רשימת היבואנים עדכון אחרון מאי 2003

Ori Pedalim

New member
רשימת היבואנים עדכון אחרון מאי 2003

לאחר ניסיונות אין סופיים של שליחת דואר אלקטרוני על מנת שישנו את רשימת היבואנים בתפוז החלטתי לעלות זאת לפורום. הרשימה הנ"ל לא התעדכנה כבר יותר משנה !!!!!! פדלים לדוגמא מייבאים לפחות עוד איזה 5-10 חברות נוספות, ישנם טעויות עצבניות לגבי ייבואנים אחרים (יש עוד אנשים שמביאים 5TH לתיקון אצל ציר מרכזי). אני חושב שממש חבל שרשימה זאת שהיא מאד מאד חשובה לכל אדם הקשור לתחום האופניים לא מעודכנת באופן שוטף. על רשימת החנויות אין לי כח להתחיל לרשום בכלל. בכל אופן חשבתי שאולי מחאה על דפי הפורום תדאג להזיז את הדברים. אני רושם הודעה זאת בכדי להתנגח במישהו חס וחלילה אבל אני חושב שעדיף שלא תהיה רשימה לא מעודכנת מאשר אחת בזיונית כזאת. אני אישית רשמתי יותר מ 5 מיילים כולל קישורים לאתרים, כולל קישור לדף של המפיצים בכדי שיראו שאכן פדלים מייבאים את X וכל זה היה לשווא. לא נראה לכם שמשהו שצריך חלק ל AVID ידע שבסידן מייבאים את החברה, לא נראה לכם שמשהו שנדלק על חולצת PRIMAL ידע ש DAA מביאים אותם לארץ. חבל שרשימה חשובה כל כך נשארה המילניום הקודם בברכה אורי

yoniamos

New member
אורי עד כמה שאני אוהב את החנות שלכם

אני מאוד לא אוהב את השימוש המועיל שאתה עושה בפורום שלנו.... הפורום הזה נולד בשביל לצחוק על אנשים ולרדות בהם ללא תועלת כל שהיא מובן????? אגב אני יפה מאוד על גבול ההורס!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Ori Pedalim

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

רוצה צחוקים כרגע נמחקת מההרשמה לתחרות
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה