שאלה חשובה שממש מציקה

רויטל!

New member
שאלה חשובה שממש מציקה

שלמה שלום, מצחיק לפנות אליך יש שאלה שתמיד רציתי לשאול אותך אישית כיון ששמעתי כ"כ הרבה אנשים שענו עליה בשמך. לפני השאלה אני רוצה לומר לך שאני לא יודעת למה בדיוק כמובן יש לך שירים ממש טובים אבל במובן אחר אתה אדם שמסקרן אותי מאוד אתה נראה לי אדם כ"כ מיוחד שאני מצטערת שאני לא מכירה אותך מקרוב ..... אני חושבת שאני מרגישה כך בעקבות ראיונות שלך ומהצורה שבה אתה שר אולי משם הגיע כל זה?! בכןל אופן אני לא אבלבל לך במוח ואשאל את השאלה: אומרים שאמרת שאם זה היה תלוי בך מתנחלים לא היו נכנסים להופעה שלך,זה נכון? אודה לך מאוד אם תענה לי על השאלה, אני לא ילדה קטנה ששרופה עליך או משהוא כזה אני מקווה שתתייחס ברצינות לכל מילה שנכתבה כאן. מקווה לשמוע ממך בקרוב והאמת הייתי רוצה להגיע אפילו לשיחה יותר רצינית ועמוקה איתך מבטיחה לא לפתח ציפיות אך מי יודע החיים מפתיעים אותנו לפעמים לטוב ולרע. אשמח אם תשלח לי תגובה לאימייל [email protected] מקווה לשמוע ממך בקרוב רויטל

האלו???????

זו הודעה רצינית? חמודה, לא שלמה ארצי מנהל את הפורום הזה ולא נראה לי שהוא נכנס לכאן... אולי מישהו מהפורום יוכל לענות על השאלות האלה...

לא נראה לי

שמישהו יכול לענות על השאלות הללו, גם לא שלמה ארצי שמן הסתם לא יבין מה רוצים ממנו. אישית הייתי נמנע מלייחס לזמר תכונות מסויימות בשל שיריו.

למעלה