שאלה טכנית, ברשותכם.

p i t e r פן

New member
שאלה טכנית, ברשותכם.

שלום. הספר שאני קורא מפנה למאמר כלשהו ב - foot notes. המאמר הוא בשפה זרה, וכתוב שהתרגום שלו נמצא ב - JPRS-UMA-88-029. מה זה אומר מבחינתי, רצף האותיות והספרות הזה? היכן לחפש את המאמר? ניסיתי ב - Jstore בתור ISBN, אבל הוא לא נותן כלום, וממילא מספרי ה - ISBN הם נטולי אותיות. לעזרתכם אודה.

I Was Hoping

New member
בתחילת או בסוף הספר שאתה קורא

צריכה להיות רשימת קיצורים שנכתבה ע"י מי שפרסם את הספר. חפש שם את הקיצור הזה. בהצלחה!

mummy

New member
סתם ניחוש פרוע, אבל שווה בדיקה

רצף האותיות והספרות הוא שם של כתב עת - כלומר ראשי תיבות ז'ורנל אוף משהו -- פי אר אס, שמוציאה אוניברסיטת משהו (יו.אמ.איי -?) בשנת 1988 גיליון מספר 029? תעשה אולי חיפוש לפי שם כתב עת? ואל תשכח לספר אם הייתי בכיוון או ממש לא
וכן, כמו שכתבו כאן למעלה זה אמור גם להופיע ברשימה הבבליוגרפית, אולי בפורמט שיבהיר יותר. בהצלחה.

Ducklang

New member
נו באמת...../images/Emo31.gif

זה למשל דבר שמרגיז אותי. שלוש דקות ורבע של חיפוש וקריאה בגוגל היו מגלות לך את כל מה שאתה צריך לדעת על JPRS ומסדרות לך את הלינק הבא: http://stinet.dtic.mil/cgi-bin/GetTRDoc?AD=A347502&Location=U2&doc=GetTRDoc.pdf

p i t e r פן

New member
אז כמו שעניתי לך במסר - חיפשתי.

מסתבר שלא חיפשתי כמו שצריך, אבל חיפשתי. באמת. ניסיתי דרך גוגל תוך הקשת כל המחרוזת, ניסיתי דרך מנועי חיפוש כלליים של האוניברסיטה ודרך JSTOR. נכון, לא חשבתי לחפש את JPRS לבד, בתור מונח. אז אני מודה לך, באמת, על ההכוונה. זה עזר לי מאד, אבל אני לא איזה עצלן שבא לפורום כדי שיעשו לו את העבודה. ושוב תודה.

למעלה