שאלה חשובה !

מצב
הנושא נעול.

רועִי

New member
שאלה חשובה !

שאלה חשובה !
לכל מי שיש את הספר 50 שנה לדן מאיפה השגתם אותו

dror1234567

New member
אני גם ברשימה שלך

שאלה חשובה !
לכל מי שיש את הספר 50 שנה לדן מאיפה השגתם אותו
אני גם ברשימה שלך
תאמין לי גם אני מחפש כעת חיפשתי באתר של ספרים ולא מצאתי אני הייתי בחברת דן בת"א ומראו לי שנגמר להם חבל אם משהו מוכן למכור ביד שנייה אשמח לקנות אותו

רועִי

New member
אני לא ברשימה שלך !

אני גם ברשימה שלך
תאמין לי גם אני מחפש כעת חיפשתי באתר של ספרים ולא מצאתי אני הייתי בחברת דן בת"א ומראו לי שנגמר להם חבל אם משהו מוכן למכור ביד שנייה אשמח לקנות אותו
אני לא ברשימה שלך !
ניראה לי שהיה לי אותו פה לפני כולם פשוט אבא שלי עובד דן

הספר על דן אינו נדיר וניתן

הקפצה + תשובה
יש לי אותו פשוט מעניין אותי מאיפה אנשים אחרים השיגו אותו
להשגה בחנויות יד שניה. הוא למעשה חיקוי של הספר על אגד. שימו לב שהשוסון בספר של דן הושאל מאגד והוא אוטו של אגד. בסה"כ הודבקה עליו מדבקה של דן. לדן אין מוזיאון וחבל מאוד כי היו בדן 33 דגמי טייגרים שונים. צילומי כולם אצלי. חבל גם שאין ארכיון מסודר. גם העיתון של דן "ידיעות-דן" הוא למעשה חיקוי של עיתון "אגד" - "חופשי חודשי". יש לי 360 גליונות של עיתון דן ו- 66 עיתוני "חופשי-חודשי" של אגד (כולם - כל הסדרות). כמובן שגם את כל חוברות "בינינו" של אגד כך שאם למישהו יש שאלה מסויימת, אשמח לענות. בברכה, אביתר.

הנדיר מכולם ספר: המקשר ליובלו !

להשגה בחנויות יד שניה. הוא למעשה חיקוי של הספר על אגד. שימו לב שהשוסון בספר של דן הושאל מאגד והוא אוטו של אגד. בסה"כ הודבקה עליו מדבקה של דן. לדן אין מוזיאון וחבל מאוד כי היו בדן 33 דגמי טייגרים שונים. צילומי כולם אצלי. חבל גם שאין ארכיון מסודר. גם העיתון של דן "ידיעות-דן" הוא למעשה חיקוי של עיתון "אגד" - "חופשי חודשי". יש לי 360 גליונות של עיתון דן ו- 66 עיתוני "חופשי-חודשי" של אגד (כולם - כל הסדרות). כמובן שגם את כל חוברות "בינינו" של אגד כך שאם למישהו יש שאלה מסויימת, אשמח לענות. בברכה, אביתר.
הנדיר מכולם ספר: המקשר ליובלו !

ואני לא בקטע של איי.סי.Q מצטער !!

עדיף אי סי קיו בבקשה
אני לא נוהג לתהקשר לאנשים מהנט
ואני לא בקטע של איי.סי.Q מצטער !!
האפשרות היחידה היא כנראה דואר רגיל. אנא שלח בקשתך אל ת.ד. 18002 ירושלים 91180 ואשתדל לסייע כמיטב יכולתי. אני מעדיף תמיד כל התקשרות בדואר רגיל עם בול ומעטפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה