רק הליכוד יכול להרוס את השלום

ms2001

New member
רק הליכוד יכול להרוס את השלום

רק הליכוד ומנהיגיו הגזעניים-כמו הרוצח אריאל שרון והמחבל ביבי נתניהו-יכולים להרוס את השלום והדו-קיום שקיים בין שני העמים בארץ הזאת,המנהיג של המפלגה האספסוף הגאה אריאיל שרון הבעיר אש נוראית היום כשערך ביקור ברובוקטיבי במסגד אלאקסא ובקובת אלסח`רה (כפת הסלע הקדושה) הוא בביקור הזה פצע 30 שוטרים מתוך 1500 שנשלחו להגן על רוצח כזה שערך ביקור טפשי שאין לו צורך בזמן הזה.ביקורו של שרון במקומות הקדושים למסלמים מסגד אלאקסא וקובת אלסח`רה(כפת הסלע הקדושה)הוכיח כי המקומות הללו אינם בריבונות ישראלית וישראל צריכה להחזיר אותם לבעליהם האמיתיים דרך המו``מ שנערך בין מדינת ישראל והפלסטינים.

ms2001

New member
שיבקר,אהלן וסהלן!!

לא כל מקום מותר לרוצחים לבקר בו ובמיוחד מסגד אלאקסא וקבת אלסח`רה(כפת הסלע הקדושה). נכון שהוא יכול לבקר בכל מקום שבשליטת המדינה אבל אני מבטיח לך ולו שבכל פעם שהוא יבקר במקומות הנ``ל הוא יקבל מכות עם אלה שמגינים עליו,עד שישברו לו המתפללים את הרגלים ואז אתה תגיד שהוא יכול לבקר בכל מקום שבריבונות ישראל,ותבקר אותו בבית החולים ותגיד לו שמה : שנה טובה!!! אגב,ביקור זה הוכיח כי מסגד אלאקסא וקבת אלסח`רה אינם בריבונות ישראלית כי 1500 שוטרים לא הצליחו להבטיח ביקור של מנהיג האופוזיציה במדינת ישראל למקומות הנ``ל. אני מאחל לו עוד ביקור באותם מקומות כדי שיקבל מכות רציניות בפעם הבאה,כך צריך להתנהג עם רוצח וחוצפן כמו אריק שרון.

a-s-inv

New member
אורי תגיד לו עוד שנה טובה,,,

אבל לך בודאי שאני מאחל שנה טובה ומבורכת וש,,,אולי נזכה להבין פעם זה את זה דיברתי לאורי כבוד הבן דוד שלא תטעה

אורי ז.

New member
אלוף במילואים אריאל שרון

יבקר בכל שטח הנמצא בשליטת מדינת ישראל , גם אם זה לא נראה לך . שנה טובה ומבורכת גם לך .

a-s-inv

New member
אצלינו לא מתוכחים עם ערבים,,

סוגרים עניין בשתי מילים ``יימח שמך``

למעלה