רצון העם?

ai27

Well-known member
אומיאקון נמצאת בסיביר.
אומיאקון היא במזרח הרחוק - לא בסיביר, והיא יותר צפונית, שזה משמעותי.
זה כפר נידח בנקודה הכי קרה שבני אדם מסוגלים לחיות בו מרצונם החופשי

נובוסיבירסק היא בלב סיביר:
1668969190601.png

ולדיווסטוק היא עיר חוף במזרח הרחוק, שמקבילה לנובה סקוטיה (בקיץ טיפה יותר נעים, אבל בחורף קפוא יותר)
1668969855923.png

נובה סקוטיה (שזה כנראה המקום הכי פחות סיוטי בקנדה)
1668969350793.png

ההבדלים זניחים - זה אותו סדר גודל!
כולם באותה קטגוריה

SupermanZW

Well-known member
אומיאקון היא במזרח הרחוק - לא בסיביר, והיא יותר צפונית, שזה משמעותי.
זה כפר נידח בנקודה הכי קרה שבני אדם מסוגלים לחיות בו מרצונם החופשי

נובוסיבירסק היא בלב סיביר:
צפה בקובץ המצורף 67513

ולדיווסטוק היא עיר חוף במזרח הרחוק, שמקבילה לנובה סקוטיה (בקיץ טיפה יותר נעים, אבל בחורף קפוא יותר)
צפה בקובץ המצורף 67515

נובה סקוטיה (שזה כנראה המקום הכי פחות סיוטי בקנדה)
צפה בקובץ המצורף 67514

ההבדלים זניחים - זה אותו סדר גודל!
כולם באותה קטגוריה
אתה ברצינות מכניס לאותה קטגוריה ממוצע נמוך יומי של 21- מעלות בינואר לממוצע נמוך יומי של 8- מעלות בינואר? אתה חושב שכל מה שמתחת ל0 מרגיש אותו דבר? אין לך מושג כמה זה לא נכון. נכון יותר להתייחס לממוצע יומי: אתה מכניס לאותה קטגוריה ממוצע 17- מעלות בינואר לממוצע 4- מעלות בינואר. אני יכול לומר לך מה ההבדל, ב4- מעיל קל יספיק אפילו לך, אולי תרצה ללבוש גם מכנסיים טרמיים (מתחת למכנסיים הרגילים) ויכול להיות שיהיה לך חם מדי איתם (אני לוקח בחשבון שאתה מאוד רגיש לקור, אדם בעל רגישות ממוצעת לא ישקול מכנסיים טרמיים בטמפרטורה כזו), ב17- תלבש Mittens, מעיל Canada Goose או חולצה טרמית מתחת לחולצה הרגילה ומעיל קל מעל לחולצה, מכנסיים טרמיים (מתחת למכנסיים הרגילים), וכובע צמר שיכסה את אוזנייך לגמרי. שוב, לוקח בחשבון שאתה רגיש במיוחד לקור, כי הממוצע לא זקוק לבגדים טרמיים גם בטמפרטורה זו וגם לא לMittens. בעוד 4- זה בשבילך כמו בחרמון, דהיינו לא נורא, ב17- יכאבו לך האצבעות מלהיות כמה שניות בלי כפפות ויהיה לך קר בפנים כאילו הצמידו לפניך קרח, בכלל לא דומה להרגשה ב4-. השווית בין מקומות שהקיץ בהם דומה אך החורף בהם שונה מאוד.

ai27

Well-known member
אתה ברצינות מכניס לאותה קטגוריה ממוצע נמוך יומי של 21- מעלות בינואר לממוצע נמוך יומי של 8- מעלות בינואר? אתה חושב שכל מה שמתחת ל0 מרגיש אותו דבר? אין לך מושג כמה זה לא נכון. נכון יותר להתייחס לממוצע יומי: אתה מכניס לאותה קטגוריה ממוצע 17- מעלות בינואר לממוצע 4- מעלות בינואר. אני יכול לומר לך מה ההבדל, ב4- מעיל קל יספיק אפילו לך, אולי תרצה ללבוש גם מכנסיים טרמיים (מתחת למכנסיים הרגילים) ויכול להיות שיהיה לך חם מדי איתם (אני לוקח בחשבון שאתה מאוד רגיש לקור, אדם בעל רגישות ממוצעת לא ישקול מכנסיים טרמיים בטמפרטורה כזו), ב17- תלבש Mittens, מעיל Canada Goose או חולצה טרמית מתחת לחולצה הרגילה ומעיל קל מעל לחולצה, מכנסיים טרמיים (מתחת למכנסיים הרגילים), וכובע צמר שיכסה את אוזנייך לגמרי. שוב, לוקח בחשבון שאתה רגיש במיוחד לקור, כי הממוצע לא זקוק לבגדים טרמיים גם בטמפרטורה זו וגם לא לMittens. בעוד 4- זה בשבילך כמו בחרמון, דהיינו לא נורא, ב17- יכאבו לך האצבעות מלהיות כמה שניות בלי כפפות ויהיה לך קר בפנים כאילו הצמידו לפניך קרח, בכלל לא דומה להרגשה ב4-. השווית בין מקומות שהקיץ בהם דומה אך החורף בהם שונה מאוד.
כן
אתה נשמע כמו החבר'ה שרצים מרתון ומספרים לי שלרוץ חצי מרתון זה כיף ונחמד.
לי כל זה נשמע HARD CORE
אני לובש מכנסיים תרמיים מתחת למכנסיים - בחורף הישראלי, אחרת אני חולה כל חורף.
ונמאס לי להיות חולה כל חורף

כשנסעתי לחרמון,
לבשתי מכנסיים תרמיים ומעליהם 2 זוגות מכנסיים
2 זוגות גרביים ומעליהם מגפיים
חולצה תרמית, חולצה סוודר, ומעיל
וכמובן כפפות.
ובאופן לא-מפתיע, כשלא הייתי בפעילות גופנית נמרצת, היה לי קר.

אני לא מבין איך כל הסיפורים שלך מסתדרים - נשמע שיש לך חילוף חומרים שונה
אתה ספורטאי?

SupermanZW

Well-known member
כן
אתה נשמע כמו החבר'ה שרצים מרתון ומספרים לי שלרוץ חצי מרתון זה כיף ונחמד.
לי כל זה נשמע HARD CORE
אני לובש מכנסיים תרמיים מתחת למכנסיים - בחורף הישראלי, אחרת אני חולה כל חורף.
ונמאס לי להיות חולה כל חורף

כשנסעתי לחרמון,
לבשתי מכנסיים תרמיים ומעליהם 2 זוגות מכנסיים
2 זוגות גרביים ומעליהם מגפיים
חולצה תרמית, חולצה סוודר, ומעיל
וכמובן כפפות.
ובאופן לא-מפתיע, כשלא הייתי בפעילות גופנית נמרצת, היה לי קר.

אני לא מבין איך כל הסיפורים שלך מסתדרים - נשמע שיש לך חילוף חומרים שונה
אתה ספורטאי?
הייתי בעבר ספורטאי, היום אני לא. לצערי חליתי במחלת לב קשה לפני 3 שנים ויש לכך השפעות לשארית חיי, למרות שהחלמתי. היום אני סתם שמן (לא הייתי שמן בכלל כשהייתי ספורטאי).

למעלה