רציתי לשתף אתכן..

candy77091

New member
רציתי לשתף אתכן..

אמא שלי כל הזמן משדרת לי מסרים סמויים וגלויים שאני לא מספיק חכמה מאז שהייתי ילדה בבצפר.היא היתה המורה שלי למתמטיקה וכן לא הייית טובה בזה בתחילת הדרך.מאז ועד היום היא תמיד מנסה להראות לי שהיא יותר חכמה ממני כי היא "המורה למתמטיקה" ושאני לא אצליח במה שאני רוצה ואני רוצה לעבוד בההי-טק ואף פעם לא הסתדרתי עם ספרות וביולוגיה למרות שאני אדם מאוד יצירתי.הלכתי ללמוד שנה -הוראת האנגלית כי אמא ייעצה לי, עדיין לא הייתי מספיק בטוחה במה שרציתי ולכן הלכתי על זה.עכשיו אני יודעת שאני את זה שונאת ואני הולכת בכיוון של ההי-טק. הגעתי לפורום הזה משאלה פשוטה שעלתה לי בראש כי אני משתתפת בפורום של "בוני אתרים" למה כל בוני האתרים הם גברים?לא מצאתי שם אישה אחת שענתה לי במקצועיות למרות שהיו הרבה נשים ששאלו. היכן אתן?למה אתן רק במעגל הסגור הזה כאן?למה נשים של היי-טק לא נמצאות גם בפורומים של תפוז שכפי שכבר תיארתי נראים בדיוק כמו שאמרנו.

candy77091

New member
תודה רבה!

עזרת לי מאוד..מתי גם אני אצליח כמוך?אני נורא רוצה..

candy77091

New member
אני מאמינה אבל בינתיים לא רואים שום

תוצאה.אני צריכה שיתנו לי את הצאנס ומשם הדרך כבר לא תהיה קשה..אבל עד שיזה יקרה.. תוכל לספר לי איך הגעת להיות מה שאתה?

DToNAToR

New member
פחה

אל תציג פרישה מלימודים כרעיון טוב. גם אם לא זיבלת בשכל ועכשיו יש לך עבודה, האפשרויות שלך די מוגבלות. אז אנא, שב בשקט.

DToNAToR

New member
ילדון?

אחד, אתה גדול ממני בחצי שנה גג. שתיים, התגובות שלי בפורום תוכנות בטא היו ברמה מספקת כדי לגרום לך לא להיות מסוגל בכלל להגיב חזרה. ושלוש, האנשים פה יודעים יפה מאוד מה יכולת השיחה האמיתית שלי, זה שאתה לא מפרסם תוכן ברמה גבוהה מספיק כדי שאני אגיב עליו זה כבר משהו אחר.

mayaki

New member
מהות הפורום

אהלן, הפורום נועד לעודד נשים להכנס לעולם ההיטק- להראות להן שאפשר, שיש כאלו שמצליחות, שהסטיגמות שעליהן דיברת לא נכונות. וגם, לשמש "בית" לנשים שרוצות להתייעץ (עם גברים ונשים כאחד, אגב), לשמוע, לשתף, וכו'. זה מצוין לשמוע שיש אנשים שחושבים שהפורום מיותר- אם כך אנחנו בדרך הנכונה!

ואני....

בן 38. הלכתי לבגרות בלשון ולא הבנתי מה היו השאלות. למתמטיקה לא הלכתי כי לא הבנתי למה זה מעניין ואין לי בגרות (בטעות סיימתי 12 שנות לימוד). כן. הייתי באוניברסיטה מגיל 16 בערך אבל לא למדתי כלום. עזרתי להם בכמה דברים עם המחשבים שלהם כי הייתי פריק מחשבים וככה היתה לי גישה לאינטרנט כבר בשנת 1984. אני מתכנת של 4 אתרי מסחר אלקטרוני גדולים בארץ והחמישי בדרך ועושה עוד המון דברים בלי שום תעודות. אז שאמא שלך המורה תרגע. אפשר לחיות בלי ציונים. ואני לא מרגיש שהפסדתי שום דבר בזה שהמבחן האחרון שעשיתי היה הרשיון לאופנוע. מה שחשוב זה לדעת מה את שווה. ולדעת את החומר ולדאוג לקדם את עצמך בלי טובות של אנשים בעלי אינטרסים.

candy77091

New member
יפה לך!אבל איך הצלחת להכנס לעבודה?

בלי ניסיון ובלי תעודה אקדמאית איך זה אפשרי?או שבנית אתר לדוגמא לפני כן?

התחלתי כילד...

תיכנתתי עיברית למחשב הראשון שלי. ואחרי זה תיכנתתי משחקים. אחר כך הצלחתי להגיע בשלב מסויים למחשבים בצבא (בלי שום תעודות או קורסים צבאיים). אחרי הטיול בחו"ל התחלתי לעבוד בחנות מחשבים ואז תיכנתתי חנות מחשבים באינטרנט. ואז היא התחילה למכור וגדלה וגדלה 0כמו לבנות אתר דוגמה שהביא לקוחות) ואז נהייתי עצמאי והיום אני שכיר עם רקורד של מעל 20 שנה באינטרנט. הכל בלי שום תעודה חוץ מתעודת קצין במילואים ורישיון נהיגה. אן יש לך כישרון ותחת (לא מתכוון לרוחב שלו
) אז המאמץ והשיווק הנכון עושים את זה. רק צריך להתבדל מרוב העדר

candy77091

New member
כן אני יודעת את זה, יפה מה שסיפרת

תודה ששיתפת אותי, רואים שעשית הרבה את שהשגת את מה שאתה ביום.להתבדל אינו דבר קל בכל אופן

למעלה