך משהו יותר ידידותי?

בעברית אולי?? (המאמר עצמו הוא גם בעברית) לגבי החוברות- אצור איתך קשר במייל תודה

little kitten

New member
התכוונתי לספרי לימוד רגילים,לא רק

כאלה בהוצאת בר אילן. זה ב401/11 או במקום אחר, אני הבנתי שזה משהו שקשור לאגודת הסטודנטים,לא?

McHaifa

New member
אם אני לא טועה

אז באגודת הסטודנטים (שזה בבית הסטודנט....) מוכרים ספרים

Golgi

New member
אם מדובר במאמר שהתפרסם בזמן אחרון

נגיד ב-10 שנים אחרונות, אז אין שום צורך לחפש אותו בספריה, כמאט כל מה שיש בספריה, יש גם באינטרנט. חפשי ב- pubmed ואם לבר-אילן יש מנוי לכתב עת הזה, אז תוכלי ללחוץ על fulltext ולהדפיס. אם לבר-אילן אין מנוי לכתב עת הזה, אז יש דרכים חילופיות. אם זה חשוב, תני לי את הפרטים ואנסה לעזור.

למעלה