ר' שמעון בר יוחאי, בוא ענה לי על משהו

ר' שמעון בר יוחאי, בוא ענה לי על משהו

שאלה רצינית. אתה מהלל פה את יגאל עמיר על ימין ועל (ה)שמאל. מטעמיך אתה עוד חוטא ומקרב את הביטוי "בעזרת השם" לשמו של התולעת הזו. (ועכשיו השאלה) היצור תקע 3 כדורים בגב לאדם זקן. זה גיבור ישראל ? זה גיבור מטעם הקב"ה ? אתה כותב ברצינות את הדברים שלך או שאתה מנסה להוציא תגובות מאנשים וזה הכיף שלך לערב ?

מאין לך שעמיר הרג את רבין?

בליל הרצח המנהל של הבית חולים אמר שרבין מת מפגיעות בחזה. וככה דווחו בעיתונים שלמחרת. עמיר עמד מאחורי גבו של רבין. עמיר הוא סתם פרייאר שמחפה על הרוצחים האמיתיים. כל הסיפור הזה עם עמיר ולריסה מטרתה להסיח את הדעת מהאמת: קנוניה של אנשים המופקדים על בטחון המדינה שהחליטו שרבין היה סכנה ממשית להמשך קיומה של המדינה וצריכים להתפטר ממנו.

מאין לו?

א. עמיר הודה בעצמו ברצח ב. יש הוכחות מצולמות, וסלח לי על הביטוי, אבל כל תאורית כדורי בסרק זה בולשיט.

זו הזיה משונה, וכמה הערות

א. אם רצו להסיח את הדעת מה"אמת", אז למה כל הסיפור של עמיר ולריסה בכלל ? היה הרבה יותר טוב לענייני קונספירציה שעמיר יישב בשקט בתא שלו ולא יעשה כותרות יותר, לא ? ב. אתה מאמין באמת שהוא הודה ברצח והסכים לשבת בכלא למאסר עולם כדי לחפות על מישהו ? כי הוא "פראייר" ? ג. לענייני האנטומיה שאתה מעלה יש כל כך הרבה הסברים אפשריים, אם זה בכלל קרה. למשל, כדור שנורה בגבו של אדם יכול בהחלט לחדור לריאה ולהרוג אותו כך ואחר כך זה מתפרש כ"פגיעה בחזה"...זה בוודאי הסבר פשוט הרבה יותר מאיזו תיאורית קונסיפרציה מורכבת... ד. וזה נראה לי המסמר החשוב ביותר בארון הקונספירציות ההזויות. אם כבר היו מעורבים פה גורמים כה חזקים שהצליחו גם למצוא כזה פראייר מושלם ביודעין, וגם לעבוד על כל המדינה, וכל זאת כדי לעצור את תהליך אוסלו, אז תגיד לי בבקשה: למה לבחור כשעיר לעזאזל יהודי דתי ??? למה לא להפיל את זה על איזה ערבי, מה הבעיה ??? לא נראה לך שזו תהיה קונספירציה הרבה הרבה יותר שימושית למטרותיהם ???

קוינטט

New member
תשמעו משהו חדש,

יגאל עמיר בכלל לא יושב בכלא, מביאים אותו לתא רק לצורך צילומים או ראיונות, נראה לכם הגיוני?

נדב46

New member
שששששששששששששששששש

לא למדת לשמור סודות בבטן? איך בכלל גייסו אחד כמוך לצבא?

א. קשה מאוד לשבת בשקט. אין כמו לריסה להטעות

את ציבור השמאלנים. ב. כן. היו דברים כאלה בעולם. ג. אתה חושב שרופאים לא יודעים להבדיל בין פגיעה בחזה ופגיעה בגב? ד. השמאל מעדיף להאמין שיש קנוניות של רבנים עם פולסות דנורה שנותנים הוראות לרצוח ראשי ממשלה כופרים. עובדה שעד היום השמאלנים לא מאמינים שערבי רצח את חיים ארלוזורוב.

קצה

New member
זאת ועוד עד היום לא פתרו את תעלומת הסרק סרק

והועלו חשדות שהשב"כ תיכנן לביים התנקשות כושלת כדי להעלות את הפופולריות של ראש הממשלה האם זה יתכן אין לי מושג אבל האם הפוליטיקאים שלנו מסוגלים מוסרית למעשים כאלה התשובה חיובית ולראיה פרשת לבון

קוינטט

New member
ופרשת אורי אור,

איך ירטו אותו מהפוליטיקה, הוא קורצ מחומר של ראשי ממשלה.

meggie

New member
רגע ,,, רגע ,,,

זה לא אותו אורי אור שירד על המזרחים ?

קוינטט

New member
איזה ירד?

אמר משפט על מרוקאים, בדיעבד מסתבר שהכל נכון, וחוץ מזה מתי את מזמינה אותי לצהרים.

meggie

New member
../images/Emo6.gif

תמיד האשכנזים צודקים
תגיד יום ושעה .....

קצה

New member
אורי אור הוא דוגמא לשמאל המסית

בדיוק כמו הנאום של דודו טופז שכל מפלגת העבודה הריע לה מסיתים ומגדפים בכיכרות

לא מאמין את הסיפור על ביום התנקשות בשביל

להעלות פופולריות. יותר פשוט להסיח את הדעת מהרוצח האמיתי בעזרת יריות סרק.

כולם ראו את הקלטת של הרצח

אם היה מישהו שירה מקדימה , אתה לא חושב שהיו רואים ומזהים את זה?

קצה

New member
לפי מעלי תאוריה זו

זו התוכנית המקורית רק שמישהו שרצה בחיסול החליף כדורים אני לא תביע דעתי אם זה נכון אלא רק טוען ש---->מוסרית הפוליטיקאים שלנו מסוגלים למעשים כאלה

שקדי

New member
לפעמים אני תוהה אם אתה שקרן פסיכוטי......

כלומר שקרן שמאמין לשקרים של עצמו או סתם אידיוט....האם יתכן ששתי התשובות נכונות??

למעלה