שאלה עקרונית

friend9

New member
שאלה עקרונית

האם מאגיה וכישוף יעילים על כל אדם, או רק על מי שמאמין בהם? זה מזכיר לי שכנה ששאלו אותה אם היא מאמינה באמונות תפלות. היא ענתה: אני מאמינה בכל האמונות התפלות!!! ואולי זה טפלות???

זה לא קשור לאמונה

הכישוף לא צריך את האמונה שלך כי הוא גם ככה קיים הוא לא צריך שתאמיני בו בישביל להיות קיים. אבל זה יעזור עם תאמיני בו זה יעזור לך אבל כמו שאמרתי גם בלי אמונה זה יהיה קיים! למשל עם תעשי כישוף ממקור בטוח ולא תאמיני בו הוא יכול לפעול לך תנסי את זה הייתי מציע לך לנסות השבעה!

The Spirit

New member
הם יעילים על כל אדם -אבל-

אני ראוה במאגיה וכישוף ככלי העוזר להתחבר למחשבות ולהביא להשאות רבות עוצמה יותר מהמחשבות הרגילות. אני אתן דוגמא מהספר "כוחו של תת-המודע" אם אתה בא לאדם הרגיש למחלות ים, בזמן שהוא נמצא בספינה, ואומר לו שהוא לא נראה טוב, ובטח הים גורם לא למחלות וכדאי שינוח, אותו אדם באמת יתחיל להרגיש לא טוב, וירצה לנוח, אך אם תלך לקברניט של הספינה, ותגיד לו את אותם הדברים, הוא יצחק ויתעלם, וההשפעה של הדברים שלך עליו, תהיה שונה, ולא יקרה לו כלום, מפני שהוא יצר לעצמו מעין מגן (אפילו שלא מרצונו) מפני דברים כאלה. בקיצור, אתה שולט על איזה מחשבות יעבירו לך, ממה אתה מפחד, ממה לא, ממה אתה נפגע ומפני מה אתה מחוסן. כשאתה יודע זאת, אתה גם יודע לא לפחד מכל דברים שאומרים לך, ולכן אתה גם מחסן את עצמך מפגעים שונים, כגון כישוף. היתתי כותב עוד קצת, אבל אני צרך ללכת, מקווה שעניתי.

Dia Leoghann

New member
בניגוד לשני הקודמים....

אני חושב שכישוף יהיה יעיל או לא יעיל על אדם בהתאם לסוג הכישוף. קצת קשה לי להסביר את הכוונה כי זו תיאוריה שעוד לא פיתחתי עד הסוף אבל אני אנסה.... אם את עושה כישוף שהוא בדרך הטבע (כמו ריפוי אדם, חיה או צמח), כישופי הגנה שונים ושאר מניפולציות של אנרגיות הקיימות ממילא בעולמנו או בגופים שונים, אז אין סיבה שהכישוף לא יפעל לעינו של מישהו שאינו מאמין בו. מן הסתם אותו אדם קטן אמונה לא יראה את המגן האנרגטי שהטלת סביבך, אך אם הוא ינסה לפגוע בך בדרך כלשהי הוא יגלה שזה קשה ממה שחשב, ויתכן שיגרום נזק לעצמו או נזק קטן בלבד לך (סביר להניח שהוא לא יבין מה קרה ועדיין לא יאמין שיש כאן כישוף כלשהו). אולם ישנם כישופים מסוג אחר, כמו שינוי צבע עיניים, כישופים המשנים את רגשותיו של אדם אחר ושאר אשליות (אני מפקפק ביעילותם של רוב הכישופים האלו מלכתחילה אבל זה לא קשור לעיניין), אשר לדעתי יתכן מאוד ולא יפעלו, או לא יפעלו כלל, מול אדם שאינו מאמין בקיומו של כישוף... דוגמא: אם את מטילה כישוף לשינוי צבע עיניים, מחום לירוק לדוגמא, אז במידה והצלחת בכישוף ואת מאמינה שהוא אכן צריך לפעול, את תראי את עינייך בצבע ירוק. אולם, אדם אחר שאינו מאמין בכישוף, ויודע שהצבע המקורי של עינייך הוא חום יראה אותן בצבע חום. מדוע? כיוון שאת תראי את מה שאת רוצה לראות, והוא יראה את מה שבאמת שם. בברכת אור ואמת, Dia Leoghann

מה קשור תגידלי?

