שאלה דחופה!

מצב
הנושא נעול.

joni_b

New member
שאלה דחופה!

שאלה דחופה!
שמעתי משהו על החוק הזה שרוצים להוציא של שנה מלווה עכשיו, יש כאלה שאומרים שזה רק יליד 86 ומעלה ושזה רק תקף לגביהם ויש שאומרים אחרת (אני יליד 84)שזה תקף לגבי כולם ואני רוצה להוציא רישיון אבל שנה מלווה זה מבאס!!! מישהו יודע משהו על זה?

K85

New member
חוק לרשיון נהיגה מדורג

שאלה דחופה!
שמעתי משהו על החוק הזה שרוצים להוציא של שנה מלווה עכשיו, יש כאלה שאומרים שזה רק יליד 86 ומעלה ושזה רק תקף לגביהם ויש שאומרים אחרת (אני יליד 84)שזה תקף לגבי כולם ואני רוצה להוציא רישיון אבל שנה מלווה זה מבאס!!! מישהו יודע משהו על זה?
חוק לרשיון נהיגה מדורג
מה שאני יודע זה שלפי החוק לרשיון נהיגה מדורג שהציע ח"כ נחום לנגנטל ועבר לפני מספר חודשים בקריאה טרומית, כל מוציא רשיון ינהג חצי שנה עם מלווה (ולא שנה, למרות שזה עדיין נורא), לא יוכל לנהוג בשעות הלילה ולא יוכל להסיע צעירים ברכב במשך חצי שנה. אחרי חצי שנה ייערך לנהג איזשהו מבחן שיקבע אם לתת לו רשיון קבע. אני יליד 85 וגם אני שמעתי כל מיני שמועות על כך שהחוק הוא רק מילידי 86ושהוא יחול מ-1/1/2003. אבל מה שאני אומר זה בערבון מוגבל משום שאני שמעתי שמועות בלבד ואני לא בטוח בכלום. בכל אופן כדאי גם לך וגם לי לעבור טסט לפני שהחוק יעבור בכנסת. למרות שזהו פורום תחבורה ציבורית אשמח לשמוע תגובות מאנשים שאולי יודעים יותר ממני בנושא הזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה