שאלה לסטודנטים

שאלה לסטודנטים

היכן תרצו לעבוד לאחר סיום תואר ראשון בכלכלה? בחברה גדולה? בחברה קטנה? הייטק? תעשייה? עבודה בצוות? לבד? איזה תפקיד נחשב נחשק בעיינכם? או בקיצור...איפה אתם רואים את עצמכם אחרי התואר?

ענבר1

New member
מכיוון שאין לי ניסיון

אני סטודנטית שנה שניה הייתי רוצה בסיום התואר לעבוד בחברה קטנה לרכוש ניסיון ובטחון ואחרי שנה שנתיים להמשיך לתואר שני תפקיד נחשב? מנכ"לית הבורסה
למרות שאין לי בעיה להסתפק בחשבת הכללית או הממונה על ההגבלים העסקיים

ita101

New member
עבודה מעניינת במשרה חלקית

במקום שאפשר לקבל יחס טוב, ללמוד בו, ולהוסיף לרזומה. שילוב מנצח מבחינתי. :)

b.o.b

New member
האמת, אני מתחיל ללמוד רק שנה הבאה

תואר ראשון כלכלה ומנהל עסקים בבר אילן.. אז הדעה שלי עדיין לא מגובשת(וגם לא צריכה להיות) השאלה שלי היא אחרת, כולם מדברים על תואר "לא מעשי" (בטח דובר כבר רבות על זה) זה החשש הגדול שלי, אבל מצד שני, זה מה שאני אוהב ומתעניין בו, כך שההחלטה שלי ללכת ללמוד את התחום הזה לא תשתנה. אולי תוכלו בהזדמנות זו לשנות את הסטגימה(שמגיעה מבורות?) שאנשים חושבים על התואר הזה.

sidharta

New member
גם אני סיימתי תואר בבר-אילן

כלכלה ומנהל עסקים- רציתי רק להכין אותך, שתדע- המחלקה הזו זוועתית מבחינת היחס לסטודנט. יש מעט מורים סבירים, ורובם חולי אגו שמנותקים מהמציאות. המזכירות אנטיפטיות, והמרצים הבכירים הם אלוהים, שעושים לך טובה שהם מלמדים אותך... במהלך הלימודים הסטודנטים שלנו במחלקה עשו שתי שביתות מחאה- אחת קצרה בשנה שנייה, ושביתה נוספת של שלושה ימים, במחאה על התנהלות של מרצים במחלקה...

b.o.b

New member
אתה ממש לא הראשון שאומר לי את זה

כנראה שהיחס הוא זוועתי לכולם, פשוט להתקבל לתל אביב, אני אצטרך לשפר בהרבה את הבגרות והפסיכו, וגם מבחינת מרחק בר אילן עדיפה.

אני למדתי באו"פ

במיכללת רמת גן. כי עבדתי ולמדתי. המרצים ברמה גבוהה, הלימודים ברמה גבוהה. אני ממליצה

zvikap

New member
נו באמת

תפסיקי עם הוצאת הדיבה הזו... בסוף יחשבו ששניצר הוא באמת סתם חרא אוסטרלי
לכל המתלבטים- חפשו מקום אחר ללמוד בו

back again

New member
אני אמור לסיים ביולי הבא

אני מקווה מאוד למצוא עבודה בשוק ההון. אני מתכנן להוציא רשיון לייעוץ או ניהול תיקים אבל הבנתי שהבעיה היא במציאת סטאז' בתחום הזה. בהזדמנות הזאת: אם מישהו מעוניין בעובד, לא משנה באיזה תפקיד, בחדר מסחר לחצי משרה או אפילו משרה מלאה אז אני מאוד מעוניין.

למעלה