היא מתכוונת עם זה אמונת טפלה כוחו של הכישוף לא צריך אמונה לכישוף יש את הכוח של האלים שלו במיקרה של רוב הפורום הזה שמאמינים באלים ויש את כוחו של אלוהים האל המפורש "יהוה" למשל דוגמא מהקבלה ויש את כוחו של סיטרא אחרא במיקרה שלנו הוא לוציפר שהוא השליט על כוחה של המאגיה השחורה וכמו כן ישנם ישויות כמו שדים אשמדאי סמאל וכו´ כמו הכישוף דאירוד רונה ששייך ללוציפר הישר מהמאה ה 17 ויש לכישוף עוד כוח את היקום שמישם היסודות והאלמנטים שלו מים אש אדמה ואוויר וכל אלה. אז לא צריך אמונה לכישוף! כי הכישוף לא צריך את האמונה שלך וכך גם לא בדרך הטבע כמו שהסברת שזה היקום!

Dia Leoghann

New member
שלום לך Sחור אפל....

אני אנסה להגיב למרות שאני לא מבין מה אתה רוצה.... להבא (וזו עצה ידידותית) תעבור על ההודעות שלך, תתקן שגיאות כתיב, ותוסיף סימני פיסוק למיניהם. בקשר לאלים, גם אני מאמין באלים, ואם היית מכיר אותי קצת יותר היית יודע שאני אחד מגדולי המאמינים פה בפורום.... אני חושב שאתה טועה. לא בכל לחש וכישוף יש את כוחם של האלים. זה בעצם הדבר היחיד שהבנתי מההודעה שלך... אם אתה יכול להסביר את השאר (או מישהו שהבין יסביר בשבילך) אני ישמח. בברכת אור ואמת, Dia Leoghann

לא בא לי לתקן כלום

הכח של הכישוף לא ממך מה אתה מבלבל את המוח עם זה מה שאתה אומר אז אתה סתם לא מבין מה זה בכלל כישוף

Dia Leoghann

New member
בטח התכוונת לזה:

הכח של הכישוף לא ממך. (אפשר גם סימן קריאה בסוף) מה אתה מבלבל את המוח. (גם כאן אפשר סימן קריאה בסוף) אם זה מה שאתה אומר אז אתה סתם לא מבין מה זה בכלל כישוף. (וגם כאן אפשר סימן קריאה בסוף) והתגובה שלי - אני חושב ש-9 שנים של לימוד ועיסוק במאגיה (מעט אומנם, אבל מספיק) עשו עבורי את שלהן. אבל אולי אתה צודק ואני לא מבין כלום... שמחתי להכיר אותך. בברכה, Dia Leoghann

The Spirit

New member
מצטער להיות זה שאומר לך את זה-אבל

פה אתה טועה, את המושג כישוף כל אחד יכול להסביר ע"פ דעתו, אבל מחקרים הוכיחו שכישוף שכוחו של הכישוף או כוחה של המאגיה מגיע ממך, אתה מאמין באמונה שלמה, וכנראה שאף אחד לא יצליח להזיז אותך מהמסקנה הזו, שכוחו של הכישוף טמון באלוהים, ממנו מגיע כל הכוח אליך, והוא זה שנותן לך את האפשרות לבצע כשפים, אז מכאן אתה מבין שמתוך האמונה החזקה שלך בדבר אתה מצליח להגשים את הכישוף, אם לא, איך תסביר את זה שיש כ"כ הרבה סוגים של אמונות ו"מכשפים" רבים שמאמינים בהם כל אחד בדרכו שלו, אבל הם בכל זאת מצליחים בדרכם?! הכישופים מצליחים, המאגיה עובדת, אבל בכל זאת, לא כוםל מאמינים באלוהים אחד ולא כולם מאמינים שהכוח שלהם מגיע ממישהו אחד מיוחד. זה פשוט אומר שאתה הוא מקור הכוח, והאמונה שלך היא ההשראה, שותנת כח חזק יותר.

למעלה