רציתי לדעת איך גומלים בגיל שנה וחצי

hilae

New member
אני רוצה לשאול נשים שהפיקו להניק

בסביבות גיל זה... איך הצלחתם להפסיק את היניקה בלילה?

Dkin

New member
הפסקת הנקה בלילה

אני עדין מניקה ביום ובערב אבל לא בלילה אחרי שהלך לישון. יום אחד פשוט היתי כל כך עיפה שנשברתי ואמרתי לבעלי מהיום אני לא מניקה אותו יותר בלילה. להפתעתי הלך ממש בקלות. כל פעם השהתעורר נגשנו אליו (בתורנויות) ולקחנו לסלון, שם ניתן לראות על השעון 5 דקות. אני בדרך כלל שרתי שרי ערש ובעלי רק מנענע ומזמזם. על השעון היה ניתן לראות שהוא לא בוכה יותר מ 2 או 3 דקות. זה נשמע הרבה זמן ובגלל זה השעון עוזר. הינו גם מציעים מים, ומוצץ. בהתחלה היה מתעורר המון, לפעמים כל שעה, אבל די מהר ראינו שיפור קטן וחזרה לשינה מאד מהירה. אחרי בערך חודש של התעוררות 4 פעמים בלילה עכשיו הוא בדר"כ ישן רצוף מ 7:30 עד 5:00 או מתעורר פעם אחת. ב 5:00 אני כבר מניקה אפילו שעוד חושך. לא השתמשתי בכלל בהסבר ש"הציצי ישן" וקצת היתי אומרת שעכשיו לילה ולא אוכלים, אבל בעיקר שרתי וניענתי. צריך להגיע לנקודה השבירה מצד אחד ומצד שני לא להיות עיפים מיד, כי אין ספק שבשבוע שבועיים הראשונים היתה הרעה מבחינת כמות ההתעורריות. ואגב הוא בין שנה ו 5 היום, והיה בין שנה ו 3 כשעשינו גמ"ל בהצלחה

hilae

New member
../images/Emo51.gifעל העיצה

נשמע מאוד קשה לעשות את זה מה יותר קל מלהוציא ציצי ולהמשיך לישון בשקט אבל אני חייבת להפסיק את התעורוריות האלה לתוך הלילה

למעלה