שאלה למלך הג'וג'ור נצרתי1

marik2

New member
שאלה למלך הג'וג'ור נצרתי1

האם ניתן לג'רג'ר בחושך והאם לפני הניקל זריך משקולת ותודה על העזרא מרק

pinig 2

New member
וגם איפה יש מקומות טובים לנוצות

באזור המרכז\דרום?

בשרטי

New member
../images/Emo52.gifשניה...

אני מבקש לא לפנות אישית ליעוץ.. שאלות ונושאים בפורום מופנים לכל הגולשים,אין פה מצב של "הכה את המומחה" יום מעולה רוני

לא מסכים איתך רוני

הבן אדם אפנה שאלה לנצרתי כי הוא רואה בו בעל ניסיון ואחד שיש וניתן ללמוד ממנו הרבה הרי בסופו של דבר גם לך עצמך ולכל מי שנכח אתמול במפגש רציתם ללמוד מניסיונו של נצרתי אני לא רואה בשאלה של הנשאל כמי שרצה להכות במומחה ירצה יענה לא ירצה לא יענה סליחה אבל זה לא משהוא אישי זו דעתי האישית מועדים לשימחה

ori p2

New member
אם הוא רוצה לשאול את נצרתי אז ..

הוא יכול לעשות את זה במסרים .... בשביל זה הם קימיים ! אבל אם הוא רוצה לשאול שאלה ושכולם יענו אז שירשום אותה בפורום . ואם הוא רושםם שזה לנצרתי אז כאלה שרוצים לענות ויכול להיות שיש להם תשובה לא יענו כי רשום שזה למישהו מסויים ........

סליחה ../images/Emo52.gifסליחה

שכחתי בתשובתי שבשביל זה קיימת מערכת המסרים ולראיה החלפתי חתימה מועדים לשמחה

בקשה אישית מכולם../images/Emo92.gif....

ערב טוב לכולם . יש לי בקשה מכולם אני לא מחפש להיות המלך פה אני חולייה מאותה שרשרת שנקראת פורום דייג ולא אכפת לי להיות חולייה מהצד ולא אמצעית הפורום קיים שנים לפניי וישאר קיים גם אחריי כל אדם אוהב פרגון אבל בבקשה לא להגזים. דבר כזה יוצר פרופקציות מיותרות תנו לי להרגיש סחבק עם כולם אני מנסה תמיד לדבר בגובה עיניים עם כולם ולא משנה מה או מי אז בבקשה בלי הכתרות . דבר כזה נותן לי הרגשה שאני זר יש לי כבוד לכולם . ועם כל הכבוד למתחילים . ישנם פה דייגים באמת מקצועיים. איך שאמר רוני לפנות בשאלה או עזרה מכל חברי הפורום יכול להיות שהעצות שלי לא נכונות . המילים שלי הם לא אחת מ 10 הדברות המון חבריה פה יש להם ידע רב בדייג ולא רק אני לכן בואו נתנהג ונשאר משפחה וכמו כל משפחה תקינה ( אין מלך ואין עבד) אין בוס ואין משרת כל חבר הוא חולייה וכך נשאר תנו לי זכות למתוח ביקורת וגם לחטוף ביקורת ( לטובת הכלל) מועדים לשמחה ובהצלחה לכולם ואם מישהו נפגע מהמילים שלי אני אומר לו ( סליחה לא מתכוון) חג שמח

AviramLevi

New member
עודה...

לא הייתי במפגש...(עדיין אין אוטו
) אני לא כ"כ מכיר אותך, אבל אפשר לתת לך נשיקה? אדם מיוחד אתה! בלי ציניות... ---------- ד"א יש מצב אני מחר בתל ברוך, יש מצב לזירזור בוקררררררררררר?!

../images/Emo6.gif ואללה באמת שרוט חח יש לך את ..

נתניה מה אתה מחפש תל ברוך? בכל מקרה בכל מקום טוב לא יודע מה מצב הים אבל כדאי לנסות נשיקה גם אפשר אבל דיר באלאק האשה שלי מקנא אני לא אחראי בהצלחה גבר

צודק עידן חחח ....

אוקי אז לי נראה שלא צריך תוספת לניקל אם לא מתאים לזריקה תבחר במשקל יותר גדול אבל גם זה מפריע ומקשה את אותה פעולת הקפצה ובקשר לזרזור בלילה. את האמת לא הכי טוב כי אותה תקיפה של טורף מתבצעת על בסיס ראיית הדמוי וזה עדיף ביום בהצלחה

מ ר ס ל ו

New member
ז'ירז'ור לילי

מהחומר שמצאתי מפוזר בכמה מאמרים באינטרנט הבנתי את הדברים הבאים בקשר לעניין: הדגים פועלים (טורפים לעיניינו) על פי מידע שמקבלים דרך שלוש מערכות: טעם (פועל איךשהו בדומא לחוש הריח שלנו), שבמקרה של ז'ירז'ור אין לו החשיבות (אלא אם כן אתה מורח משהוא על הדימוי. הפס הצדדי (אין מושג אם התירגום הוא נכון, משבטוח הוא חופשי). יש לדגים שני פסים לצידי הגוף שמתפקדים כמו מכ'מים. קולטים תנועות במים. ה"מנגנון" הזה הוא חשוב ביותר עבורנו (משעוסק בז'ירז'ור), כי מעביר את נוכחות ופעולת הז'רז'ורה רחוק בהרבה מתווך הראיה של הדג. זווית הקליטה היא דומה לזווית הראיה של הדג: שני צידי הגוף וכמעט 180 מעלות (שונה לגמרי מאיך שאנחנו רואים את עולם. בז'ירז'ור לילי, בגלל החלשות הראיה, ממליצים לבחור דימוים קצת יותר גדולים (עבור אותו דג פוטנצילי) ובעלי פעולה אנרגטית יחסית. חוש השלישי הוא חוש הראיה. כמו אצלנו, אצל הדגים עישון העין מורכב משני סוגי חיישנים: קונוסים ומקלות (שוב בתרגום חופשי). חיישני קונוס בנוים לקלוט ולהבחין צבעים, הם מומאמים טוב לראיה במצבי אור טוב. חיישני המקלות מותאמים יותר לראיה לילית. הם קולטים טוב הבדלי קונטרס,הבדלי אור, כהות ובהירות. מה שחשוב לזכור הוא שהדגים רואים בדיוק ההפך מאיתנו: משטח המים נראה לנו כהה מאוד בלילה, הדג למטה וראה אותו מואר. האור במשם. בקיצור כדי ככל הנראה ללכת על ז'רז'ורות שפועלות או על פני המים או קרוב לשם. שם האור. וכדי כנראה שיהיו דימוים כהים, כי הם יוצרים קונטרסט חזק ביחס למשטח המים המואר. בקשר לצבעים הבנתי שעדיף כחולים, שחורים או ירוקים עך פני אדומים, צהובים וכתומים. גלי האור המוחזרים מהצבעים הראשונים נראים יותר מרחוק. השאלה החשובה מכולן היא איפה הטורפים שלנו באותן השעות. לגבי זה אין לי שמץ, אבל יש חברים אחרים בפורום בעלי ידע מרשים וארוך, מהם אני אשמח לשמוע. דייג פורה, גם בלילות.

asia7

New member
../images/Emo127.gif אתה ראשון בין שוים - סחתיין .

הטייטל של הפורום הוא דייג , זה המכנה המשותף לכל האנשים פה. אני תומך בדבריך דווקא מזוית הראייה האישית שלך . אני עדיין מסתובב עם טעם של בקלאווה עם דבש...חולשה שלי חחחחחחח.

למעלה