רק"ל ירושלים עידכון ושאלות

מצב
הנושא נעול.

כידוע היו פירסומים רבית כי בירושלים תונח המסילה של הרק"ל בשיטה חדשה תוך כדי יציקת הבטון (וכזכור הונח קטע קצר ופורק בהר הרצל) היום עברתי (ולצערי אין ברשותי צילומים) בצומת הרחובות הרצל בית הכרם והחלוץ ("המזנון של רוחם" למי שמכיר או כיכר האפט) ולהפתעתי הניחו שם מספר פסים של המסילה, באורך של כ- 20 מטר כל אחד כאשר הם שעונים בשני הצדדים על אדני עץ להגבהה. היש אינפורמציה נוספת האם זה המקום בו יניחו את המסילות הראשונות בירושלים (מבלי לפרק אח"כ....) ואם כן מתי והאם הוחלפה שיטת הנחת המסילה?

mucool2

New member
אתה רציני? אני רץ לבדוק!

כידוע היו פירסומים רבית כי בירושלים תונח המסילה של הרק"ל בשיטה חדשה תוך כדי יציקת הבטון (וכזכור הונח קטע קצר ופורק בהר הרצל) היום עברתי (ולצערי אין ברשותי צילומים) בצומת הרחובות הרצל בית הכרם והחלוץ ("המזנון של רוחם" למי שמכיר או כיכר האפט) ולהפתעתי הניחו שם מספר פסים של המסילה, באורך של כ- 20 מטר כל אחד כאשר הם שעונים בשני הצדדים על אדני עץ להגבהה. היש אינפורמציה נוספת האם זה המקום בו יניחו את המסילות הראשונות בירושלים (מבלי לפרק אח"כ....) ואם כן מתי והאם הוחלפה שיטת הנחת המסילה?
אתה רציני? אני רץ לבדוק!

צילומים

צילומים
אנסה מחר במהלך שעות האור להגיע ולצלם

mucool2

New member
הקדמתי אותך...

צילומים
אנסה מחר במהלך שעות האור להגיע ולצלם
הקדמתי אותך...
לא יכולתי לחכות, רצתי למקום, והנה צילום בכורה של המסילה (הראשונה באמת?) של הרק"ל הירושלמית, עדיין מונחת על קרשים ולא על משטח הבטון (ואני מתנצל מראש על החושך...). אני מניח שהקטע הזה יונח ראשון כדי למזער את ההפרעה לתנועה בצומת הבעייתי-מאוד הזה ולפתוח אותו מחדש לכל הכיוונים.

mucool2

New member
זווית נוספת

הקדמתי אותך...
לא יכולתי לחכות, רצתי למקום, והנה צילום בכורה של המסילה (הראשונה באמת?) של הרק"ל הירושלמית, עדיין מונחת על קרשים ולא על משטח הבטון (ואני מתנצל מראש על החושך...). אני מניח שהקטע הזה יונח ראשון כדי למזער את ההפרעה לתנועה בצומת הבעייתי-מאוד הזה ולפתוח אותו מחדש לכל הכיוונים.
זווית נוספת

סע לנתב"ג בשלוש רכבות../images/Emo46.gif

מחר אני טס לחו"ל....
(לשבוע)
סע לנתב"ג בשלוש רכבות

yblumann

New member
נסיעה טובה והענקת עיטור...

מחר אני טס לחו"ל....
(לשבוע)
עמית , נסיעה טובה ומהנה! והרשה לי להעניק לך את העיטור: Tram Ned of the year על המירות לתפקיד ולתחביב שגרמה לך לנטוש הכל ולצלם פסי רכבת בשעות הלילה המאוחרות. מסירות כזו ראויה לציון! Regards

yblumann

New member
מירות= מסירות.....

עמית , נסיעה טובה ומהנה! והרשה לי להעניק לך את העיטור: Tram Ned of the year על המירות לתפקיד ולתחביב שגרמה לך לנטוש הכל ולצלם פסי רכבת בשעות הלילה המאוחרות. מסירות כזו ראויה לציון! Regards
מירות= מסירות.....

talitalitali

New member
כל הכבוד עמית

הקדמתי אותך...
כל הכבוד עמית

davidfainshtein

Member
מנהל
כן, יקירי...

הקדמתי אותך...
כן, יקירי...
עם תמונות כאלה נגיע רחוק
ברשותך, אבהיר מעט את המחשכים. ותודה רבה על הצילום והדיווח. זה בהחלט מעניין מאוד מה שקורה שם, במקביל להתקדמות על עבודת גשר קלטראווה שמתחילה לתת את אותותיה. בכל פעם שאני רוצה לבקר באזור - צץ משהו אחר. אני מבטיח לחזור עם דיווח מפורט בקרוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה