רק"ל ירושלים עידכון ושאלות

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
מוזר מאוד מה שהולך פה

כן, יקירי...
עם תמונות כאלה נגיע רחוק
ברשותך, אבהיר מעט את המחשכים. ותודה רבה על הצילום והדיווח. זה בהחלט מעניין מאוד מה שקורה שם, במקביל להתקדמות על עבודת גשר קלטראווה שמתחילה לתת את אותותיה. בכל פעם שאני רוצה לבקר באזור - צץ משהו אחר. אני מבטיח לחזור עם דיווח מפורט בקרוב.
מוזר מאוד מה שהולך פה
לא מבין את הרעיון של הנחת הפסים הזו.

mucool2

New member
ידעתי שתאיר לי את הלילה ../images/Emo13.gif

כן, יקירי...
עם תמונות כאלה נגיע רחוק
ברשותך, אבהיר מעט את המחשכים. ותודה רבה על הצילום והדיווח. זה בהחלט מעניין מאוד מה שקורה שם, במקביל להתקדמות על עבודת גשר קלטראווה שמתחילה לתת את אותותיה. בכל פעם שאני רוצה לבקר באזור - צץ משהו אחר. אני מבטיח לחזור עם דיווח מפורט בקרוב.
ידעתי שתאיר לי את הלילה

לצערי אין לי זמן לצלם תמונות באור יום.

בועז ל

New member
עוד טיפ טיפה אור .

כן, יקירי...
עם תמונות כאלה נגיע רחוק
עוד טיפ טיפה אור .
snapshot ברמזור. התוצאות בהתאם. מצטער פיינשטיין ,כנראה שבכ"ז תצטרך להגיע.

מפגשי רק"ל כביש

כידוע היו פירסומים רבית כי בירושלים תונח המסילה של הרק"ל בשיטה חדשה תוך כדי יציקת הבטון (וכזכור הונח קטע קצר ופורק בהר הרצל) היום עברתי (ולצערי אין ברשותי צילומים) בצומת הרחובות הרצל בית הכרם והחלוץ ("המזנון של רוחם" למי שמכיר או כיכר האפט) ולהפתעתי הניחו שם מספר פסים של המסילה, באורך של כ- 20 מטר כל אחד כאשר הם שעונים בשני הצדדים על אדני עץ להגבהה. היש אינפורמציה נוספת האם זה המקום בו יניחו את המסילות הראשונות בירושלים (מבלי לפרק אח"כ....) ואם כן מתי והאם הוחלפה שיטת הנחת המסילה?
מפגשי רק"ל כביש
ככל הנראה התקבלה החלטה, ואפילו חכמה, לסיים קודם כל עם מפגשי הרק"ל והכביש. גם בצומת הרצל בייט (צומת שערי צדק) הונחו מסילות על אדני עץ להגבהה, עדיין לא בוצעה יציקה ו/או חיבור שלהם לקרקע אך מונחים 4 פסים, במרווח הנראה כמרווח הסופי ליצירת מסילה כפולה לרק"ל.

ala40

New member
הייתי באסיפה של ישראל בשביל

מפגשי רק"ל כביש
ככל הנראה התקבלה החלטה, ואפילו חכמה, לסיים קודם כל עם מפגשי הרק"ל והכביש. גם בצומת הרצל בייט (צומת שערי צדק) הונחו מסילות על אדני עץ להגבהה, עדיין לא בוצעה יציקה ו/או חיבור שלהם לקרקע אך מונחים 4 פסים, במרווח הנראה כמרווח הסופי ליצירת מסילה כפולה לרק"ל.
הייתי באסיפה של ישראל בשביל
אופניים ונאמר שיהיו שבילי אופניים בירושלים בסמיכות לרכבת הקלה

צומת שערי צדק - עידכונים מהשטח

כידוע היו פירסומים רבית כי בירושלים תונח המסילה של הרק"ל בשיטה חדשה תוך כדי יציקת הבטון (וכזכור הונח קטע קצר ופורק בהר הרצל) היום עברתי (ולצערי אין ברשותי צילומים) בצומת הרחובות הרצל בית הכרם והחלוץ ("המזנון של רוחם" למי שמכיר או כיכר האפט) ולהפתעתי הניחו שם מספר פסים של המסילה, באורך של כ- 20 מטר כל אחד כאשר הם שעונים בשני הצדדים על אדני עץ להגבהה. היש אינפורמציה נוספת האם זה המקום בו יניחו את המסילות הראשונות בירושלים (מבלי לפרק אח"כ....) ואם כן מתי והאם הוחלפה שיטת הנחת המסילה?
צומת שערי צדק - עידכונים מהשטח
לצערי עדיין אין לי צילומים אבל בהחלט מספר עדכונים מהשטח: בצומת שערי צדק הורכבו "מאזנות" (כל שני מטר לערך) על הפסים ע"מ להביא אותם להקבלה מלאה. בצומת הרצל החלוץ הפסים באותו מצב כפי שהיו ביום שישי, לא בוצעה עבודה ומנגד הם גם לא נגנבו ע"י גנבי המתכות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה