שאלה לגבי הזמרת גילה בשארי.

שאלה לגבי הזמרת גילה בשארי.

איך ניתן להשיג שירים שלה ? או לחילופין היכן ניתן למצוא את האלבום שלה ? תודה מראש.

גילה בשארי זמרת ענקית-גדולת הזמרות התימניות

היכולות הווקליות של גילה בשארי הם מדהימות רק באופרה הישראלית ישנם זמרות המתקרבות ליכולות שלה ולעצם העניין האמרגן שלה הוא יוסי מדמוני מראש העין כתובתו רחוב צהל אין לי את המספר

אני חולק עליך יאכי

גדולת הזמרות התימניות זו ברכה כהן. אחריה הייתי שם את נעמי מליחי. גילה בשארי יכולה מקסימום לנקות לשתיהן את הנעליים.

ברכה כהן ונעמי מליחי הם לא מפותחות בהשכלה מוס

גילה בשארי היא הצלחה מוכחת היא היגיעה לשיאים מוסיקליים שברכה כהן ונעמי מליחי יכולות רק לחלום לדוגמא גילה הופיעה עם הפיהרמונית הישראלית עם מאות נגנים עם תזמורות בכל העולם עם מנגינות תימניות והיא אחת מהזמרות עם יכולות ווקליות ששרה את רוב השירה בהקפלה/ ואתה עם חור בהשכלה חוצפן שכמוך אומר עליה שהיא יכולה לנקות את הנעליים לזמרות הזקנות והשרות בשירה צייצנית תימנית שמגעילה תימנים וכל שכן לא תימנים השירה שלהם גורמת להקאה מיידית

שלו עגלאכ יא חמאר איבן חמאר

מי מדבר עכשיו למי יש יותר השכלה יא טמבל? מעניין לי את התחת שגילה בשארי שרה עם הפילהרמונית. אם לשיר עם הפילהרמונית זה בשבילך מדד להצלחה של זמרים תימנים אתה מקרה אבוד. בכל אופן....את הדיסק (הבנתי שיש לה דיסק אחד) שלה גם בתור קישוט לא הייתי תולה באוטו.

תימני אסלי אתה יכול להתבטא יותר יפה../images/Emo88.gif

כל הזמרות שנאמרו לעיל תותחיות אחת אחת... אין פה מישהי שהיא יותר טובה, כולן זמרות מעולות! ברכה כהן ונעמי מליחי הן יותר זמרות חינה.. גילה בשארי היא יותר עממית ושרה גם שירים ישראליים! ולשאלתך ממזר.. קצת רקע על גילה בשארי: היא נולדה בשכונת בן ציון בנתניה להורים יוצאי תימן. מילדות קסמו לה הלחנים, והסלסולים של הפיוטים והתפילות בבית הכנסת התימני. הוריה עודדו אותה לשיר מגיל צעיר ואביה אפילו הכניס אותה לעולם הסגור של ה"דיוואן", הלא היא שירת הגברים, שבשארי שולטת בה כמו בשירת הנשים, שהיא שירת החול התימנית. היא התגלתה לראשונה ב-1976 בפסטיבל "דרור-למנצח שיר מזמור" תשל"ז, בו ביצעה את שירם של יאיר אבי-אמיר ובצלאל אלוני "תפילה". היא חזרה לפסטיבל זה גם בשנת תשמ"ב (1982). ב-1982 היא ביצעה גם שיר אהבה תימני מסורתי, ששולב ביצירתו התזמורתית של המלחין מרק קופיטמן "לקול הזיכרונות". את היצירה, שזיכתה אותה בפרס קוסוביצקי ובהצלחה בין-לאומית, ביצעה לראשונה עם התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור. במהלך השנים הירבתה בשארי להופיע בשירים תימניים בארץ ובעיקר בחו"ל. בשארי הופיעה, בין היתר, עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של זובין מהטה בקונצרטים שנערכו באירופה, ארצות הברית, רוסיה והמזרח הרחוק. היא הקליטה בהפקה עצמית צנועה שתי קלטות שכללו שירה תימנית בשילוב מוסיקת פופ ומוסיקה אתנית. ב-1998 החלה בהגשמת חלום ישן שלה, הפקת אלבום של מוסיקה תימנית מקורית. היא החלה לעבוד על האלבום זאפה, שיצא בשנת 2001 וזכה לתגובות נלהבות. באלבום זה היא הקליטה את מיטב הזמר התימני העממי והמסורתי בעיבוד יוסי מדמוני ובליווי נגנים רבים, מקהלת נשים ומקהלת גברים, בה שר גם בעלה, אלי בשארי, זמר בזכות עצמו. בנוסף לגרסאות האותנטיות של השירים, הוכנו לארבעה משירי האלבום גרסאות דאנס אתני. את האלבום שלה בטוח תמצא בשוק ראש העין או בכל חנות תימנית מצוייה... מקווה שעזרתי

יפה ביישנית וחכמה כל מילה שלך זהב

גילה נשואה לאלי בשארי ומתגוררת בישוב אשתאול ליד ירושלים/ היא זמרת שנולדה בישראל / לעומת ברכה ונעמי ילידות תימן* לסיכום כמו שיפה וביישנית אומרת שלשתם ניפלאות* עם הבדלים בגישות המוסיקליות*

לתימניה היפה והביישנית

עלית בדיוק על הנק'. ברכה כהן ונעמי מליחי שרות שירי חינה שעושים שמח בלב. שמעתי את הדיסק של גילה בשארי ולא מצאתי בו כלום.די משעמם. אני בטוח שלחינה שלך היית מזמינה את ברכה כהן או את נעמי מליחי ואת גילה היית משאירה בבית.

תימני אסלי..

אני דווקא אהבתי את קול הפעמונים של גילה, מעבר ליכולות הקולויות המדהימות שלה היא גם אישיות נעימה... ברור שבחינה שלי בע"ה אני אזמין זמרת חינות מקצועית עם תלבושות וכל הכרוך בדבר! גילה אינה מתמחה בטקסי חינות ככל שידוע לי...

sl3500

New member
מצטער לאכזב אתכם!!!!

נתחיל בזה שאני לא מוצא משהו מיוחד בשירה של גילה בשארי!!! היא לא מצליחה לרגש אותי. נעמי מליחי וברכה כהן הן זמרות מעולות, אך לא נפקוד את מקומן של מרים צברי ומלכה חג'בי!!!!!! יש להן יכולות ווקאליות מדהימות!!!!! לא מחליף אותן!!!

למעלה