שאלה חשובה אל שילדה

made in canada

New member
שאלה חשובה אל שילדה

אני יחול להסיג את השלידה שלה416 06 במכיר מהולה 200$ 800 שקל השאלה הי קמה הי חזקה בדרופים וסטריט אורבן ממש אגרסיבי ? זה ממש דחוף כי אני צריך לתת תשובה עד יום שלישי הזה ! http://www.norco.com/ts/pass/templates/bike_model.php?lang=en&loc=fs&sloc=sx&tabloc=1&id=416&col=blue

ROTEM SHRAGA 1

New member
לפי איך שזה נראה אלה אופניים

חיות לסטריט אבל גם אם תשלם לי לא הייתי קופץ איתם דאבלים ודרופים זה לא שאין מצב שהם יעמדו בזה זה פשוט לא היועד שלהם

ROTEM SHRAGA 1

New member
כי אלה חיות סטריט!לא אופני פרירייד

או אופניים שמתאימות לדאבלים מטורפים אלה אופניים לדרט ולסטריט כל דבר אחר שתעשה איתן אתה לא תהנה באותו המידה וחלקים רבים ישברו לך ויש סיכוי מאוד גדול שהשלדה גם תישבר אם תיתעלל בהם.לפי איך שזה נשמע אתה צריך אופניים בסיגנון איוול אימפריאל ולא איזה אופני סטריט

J E B

New member
שרגא אתה מדבר שטויות...

גם עם אופני סטריט אפשר ועוד איך לקפוץ דאבלים ולעשות דברים אגרסיבים.. הכל תלוי איך אתה רוכב, דוגמא קטנה סתכל בגי'ב 2 יש אחד עם אופניים מעפנות ובולם חרטא ועושה שמה דברים כמו מלך.

made in canada

New member
יש לי אחשב את הנורקו מאניק

מה עדיף לפריריד?? וה416 עולות רק 200 $ (רק שילדה)

glory boy

New member
לפרי רייד המאניק..

עדיין אבל 200 דולר לשילדה כמו ה416 זה כלום אני במקומך הייתי רוכש אותה וסם בצד או מוכר ביותר יקר.. ה416 זה לא אופניי פרי רייד אלה אופניי סטריט אורבן שבנווים במיוחד לסינגל ספיד ,למעצור אחורי ובאר ספין ,אם פרי רייד אתה מחפש תישאר אם מה שיש לך.. אגב אם אתה רוצה להביא לארץ את השילדה אני מוכן לתת לך אליה 250 דולר..

NStyletwo50

New member
לי יש ת250 כעיקרון אותה שילדה מומלץ

ביותר!!! מחזיקה הכול..

t h e pinky p

New member
"כמו ה416"

מישהו הבטיח לנו שהיא שילדת על כמו שמתארים אותה פה? חוץ מהאיש שהביא אותם מקנדה לא מזמן והחברים שלו שלקחו ממנו סיבוב,אף אחד פה בכלל לא רכב עליה,אפילו יש אנשים שלא ראו אותה ושלא נדבר על זה שלאף אחד פה אין נסיון איתה של לפחות כמה חודשים וכבר קובעים איך היא... אני לא אומר שהיא חרא ואני לא אומר שהיא שלדת המאה אבל בחייאת,נכון שהאופניים באים עפ סט אפ חמוד אבל חכו עוד כמה זמן שהיא תגיע לארץ (אם בכלל) ושאנשים יקנו אותה ויספרו איך היא מנסיון...

אורי 321

New member
לא הבנתה את שרגא...(כמו הרבה אנשים)

הוא מתכון שלא יהיה נוח לעשות איתם דברים אגרסיבים לא אמר שי אפשר

yiftah k

New member
לא מכיר אותם מקרוב...

אבל נראים מדליקים...היעוד כמובן הוא סטריט, אני בטוח שהם יהיו בסדר למעט אורבן.

למעלה